ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

OSP V’king OFF a můj první dojem z této novinky :)

 

Jsem cca 1 měsíc majitel této novinky ( díky Mivojovi ) z dílny OSP. Dřívko má ve svém rodném listě údaj o hmotnosti 86,5gr. a tloušťku desky 5,75mm. Velikost hrací plochy je 158x151mm a držátko jsem zvolil konické (ELCON).

Jen mimochodem, skvěle se drží. Vrchní dýha je koto, pak je smrk ( vypadá stejně jako složení OLD Stiga Off nebo Avalox P500 ). Vrchní dýha byla velmi jemně zalakována a jak je mým zvykem, ještě jsem ji "doleštil" vodním smirklem K1200. Na dřevo jsem nalepil acudy S2 v max. na FH a 2,0mm na BH ( lepeno vulkánem ). Co se týká prvních postřehů po cca 5-ti trénincích,tak ve všech úderech mohu konstatovat absolutní kontrolu v celém spektru úderů ( lepší, než opěvované Virtuoso Off- ) a při přitlačení je i dynamika dřívka na skvělé úrovni. Hrál jsem s Avaloxem P500 i novějšími Stigami Off, ale toto je dřívko ze zcela jiné kategorie.

 

Aktivní hrací plocha je neuvěřitelně velká, takže dřevo odpouští i nepřesné trefení balonku. Servis je velmi účinný a z hlediska rotací i variabilní. Příjem servisu spodem bez problémů, čopík výborný, blok je jistý a i poměrně nízký. Nejlepší jsou s tímto dřevem ale sampozřejmě ofenzivní údery. Hlavně topspin se dá opravdu jen velmi stěží pokazit. Odezva do ruky je znamenitá, vibrace žádné necítím nebo jen nerušivé. Dřevo drží míček "tak akorát", takže se tolik nežerou příchozí rotace a zároveň backhandový "banánek" se hraje nad deskou stolu velmi lehce s výbornou rotací a jistě. Tak to je pro první postřehy asi tak akorát vše a později se ještě k této recenzi určitě ještě vrátím a své dojmy se budu snažit ještě doplnit.