ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Kreanga Powerkev Carbon

- čísla udávaná výrobcem/prodejcem: 157 x 150mm , celková síla čepele: 5,6mm

- váha okolo 85 gramů.

- rychlost: 92 Kontrola: 88 Tuhost: 96(zde se to u různých prodejců liší).

- strategie: Off, Off- .Za sebe tvrdím,že do kategorie OFF- rozhodně nepatří,je to čistokrevné OFFko a za tím si stojím jako že já jsem já

- feel: soft

charakteristika: Útočné prkno se dvěmi vrstvami karbonu Kevlar, díky nimž se výrazně zvětšil sweet-spot. Dřevo umožňuje zahrát velmi razantní topspinové údery z obou stran, aniž by ztratilo cokoliv z kontroly zejména při bloku.

Materiálové zpracování je luxusní,ručku má hladkou jako dětskou prdýlku,ale uvítal bych ji o krapet silnější,tu ručku    (mám konkáv).

Po dlouhé době a vyjímečně cítím povinnost udělat jakous takous materiálovou ,,recenzi,, protože toto dřívko si nejen jako novinka roku 2011 určitě zaslouží vyjít ze stínu oblíbených Bollů a jiných velice populárních dřev dalších značek.Test dřívka BTY Kreanga Powerkev Carbon jsem provedl s potahy Omega III 2,0mm +Omega IV max,oba verze Euro.

Od začátku tréninku se mi hrálo moc příjemně,na co jsem sáhnul to tam letělo,ale mohlo to být tím,že sparing nemusel mít svůj den,do toho moje natěšenost na test,dobře jsem se vyspal,vylulal atd ...možná. Nicméně jsem si parádně až luxusně zahrál.Na nějaké větší recenze je dost brzo,po 4 hodinách byť ostrého tréninku nelze dělat závěry,ale i tak si dovolím malé postřehy. Samozřejmě porovnávám s Viscarií kterou mám již několik sezon přišroubovanou k ruce. Proto upozorňuji kamarády fóristy se slabší povahou aby nečetli dále neboť neuvěří co jsem napsal za ódu na jiné dřívko

Servis: parádní citovka,přesnost. Kreanga umožňuje zahrání větší falše,navíc jsem zahrával ještě kratší serv než doposud .

Čop: velká jistota,letí nepříjemně nízko,dost dobrá žiletka.

Pink: lehkost,přesnost,žádné nečekané nakopávání a úlety.

Flip: lze zahrát s přehledem a jistotou (hraji pouze z Bh)

Fh packu a oboustranný stopball se stále učím,stále neumím

Topspin: velká paráda,moc velká.Mám pocit větší podpory spinu a zároveň byl i dynamičtější,fakt lahůdka.Vnucuje se mi pocit velké topspinové jistoty s citem Viscarie,do toho větší důraz což se mi sakra zamlouvalo.

Kontratopspin: proti agresivnímu spinu soupeře jde zahrát s menší námahou a důrazněji,samozřejmě je nutno trochu přitlačit a jít tomu naproti,protože při hře dále od stolu by mi to padalo do síta,s tím mívám větší problém u Viscarie.

Blok: zbraň těžkého kalibru!.Je důrazný,přesný,dá se s ním čarovat,byla by škoda pálku jen nastavovat.Blok s Kreangou nám nabízí možnost snadněji se vymanit z tlaku soupeře což je dáno citem a dynamikou zároveň.

.Velkou devizou dřívka Kreanga Powerkev Carbon je i jeho váha-s Omegama je lehčí než Viscaria a tak se mi hrálo lehčeji.Možná proto mám pocit lepšího a lehčího provedeni všech úderů,především topspinu.Kreanga hraje jak v danou chvilku potřebujeme,s přehledem zvládá parádní citovku u stolu a stejně tak se můžeme pohybovat 2-3metry za stolem ,pořád to padá na stůl,pořád lze tlačit na pilu a tím vnutit soupeři své tempo hry.

Tak jako Viscaria je to dřívko určené především na variabilní spin- útok .

 

Dřevo můžete zakoupit: ZDE