ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

výletní hostinec KAREL, Dolní Chabry  úterý, 18. června 2013 od 18 hodin 

Na zahrádce výletního hostince Karel v Dolních Chabrech u Prahy uskuteční se nejspíše pod dohledem televisních kamer finalový match letošni serie prestižního turnaje o Double Fish Cup v table-tenise mezi domácím DF2013 Team a SF98 teamem, ve kterém nejzdatnější borci a nejsličnější dámy předvedou umění table-tenisu z doby, kdy fair play byla nadevše.

Oslavu table-tenisu zahájí čestným drivem sám starosta chaberský, pan Miroslav Malina, soupeřem mu bude footballový internacional pan Ladislav Vízek.

Double Fish Cup jest jarní soutěž smíšených table-tenisových teamů, složených z borců rozličných klubů Čs. Table-Tenisové Asociace. V posledním kole letošního ročníku poměří síly jediné dosud neporažené teamy soutěže. Veřejností očekávaný finalový match se jeho aktéři rozhodli pojmout jako oslavu table-tenisu v 30. letech, kdy čs. representanti patřili k nejlepším sportsmenům na světě a na table-tenisových mondialech vybojovali se lvem na prsou pro naši zemi řadu cenných medailí i světových titulů!

Hráti se bude open-air za každého počasí a výhradně v úborech, jež pravidla table-tenisu určují, s pálkami dle pravidel Lauterbachových, roku 1932 vydaných, korkem neb vroubkovanou gumou potažených. Domácí tým jest vybaven originelní raketou světového championa z roku 1949 Johna Leache! Tuto, jakož i další relikvie, které i vystaveny při matchi budou, zapůjčí pan Vojáček z Čakovic u Prahy, anžto mu místo v čestné loži přislíbeno jest. Drahé souveniry  ctěnému publiku k nahlédnutí umožněny budou.

V domácím teamu DF 2013 jest oporou a největší star účastnice Mistrovství světa 2013 v Paříži jakož i dvou her olympijských, paní Dana Čechová (hráčka německé 1. Bundesligy), ozdobou teamu jest rovněž vynikající smíšený double Šimáček-Čechová, kterýžto je připraven získat rozhodující bod za případného nerozhodného stavu!

Potvrseným leadrem hostujícího teamu SF98 najisto je čs. representant, účastník posledních světových mistrovství pan Michal Obešlo a representant Slovenské republiky pán Michal Bardoň, v teamu působí playade extraligových hráčů neb talentovaný japonský borec Takuya Hagino.

Sličné dámy obou teamů zavázány jsou při hře předvésti své róby, v luxusních módních salonech k příležitosti matche šité!

Finálový match Double Fish Cupu sestává ze 7 her; obsahuje dvě pánské a dvě dámské dvouhry (single game), jakož i čtyřhru pánů a čtyřhru dámskou (double-game), pročež zlatým hřebem matche jest čtyřhra smíšená (mixed-double game).

Pohárové komité určilo, že match rozhodovati jest delegován soudce s licencí nejvyšší, pan Petr Bohumský z Modřan u Prahy, vrchní rozhodčí letošního pařížského Mistrovství světa v table-tenise!

V obecenstvu bude lze taktéž přivítati počestné obyvatele chaberské, velké to příznivce table-tenisu. Footballový internacional pan Ladislav Vízek, kterýžto jinak v hostinci často karty mastí, si slibuje kvalitní sportovní zážitek a zeť jeho, pan Vladimír Šmicer sám velkým milovníkem table-tenisu jest! Očekávána jest další honorace pražská.

Přihlížeti utkání budou rovněž všichni účastníci letošních bojů o Double Fish Cup, jelikož bezprostředně po skončení matche letošní vítěz bude korunován. Ceremoniálu bude následovati společenská zábava, hostinu servíruje v dalekém okolí vyhlášený restauratér pan Tomáš Samek a jeho personal.

Srdečně zveme všechny příznivce kvalitního table-tenisu!