ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Pamatujete si na ČAKO-BULVÁR, pakliže ano tak zde máte zbrusu nový jedinečný kousek, pakliže ne tak příjemné počtení něčeho nepoznaného :)

Tento důležitý zápas nebyl zřejmě dobře načasován, jelikož kolidoval s mezinárodním fotbalovým utkáním TURECKO  -  ČESKÁ  REPUBLIKA. Představitelé našeho fotbalového svazu  pozdě reagovali a jednání o přeložení utkání v Čakovicích se nevyvíjela dobře. Už před tím totiž čelil ředitel pražských soutěží Vojáček nařčením z korupce, kanibalismu a ovlivňování soutěží, jelikož „shodou okolností“ si jeho tým Čakovic překládá kde co.

Marně představité fotbalového svazu nabízeli p. Vojáčkovi „kapříky, jablka“, nabízeli dokonce i noc s jakousi paní Damkovou, Miloš byl neoblomný. Došlo tedy k rušení letů našich fanoušků do Turecka a dalším nepříjemným komplikacím. Za to Čakoaréna byla vyprodaná.

Sestava domácích se oproti prvnímu utkání změnila, jelikož Toulu nahradil Nguyen , což fanoušci obou týmů nesli nelibě. Nemohlo totiž dojít k vrcholné ukázce destrukce, klohnění a pasivity mezi hráči Balákem a Toulou.

Debl Melichar , Vojáček si překvapivě klidně poradil s novou dvojicí Hrdý ,Balák, jelikož hráč Vojáček hýřil aktivitou a prakticky nekazil. Nguyen s Charamzou vedli nad Hrdým s |Prokšem hladce 2-0 a 10-8, ale set ztratili a v pátém setu prohrávali 8-10. Pak zase úřadoval Nguyen, jako v celém zbytku zápasu a domácí tedy vedli 2-0 a vypadalo to na lehký průchoďák.

Nikdo z ostatních aktérů ale nevěděl to, co hráč Balák. Ten jasně pochopil, že k výhře hostů povede pouze zvýšené sebevědomí kolegy Prokše, kterému se letos po zranění příliš nedařilo. Proto s ním měl večer před zápasem delší posezení v restauraci U Chcípáka, kde Mudr.Prokš musel po každém pivu opakovat 50x formulku „jsem nejlepší, Čakovice je bezejmenná díra“  a pak přezpívat Žižkovo osvědčené „Kdož sú boží bojovníci“.

Prokš se ošíval, protestoval, ale po třetím pivu už zpíval tak hlasitě, že si ostatní hosté odcházeli domů pro sudlice a cepy.

V zápase Vojáček – Prokš šlo tedy pouze o to kolik ? Miloš dělal vše možné, vzýval svaté, ale Bůh byl na straně Prokše 2-3. Už za tohoto stavu se opět ukázala obrovská zkušenost domácího fanouška Ehrenbergera, který pronesl památné „a sme v prdeli“.

Nguyen měl fantastický den, např. s Balákem zahrál za pět setů pouze 2x backhand i přesto že soupeř celou dobu

střídal obě strany stolu. Létal za stolem jako blecha a drtil soupeře šílenými forhendovými smeči.A jako jediný neřekl sprosté slovo. Hrdý si poradil s Charamzou a Melichar se tahal s Balákem na pět setů v nervy drásajícím utkání. Balák prohrál 9 v pátém a závěrečný vítězný řev domácího hráče donutil zastavit řidiče před blízkým přejezdem v domnění, že jede vlak.

Prokš si poradil i s Charamzou a hrál s velkým husitským sebevědomím.

Před závěrečnou čtyřkou byl stav 7-7  a klíčovým zápasem se zdál být souboj Melichar – Nejedlý. Jako struna vypjatý zápas, kdy se emoce mohly krájet, vzduchem létala jako motýli dámská i pánská přirození a exkrementy, dopadl příznivě pro hostujícího hráče , který jako zřejmě jediný používá spin trávou.

Když vyrovnal na 2-2 na sety  Prokš s Nguyenem, dostal od spoluhráčů další motivaci v podobě volné vstupenky do vykřičeného domu, kterou byl husita Prokš pohoršen a prohrál : 8-8

Hosté měli dojem, že aspoň plichta bude, jelikož spolehlivý Hrdý neměl se zjevně otupělým Vojáčkem  prohrát, ale děly se věci. Absolutně vyrovnaný zápas ještě předčil předcházející duely. Jindy absolutně klidný Hrdý vydával nepublikovatelné zvířecí skřeky a Miloš ho úspěšně napodoboval. Stolní tenis se tentokrát odhalil až na dřeň, na svojí prapodstatu. Hrdý v pátém setu prohrával 7-3, 9-6 , aby následně vyhrál 9. I hostujícím hráčům bylo Vojáčka trochu líto, ale skutečně jen trochu.

V souběžném mači vzdoroval Charamza Balákově oblíbené pasivitě velmi úspěšně. V prvním setu měl 3 setboly, které soupeř 2x odvrátil brutálním komínem , který letěl okolo zářivek a dopadl na čáru těsně za síť, třetí pak prasetem ze servisu. Děsivá klika.Domácímu borci radil osobní trenér Uchta Víchenoglu, ale druhý set byl přesto kopií prvního i s opět odvrácenými setboly. Ve třetím, už v tranzu hrající Balák, který tentokrát překvapivě přeřval soupeře, použil překvapivě smeč backhandem a opět těsně vyhrál.

Po závěrečném míči si vyslechl od mladého soupeře pěknou repliku o čur..ích, na kterou reagovali hosté poměrně agresivně a atmosféru pročistil až povel charakterního  trenéra hráče Charamzy, který slovy „ uchta, kurva , uchta“ dal jasně najevo, co si o tom myslí.

 

Shrnuto a podtrženo-     diváci byli rádi, že se nedívali na naše fotbalisty a ušetřili za letenky

- hosté byli rádi , že vyhráli a že se snad nebude už nic překládat

- domácí byli rádi, že už hostující šmejdi vypadnou z herny

- hráč Vojáček byl opravdu rád, že je konec, po kterém se nakonec soupeři sešli v restauraci a odpustili si /až na vyjímky/ drsné urážky

 

Na takový pinec by jistě chodili diváci rádi , kvalitativně sice horší, ale byla to zábava

 

AVIA Čakovice B   -  ALIMPEX  A           8  -  10

Za domácí: Vojáček 0,5, Charamza ml. 0,5 , Melichar 2,5 ,Nguyen Ngoc Bach 4,5

Za hosty: Hrdý 3, Nejedlý 3, Balák 2, Prokš 2

 

PAB

Komentáře   

0 # DK 2013-09-02 09:15
Nádherné počtení. Chlapi, nikdy jsem vás neviděl, ale tohle je opravdu krásné shrnutí. PABe přečtěte si prosím něco od Jiřího Kulhánka Váš styl psaní je mu podoben. Hezký den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Libor Hladiš 2013-03-01 11:57
literární talent tam prostě je :D luxusní zhodnocení
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Kozlov 2013-02-21 22:10
Takhle jsem se uz dlouho nepobavil - pri zapase, v hospode o pri cteni clanku. Proste mate o kousek navrch, Alimpexaci ;-) PaB zaslouzi pochvalu nejen za svoje proslule kominy, ktere i z nemoznych pozic dopadaji az na lajnu a skacou 4 metry do vysky a 5 m do strany i pres to, ze strop je ve vysi 3 m, ale i za obrovskou bojovnost a vynikajici zurnalisticky talent....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Karel 2013-02-21 09:46
:D krásný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Gaston 2013-02-19 12:04
škoda, že takové články o pinci nevychází v denním tisku... :D

Gratuluji Mivojovi k roli hlavního hrdiny/padoucha :D , musel to být zážitek pro všechny přítomné.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat