ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Na návrh KVS a trenérů všech kategorií schválil VV ČAST reprezentační kádry. V kategoriích mužů a žen jsme se rozhodli pro rok 2013 rozdělit reprezentaci na dva kádry s různými preferencemi.

Především u mužů dochází k radikální změně základního kádru oproti letům minulým. Trenér Tomáš Demek vsází na mladé, ale již zkušené hráče, kteří prokazují vysokou kvalitu, zkušenosti a předpoklad navázat na úspěšné výsledky české reprezentace z nedávné minulosti – vzpomeňme na bronzové medaile družstva z ME (Ostrava 2010). Lídrem týmu by se měl stát Dima Prokopcov. Petr Korbel nadále zůstává v reprezentaci, díky své stále vysoké profesionální úrovni.

U žen je situace stabilní již několik let, a proto jsme neočekávali žádné velké překvapení v nominaci. Trenér Miroslav Cecava se rozhodl také pro rozdělení reprezentace na dva kádry. V základním kádru se objevují po boku Renaty Štrbíkové stále stejné hráčky z posledních let. Je to především, stále vzhůru stoupající po světovém žebříčku, Iveta Vacenovská. Její současná pozice, absolutně nejvyšší v dějinách české reprezentace mezi ženami (26. místo WR), stojí znovu za připomenutí a velkou gratulaci.

Muži :

Základní kádr:

Dimitrij Prokopcov, Lubomír Jančařík, Pavel Širůček, Tomáš Tregler, Michal Obešlo

Širší kádr:

Tomáš Konečný, Petr Korbel, Ondřej Bajger, Michal Beneš, Jakub Seibert, David Reitšpies

 

Ženy :

Základní kádr:

Iveta Vacenovská, Renáta Štrbíková, Dana Čechová, Kateřina Pěnkavová,            Hana Matelová

Širší kádr:

Lenka Harabaszová, Martina Smištíková, Kristýna Mikulcová, Aneta Kučerová,            Karin Adámková, Tamara Tomanová

 

Mládežnické kádry české reprezentace se během sezóny neustále vyvíjí a často se mění se jejich výkonnost. Tohle pravidlo již není zcela na místě u starších juniorů a juniorek, kde je úroveň přece jenom stabilnější a vyrovnanější. Reprezentační trenéři všech mládežnických kategorií, Andrea Botková, Pavel Špaček, Kamil Koutný a Luboš Pěnkava, se rozhodli pro následující výběr  složení družstev mládeže na 1. polovinu sezony 2012/2013.

Junioři:

Základní kádr:

Reitšpies David, Seibert Jakub, Málek Tomáš, Pavlík Tibor

Sledovaní hráči: Kučera Stanislav, Foff Lukáš, Koblížek Martin, Liška Libor

Trenér: Pavel Špaček (asist. J. Braun)

 

Juniorky:

Základní kádr: Štefcová Kristýna, Mynářová Karolína, Tomanovská Kateřina

Sledované hráčky: Keroušová Michaela, Kmeťová Veronika, Kapounová Barbora

Trenér: Kamil Koutný (asist. T. Vrňák)

 

Kadeti:

Základní kádr: Polanský Tomáš, Klos Patrik, Martinko Jiří,

Sledovaní hráči: Rozínek Vojtěch, Fabiny Jan, Kupec Ladislav, Buben Vlastimil, Pilch Jakub, Vašíček Jan

Trenér: Luboš Pěnkava (asist. M. Klásek)

 

Kadetky:

Základní kádr: Slezáková Stanislava

Sledované hráčky: Blechová Barbora, Pěnkavová Dagmar, Pyskatá Denisa, Ševčíková Markéta, Tušlová Veronika, Čechová Kateřina, Kozáková Tereza, Petrovová Nikita, Blašková Zdena

Trenérka: Andrea Botková (asist. J. Medvecký)

 

Závěrem bych rád jménem svým i jménem KVS ČÁST poděkoval za skvělou reprezentaci ČR všem hráčům a hráčkám, kteří nosili lvíčka na prsou v posledních sezonách a především těm, kteří se podíleli na medailových úspěších české reprezentace let posledních. Doufám, že budete nadále šířit kvalitu a slávu českých barev na klubové úrovni nebo na individuálních světových turnajích.

 

Petr Nedoma, předseda KVS ČAST

zdroj: ping-pong.cz