ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Upravované trávy

Upravované trávy 7 měsíců 1 týden zpět #40768

• roulage
  • Expert
  • Obdržená poděkování 96
Dá sa nejako oficiálne zistiť dostupnými prostriedkami či je tráva upravovaná alebo nie ?
Zase to miešam
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Upravované trávy 7 měsíců 1 týden zpět #40769

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 229
Co se týká tření 25 mNm , existuje na to měřidlo , ale jestli jej v našich končinách někdo má , pochybuji.
Vodak Diolen special custom FL
Donic Baracuda 2,0mm
Dr. Neubauer Killer 1,5mm
"When it is darkest, men see stars."

Upravované trávy 7 měsíců 1 týden zpět #40776

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 254
Jediná možnosť je kúpiť si rovnaký poťah a porovnať ho s tým upraveným. (pokiaľ nemáš ten prístroj).
U nas v 3, resp. 4. lige hrá jeden s takouto upravenou trávou a vytešuje sa aký je veľký šampión. Už voľným okom na tej tráve vidieť, že sú zúbky upravené laserom (vie sa o ňom že si to dáva robiť v Nemecku). Keď som prešiel loptičkou po poťahu, tak odpor tam nebol žiadny. Kĺzalo to ako po skle.
Pred rokom-dvoma som ho nechcel pripustiť k zápasu, ale napokon ma moji vlastní spoluhráči odhovorili.
Keď som mu povedal, že je podvodník, ani nepípol. Keby som mu povedal, že je k...t, tak ma zabije.....
Bohužiaľ všetci ostatní sa k tomu stavajú tak, že - čo sa budeme naťahovať..... :bum
Ani ŠTK v okrese to nereiši, aj keď o tom vedia.
Ja som si povedal, že s takýto podvodníkom už hrať viac nebudem a ak sa s ním niekedy v súťaži stretnem, tak hrať nebudem., aj keby to malo stáť stratu celého zápasu. U mňa je to hajzel a s takými nehrám.
Najviac ma na tom štve, že on vie, že všetci to o ňom vedia a napriek tomu sa tvári akoby nič. Dokonca aj jeho spoluhráči to vedia a keď som sa s nimi o tom rozprával, len pokrčili plecami....A jeden z nich povedal ešte pamätnú vetu - veď aj iní to majú..... :vom
(asi vieš o kom hovorím)
Avalox Blue Thunder 550
F - Palio Aeolus - Max., Red
B - Palio Blitz - 2,0 mm Black
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik