ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tibhar Grass D. Tecs

Tibhar Grass D. Tecs 1 měsíc 2 týdnů zpět #38182

• Chemik
  • Nováček
Zdravím pinkálisty. Mám dotaz, zda originál travka Tibhar Grass D. Tecs ve verzi ox může generovat rotaci a to tak, že když dám čop, příjde spin, když dám spin přijde néé čop, ale neskutečná žiletka a sjede to si sítě. Druhý spin do balonu jsem už nedal, opět neskutečná žiletka. Mohou Ti, co s tím hrají hodit na to názor? Jinak sám hraji pinec 30 let /divize pro ty co by napsali, že nemám zkušenosti atd. / a proti laserovým travkám, které obracejí rotaci jsem hrával ale nyní u této trávy nevím, zda je to normální a zda třeba technoligií výroby dosáhli něčeho prašivého ale povoleného ???

díky chemik
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Tibhar Grass D. Tecs 1 měsíc 2 týdnů zpět #38186

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 167
s těžším a větším plastem Grass D Tecs tvoří opravdu enormní rotaci , zřejmě ještě víc než s celuloidem , protože se víc ohne - při obranném úderu zezadu. Mám podobné zkušenosti , když se mi povedl čop , zhusta skončil v síti , protože soupeři nedokázali balon přetáhnout. Hra zezadu ale není moje parketa.
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC BARACUDA max red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
AVALOX P700 FL

"... When it is darkest, men see stars."

Tibhar Grass D. Tecs 1 měsíc 2 týdnů zpět #38188

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 80
Presne tak Marty.Hráči ktorí hrajú obranu čop zo zadu s plastom na tejto tráve vyťažia oveľa viac ako pri celuloide dovolíím si povedať ako pri žiadnej inej kto ju vie ukontrolovať.Naproti ox pri stole oproti celuloidu stratila táto tráva svoje čaro úplne pri obrátení rotácie dokonca i jeho čínsky konkurent v tejto disciplíne Talon.
Drevo:XIOM STRATO OFF+
FH:ANDRO RASANT 1,9mm
BH:SPINLORD DORNENGLANZ OX
4.LIGA.

Tibhar Grass D. Tecs 1 měsíc 2 týdnů zpět #38189

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 80
Presne tak Marty.Hráči ktorí hrajú obranu čop zo zadu s plastom na tejto tráve vyťažia oveľa viac ako pri celuloide dovolíím si povedať ako pri žiadnej inej kto ju vie ukontrolovaťVysvelenie pramení v tom že ťažšia plastová guľa viac ohne predpäté vysoké zúbky a vygeneruje obrovskú spodnú rotáciu.Naproti ox-ka pri stole oproti celuloidu stratila táto tráva svoje čaro úplne pri obrátení rotácie dokonca i jeho čínsky konkurent v tejto disciplíne Talon.
Drevo:XIOM STRATO OFF+
FH:ANDRO RASANT 1,9mm
BH:SPINLORD DORNENGLANZ OX
4.LIGA.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik