ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Rada

Rada 1 měsíc 4 týdnů zpět #36921

• Dusan779
  • Senior
  • Obdržená poděkování 20
Ahojte, kolega z oddielu by chcel trochu zmenu. Keďže sme malý dedinský oddiel nikto material extra nerieši a čo sa mu dá do ruky s tým hrá (nebrať doslovne). Preto sa obraciam na materialistov ja ako sofťák v tejto oblasti nemám veľmi prehlad.

Doteraz hraval s Dr.Neubauer Inferno Clasis 1.0mm Nato že hrá s trávou hrá dosť útočne pri stole od stola sa dostáva počas zápasu malokedy. Väčšina bodov prebieha tak že aktívný príjem travou a potom utok FH alebo aj BH nema problem do čopnutej lopty ísť travou vrchom. V skratke podrží 2-3 lopty na stole a pri najbližšom zaváhaní súpera útok ako FH tak aj BH travou. Velmi podobne nášmu najlepšiemu tohtoročnému hráčovi Voderad :)

Ked som sa ho pýtal prečo chce trávu vymeniť tak v podstate jediný dôvod v čom videl nedostatky svojej travy bolo "preklapanie pri stole", ale inak hral s travou dlho a bol na nu zvyknutý takže ostatné negatíva asi časom zabudol a zvykol si.

Viem že je to dosť neortodoxné hrať s 1,0 travou pri stole, ale už to tak hrá roky a ide mu to takže nepredpokladám že by mu prechod na OX vyhovoval a asi by rád ostal pri 1,0 prípadne 0,5

Za všetky rady, postrehy a pripomienky vopred ďakujem, prípadne ak som na niečo zabudol pýtajte sa.
:dik
Viscaria
FH> T05
BH> Victas V>01 Stiff
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada 1 měsíc 4 týdnů zpět #36924

• koad
  • on-line
  • Expert
  • viem že vieš že viem
  • Obdržená poděkování 20
Ak je to pre dusana sen.,tak ti neporadim nic,lebo ma vzdy s tou travou morduje :TT1 a velakrat neviem,ktora bije... :gr ak pre ineho,tak ineho ,, strkanca,, nepoznam ako stanik z voderat,to je fakt exemplar :ping
Btf Gionis All+
Fh Gewo Hype XT 1,9
Bh Gewo Hype XT 1,7
alebo to iste,ibaze na
Li Ping kitex
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik