ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Spinlord Stachelfeuer OX

Spinlord Stachelfeuer OX 4 měsíců 4 týdnů zpět #35341

• Mirek
  • Junior
  • Obdržená poděkování 8
Zdravím všechny.
Nevíte náhodou něco o trávě Spinlord Stachelfeuer OX. Na jakou hru se tato tráva hodí? Jakou má rychlost a kontrolu ?
Díky , Mirek
Toni Hold WS :
Bh- Tibhar Superdef. 1,5 , Fh- Kokutaku 911 OX,
Poslední úprava: 4 měsíců 4 týdnů zpět od Mirek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Spinlord Stachelfeuer OX 4 měsíců 4 týdnů zpět #35361

• Sokolík
  • Junior
  • Obdržená poděkování 7
Ahoj Mirku, určitě využij link www.ttdd.de/Spinlordlange-noppen.html
úplně dole najdeš i link na video. Tam můžeš perfektně sledovat, jak se potah chová. Někdo ta videa označil za zavrženíhodné faky. Ale ani nejsou z Ruska, jsou z Ukrajiny (pinec za to přece nemůže ... i když uznávám, pokud je někdo absolutně zásadový, tak si to odpustí a raději hodí šavlí) ani nevadí různá kvalita hráčů. Kdyby tam hráli Bollové, tak bys to nepoznal, jak Ti to bude fungovat v reálu. Sleduj to případně vícekrát a dost Ti to může ukázat. Samozřejmě nezapomeň, že když si to hrají do ruky, tak je to vždy jednodušší. Ale stejně se dá vypozorovat, jaké rotace chodí zpět.
Jazykově - ve videu je AJ, ta je i v popisu zde spinlord.de/products2.html
Jsou tam vidět i hodnoty. Je to určitě hodně pomalé a vhodné i pro toho, kdo s trávou začíná. Ale nech si to někým přeložit, je to psáno jednoduchým jazykem, když to z toho pochopím i já. Skoro bych měl chuť to zkusit, když jsem to viděl. Ale to já mám vždycky :sezbl , tedy mně se to již stalo ... ale to je moc let zpátky a pinkecář, kterému se to nestalo neexistuje ... nebo již pinec nehraje ... nebo si neumí přiznat pravdu ... ale konec blbnutí
Poděkovali: Mirek

Spinlord Stachelfeuer OX 4 měsíců 4 týdnů zpět #35371

• KlamparTibi
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 57
Ahoj Mirku,
už asi dve sezóny striedavo hrám so Stachelfeurerom a s Zeitgeistom.Tie hodnoty Spinlordu sú správne,Zeitgeist je pomalý,Stachel ešte pomalší,Zeitgeist trochu tvrdší ako Stachel.Inak sú veľmi podobné,s hladkým povrchom čudlíkov,hrá sa s tým veľmi ľahko a s minimom nevynútených chýb.
D:Donic Waldner Champion 89
F:Bluefire Z1
Bh:načo?Nehrám Bh,koľkokrát zahrám Bh,toľko stratených bodov,viem prehrať aj s Fh,Bh netreba,šetrím (Sanwei CODE OX)
Kvalita činnosti vedúceho spočíva v umení dojebať zamestnanca tak rýchlo, aby teplo, ktoré pri tom vzniká, vnímal ako...

Spinlord Stachelfeuer OX 4 měsíců 4 týdnů zpět #35373

• Mirek
  • Junior
  • Obdržená poděkování 8
Díky Tibi za odpověď a menší recenzi. Co je pro mně důležité, tak se jedná o pomalejší trávu, s dobrou kontrolou. Již jsem si ji objednal. Po loňském zdravotním problému , mám nyní problém trochu s pohybem a tak se to snažím vyrovnat pomalejším materiálem. :ok24
Mirek
Toni Hold WS :
Bh- Tibhar Superdef. 1,5 , Fh- Kokutaku 911 OX,
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik