ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Blokování FH stranou na BH

Blokování FH stranou na BH 5 měsíců 4 týdnů zpět #34466

• Drta.tom
  • Expert
  • Obdržená poděkování 25
Ahoj travaři,
určitě Vám jako softař nehodlám kafrat do stylu, ale narazil jsem na video, kde travař (tráva na BH) běžne blokuje prudší údery na BH softem FH aniž by protočil raketu - viz video.

Je to vidět hned od začátku videa - tričko se žlutými rukávy, černý potah je soft (Palio AK47 Blue, červená je tráva), pěkně je to vidět v cca 2:30 a také od cca 6 min , 7:08 atd.

V souvislosti se stížnostmi některých travařů, že se těžko blokuje trávou u stolu větší petelice, tak právě blok softem na BH může být relativně snadné řešení, případně zpestření hry.

Zkoušel jsem to včera se softy (né že by to mělo u oboustraného softaře nějaký smysl) a je to docela snadné - nic co by se nedalo relativně snadno natrénovat.

Né že bych samozřejmě v zápase toužil potkávat travaře, kteří otáčejí raketu, umí čopblok u stolu, chytaj trávou zezadu na obou stranách v kombinaci s útokem ať už z trávy nebo ze softu a zároveň aby mi občas z BH místo trávou poslali blok ze softu - to tedy ne!!! :gr , ale někomu by to mohlo zlepšit hru.

Uvádím to tady, že se s tím nijak nesetkávám, ikdyž by to nějaký smysl pro travaře mohlo mít a nepřijde mi to složité na hraní i pro okresní úroveň.
FH Palio AK47 RED
BH Palio AK47 YELLOW
Palio TC6 off

Historie:
Palio Hidden Dragon Biotech
Palio Hadou Biotech
Galaxy Jupiter, Sanwei Taiji
T88-I (Target) 1.8, KTL Falcon
KTL Red Diamond Pro blue sponge
KTL Red Diamond Mechanical
Sanwei T88-I (No Target), Sanwei Target
Sanwei Gears
Poslední úprava: 5 měsíců 4 týdnů zpět od Drta.tom.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: mandomando, Sokolík
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik