ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XIOM Vega EU alternativa

XIOM Vega EU alternativa 1 měsíc 4 dní zpět #44102

• Spock
  • Nováček
Ahoj,

Založil jsem si tu účet, protože bych chtěl poradit ohledně potahů od XIOMu .

Mám dřevo Ma-Lin Carbon, jsem víceménně allround až útočník (obě strany soft), snažím se útočit topspinem z obou stran. Úroveň Okres, výhledově nejnižší KP. Forehand nemám jako dominantní stranu. V současnosti mám na Forehandu Xiom Vega EU v maxu, a protože budu muset vyměnit časem, tak se poohlížím po alternativě - rád bych zůstal u XIOMu a pokud možno i u Vegy...

Mám rád na forehandu spíše měkčí potah, z forehandu hraju podání, čop, pink, topspin (u stolu i ze střední vzdálenosti), bloky, smeče...

Na XIOM Vega EU mi nevyhovuje, že hlavně bloky a občas i nějaký spin, končí za stolem (holt už je to asi příliš měkký potah).

Je tady někdo kdo vyzkoušel více potahů od XIOMu a byl by ochotný poradit a srovnat je mezi sebou? Na internetu (umím anglicky) jsem toho příliš nenašel...

Např.: Xiom Vega EU, Xiom Vega Asia, Xiom Vega Elite, Xiom Vega Intro, Xiom Vega Pro, Xiom Vega TOUR, Xiom VEGA V EU DF a další... I řadu Omega bych zvážil ,ale tu jsem jetě nijak nestudoval :))

Díky moc!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XIOM Vega EU alternativa 1 měsíc 4 dní zpět #44104

• mandomando
  • Super Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 83
Ak chceš ostať u xiomu a vega ti vyhovuje len v maxe ti kope chod do tenšej špongie 2 až 1,8 a nemusíš si zvykať na nový poťah ostaneš u toho s ktorým sa ti dobre hrá len budeš mať pri tenšej špongii večšiu kontrolu :ping
1.Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm

XIOM Vega EU alternativa 1 měsíc 4 dní zpět #44125

• jANATA
  • Nováček
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj,
krátce k mé hře.. uroveň KP2 moje hra se zakláda na všech úderech převažně z fh topspin bh i fh blok ale i kontr nebo čop ze střední vzdálenosti, co až tolik nepoužívám je bh topspin, ale už i na ten si občas troufnu :) takže herně jsem na to allround asi jako ty.
S Xiom potahy jsem začal cca na podzim roku 2017. Můj první potah od xiomu byl Xiom omega tour V 2,0 na fh (a na dřevě btf primorac) a od té doby se potahů potom i dřev xiomu držím :ok24 Xiom omega tour bych z mých vyzkoušených potahů od xiomu řadil na druhý místo dalo se s tím zahrát vše co jsem k mé hře potřeboval, dále jsem vyzkoušel tvojí zmiňovanou Xiom vega eu na bh což byl pro mě od xiomu druhej nejmín oblíbenej potah v sile 2,0, pak jsem vyzkoušel xiom omega V euro (dost podobné jako Omega V tour) taky 2,0.. ale tour za mě s o něco lepší kontrolou a jinak vlastnosti stejné, toto už bylo hráno na dřevě xiom vega tour pak vyzkoušeno xiom omega VII euro 2,0 nejprve na bh a dřevě vega tour až na čop jsem s tím byl spokojen) pak ozkoušeno xiom omega VII Pro v maxu a to mě nevyhovovalo vůbec za mě je to potah pro smečaře, ale technika mě na to vůbec nesedla všechno lítalo pryč, možná za to mohl i ten max kterej jsem měl prvně v životě. no a nakonec hraju na prkně Xiom feel Zx II s potahem na fh Omega VII euro 2,0 no a naprosto luxusní potah, zahraje to co tam dáš kontrola úžasná čop, blok, kontr, topspin, smeč v žádnym uderu, v žádný vzdálenosti s ním nemám nejmenší problém za mě nejlepší potah a stojí za zváženou. tohle kombo už nebudu ani měnit :lol: Pokud by si chtěl jít do řady V tak rozhodně Omega tour. Potahy Vega jsem ti moc nerozepsal protože jsem je nevyzkoušel, ale pokud chceš zvýšit jistotu v bloku či spinu tak bych šel jak piše Mandomando do 2,00 a nebo vyzkoušet xiom omega VII euro případně omega V tour. :)
Xiom Vega Tour
Bh: Xiom Omega VII Euro 2,0
Fh Xiom Omega V Euro 2,0
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik