ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Rada ohľadom potahov

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #43937

• Viki
  • Junior
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj chalani,

nevie mi prosím Vás niekto kto má skúsenosti s týmito potahy povedať aké sú medzi nimi rozdiely co sa týka spinu,bloku a kontroly?Nehaldaám nič rýchle skôr na kontrolu a cit.
Použitý potah by bol na dreve stiga defensive nct
Jedná sa o potahy V01 Limber, Baracuda, acuda s1 a acuda s2
Niektorý s týchto poťahov by som si chcel dať na BH.

ďakujem za radu
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #43938

• Dvorka5
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj, na dreve stiga carbonado 145 jsem mel V01 limber a musel jsem ho dat pryc, jelikoz ma vysoky oblouk a kdyz jsem zahral bh spin tak mi to kazdy okamzite zabouchnul a ja sel pro micek :(
Pokud bych ti mohl doporucit dobry potah na bh tak je to nittaku fastarg P1, supr kontrola + supr spin!
S pozdravem dvorka

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #43939

• vixiv
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 73
já bych ze zvoleného jednoznačně doporučil S2 a ani nemá smysl úvádět důvody proč.
vixiv
Prkno: Butterfly old Korbel Made in Japan FL;
Fh: Nittaku Fastarc G1 2,0mm;
Bh: Dr. Neubauer Killer 1,5mm

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #43940

• mandomando
  • Super Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 83
Bolo by dobré uviesť akú hru hráš , úroveň ligy aký si mal poťah predtým a čo ti na ňom vadilo že si ho vymenil?
Inak súhlsím vixiv donic acuda S2 je klasika s ktorou nič nepokazíš stačí v hrúbke 2mm
1.Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #43996

• Viki
  • Junior
  • Obdržená poděkování 5
Doteraz som práve na BH hral s potahom victas stiff 1.8mm a bol to fajnový potah.Ale hladam potah ktorý mi pomoze it s istotou prvý do čopovanej lopty aby som mohol urobit ja prvy otvaraci spin a potom zautocil s forhendovej strany.Rozmyslam silno nad potahom baracuda ktora ma neskutcne recenzie na prvy otvaraci spin do copovanej lopty.Ludia pisu ze je to spinová mašina ale neviem ako sa chova pri blokoch ci je to idealny potah na bloky a tak isto sa bojim aj prichádzajucich bočných falšov či to nebude moc odsakovat a ci to ukočírujem nakolko v nasej sutazi sa hra dost na bočné false.Inak hram 5.ligu.

dakujem vam za info.

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #44009

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 254
Čo ti bráni ísť prvý do čopovanej lopty s poťahom Victas Stiff 1,8 mm?
Avalox Blue Thunder 550
F - Palio Aeolus - Max., Red
B - Palio Blitz - 2,0 mm Black

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #44012

• Viki
  • Junior
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj,

ani sam neviem preco by som vlastne mal mat problem s týmto potahom vytiahnut poriadny čop.Victas je spinový potah takze asi to bude len cele v hlave a možno nutkanie prejst na potah baracudu.

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #44013

• Miko
  • Expert
  • Obdržená poděkování 39
Úvaha
Koupil bych si pitíčko v plastové lahvi asi 0,5 litru (nebo menší). To bych vypil. :ok24
Pak bych si vzal krabici od bot a do ní nasypal míčky. :ping
Lahvičku bych postavil na konec stolu. Do hrdla otevřené lahvičky bych postavil míček. Pak bych se snažil udeřit míček tak, aby míček odletěl a dopadl na druhou stranu stolu a hezky se točil.

Lahvička zůstala stát na původním místě. :bum

Až mi to vcelku půjde tak bych to zkoušel s pohybem. Z různých stran bych přistupoval k stolu a lahvičce. Padá - nepadá až to budu docela umět. :1cka

Pokud mi to zase při hře do čopu nepůjde zase bych potrénoval. Furt nejde? Pouvažoval bych třeba nad jiným potahem.
Poslední úprava: 1 měsíc 1 týden zpět od Miko.

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #44018

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 254
Presne tam som smeroval moju otázku. Problém určite nie je v poťahu, pretože s Victasom Stiff si rozohráš pinknutú loptu úplne parádne, A v hrúbke 1,8 s pomerne veľkou istotou.
Ak ti Victas vyhovuje aj v iných stránkach, zameraj sa na to v tréningu a nič lepšie ako ti napísal Miko - multiball tréning nevymyslíš.
Asi takto:
Avalox Blue Thunder 550
F - Palio Aeolus - Max., Red
B - Palio Blitz - 2,0 mm Black
Poslední úprava: 1 měsíc 1 týden zpět od Klopič.

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #44021

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 256
Několik sezon jsem hrál se Stiff v tloušťce 2,0mm, ale zrovna na první spin a celkově na spinovou hru je to excelentní potah (navíc má další fajnové vlastnosti). Takze Viki, troufám si tvrdit, že potahem to určitě nebude, chyba je v technice provedení úderu. Pokud chceš jiný potah s výborným čopem a spinem, tak se nabízí Bluefire M1 nebo M2, dále je tu Tenergy 05. Jsou to potahy které se do míčku umí pěkně zakousnout, mají tužší vrchní houbu. Nicméně tyto potahy nelze ošulit, je potřeba jít pěkně do úderu a celý ho dotáhnout do konce. Lehké šintnutí o míček tyto potahy neodpouští ;)
Možná máš při tom prvním spinu problém s kontrolou, tak by bylo vhodné jít do potahu s měkčím vrškem, ten ti dá větší kontrolu a dělá vyšší oblouček, odpouští horší provedení úderu (třeba Donic Acuda S2, Donic BlueStorm Z2, Xiom Omega IV nebo VII Euro, Tibhar Evolution MX-P), ale zcela jistě nebudeš mít tak ostrý čop a spin který ti nabízí Stiff.
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Victas V01 Stiff 2,0 mm
Fh: Donic Bluefire M1 max

TTV ,,blau-gelb" Marienberg
Poslední úprava: 1 měsíc 1 týden zpět od Machy.

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #44022

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 226
Hraju s Baracudou 1,8mm.
Je to superspinový potah.Určitě na spin fajn. Ale je celkem žravý na rotace, takže pokud má být supr na blok , musíš být taky docela supr špíler :zed . :vine
Stiff neznám , Bara má houbu 45 a celkem tuhou natur vrchní gumu.
Přijde mi , že ten Stiff podle popisu Machyho je Baře celkem podobný.
Můžeš přejít , ale je to jen o hlavě a technice.
Kolega měl podobný problém s R7 v 1,8mm na Malin karbonu..(v zápasech )
Zkoušel jsem jeho kombo a spin tam šel jako bys jezdil po kolejích.
Vodak Diolen special custom FL
Donic Baracuda 2,0mm
Dr. Neubauer Killer 1,5mm
"When it is darkest, men see stars."

Rada ohľadom potahov 1 měsíc 1 týden zpět #44024

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 256
Márty, Baracudu si pamatuji jako tehdejsi novinku, jako stredne tvrdou gumu oproti ktere asi bude Stiff tuzsi, ale uz jsem s ,, Barou,, roky nehral a tak bych nerad mlzil.
Ono to je s temi vyrobci uvedenymi stupni tvrdosti slozite, pri hre samotne zjistuji neco jineho. Proto uvadim Stiff jako tuzsi, nepletme si s tvrdsim!
Stiff je opravdu vyborny ofenzivni a spinove hodne povedeny potah. Kdyz jde hrac do tlaku, tak je to pro soupere dosi jedovaty potah. Problem nastava ve chvily kdy do me durazne tlaci souper. Pak se mi casto stavalo, ze mi blok lital ven, kontrola pri pasivni hre blokem uz byla problem, to uz chce mit dobrou ruku.
Kazdopadne Stiff se mi dostal pod kuzi a opet koketuji s myslenkou na jeho zakoupeni, protoze je to ostry ofenzivni brousek jak s celuloidem, tak s plastem :blush:
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Victas V01 Stiff 2,0 mm
Fh: Donic Bluefire M1 max

TTV ,,blau-gelb" Marienberg
Poslední úprava: 1 měsíc 1 týden zpět od Machy.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik