ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: MX-S prkno

MX-S prkno 1 měsíc 3 týdnů zpět #43662

• vixiv
  • on-line
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 73
ahoj v jinem vlakne jsem pred casem resil zda je mx-s z vyroby tunovan. Nelenil jsem a potah zakoupil, nalepil na korbela, odehral sest hodin a dosahl uspokojeni.

Chtel bych si vsak potah zkusit i na jinem prkne, abych mohl porovnat projev s korbelem.

Prosim o zkusenosti a navrhy prken na kterych si myslite, ze potak sedi (mam 1.9 - 2.0mm), pokud mozno ry hlostne tesne pod korbelem.

dekuji vixiv

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
Prkno: Butterfly old Korbel Made in Japan FL;
Fh: Nittaku Fastarc G1 2,0mm;
Bh: Dr. Neubauer Killer 1,5mm
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

MX-S prkno 1 měsíc 3 týdnů zpět #43669

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 91
Ahoj Vixiv.Myslím si že ideš dobre na to!MXS nakoľko má tvrdšiu špongiu bude po Korbelovi dobre pasovať na Sparkovi čo je červený fiber off mínus.Podotýkam že je rýchlostne trochu pomalší ako Korbel no s rotáciou by si mal mať navrch.Navyše viem že hráš z bekhendu sendvičom čo si viem že Spark si aj v tejto disciplíne hravo poradí.Myslím si že tam kde sedí Tenergy 05 sedí i MXS.
A to sa týka i môjho Xiom Strata ale to je o level aj trošku rýchlostne iná kategória. :)
Drevo:XIOM STRATO OFF+
FH:TIBHAR MXS 1,9mm.
BH:NEUBAUER AGRESSOR 1,3mm
4.LIGA.
Poslední úprava: 1 měsíc 3 týdnů zpět od iči.

MX-S prkno 1 měsíc 2 týdnů zpět #43888

• Ove
  • Junior
  • Stolní penzista
  • Obdržená poděkování 14
Kamarád měl mx-s na Primorac offf- a dobrý,žádná tvrdá bačkora to nebyla. Dalo se s pálku hezky variovat rotace. Nyní přešel na Rhyzer 43 a je to o poznání měkčí a skákavější.spinově ale stále dobré. To jen tak pro zajímavost
Waldner Senso Carbon
Coppa X1 Turbo Platin 2,0
Coppa X1 Turbo Platin 2,0

Soutěž: 3. Einkesselbundesliga

MX-S prkno 1 měsíc 2 týdnů zpět #43894

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 226
Alsérka v mém podpisu je přirovnávána ukrajinským recenzentem k japonskému korbelu.Anglofonní recenzent tvrdí , že je rychlejší než Primo Off - a já mohu potvrdit , že je citelně rychlejší a tužší než Stiga ACC.
Odhaduji , že je alsér All5 o něco pomalejší při zhruba stejné tuhosti ale trochu jiném feelingu(Stiga - touch) , ale je to dávno , co jsem japan korbela měl.
Vodak Diolen special custom FL
Donic Baracuda 2,0mm
Dr. Neubauer Killer 1,5mm
"When it is darkest, men see stars."
Poslední úprava: 1 měsíc 2 týdnů zpět od MartyC.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik