ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: NITTAKU FASTARC

NITTAKU FASTARC 3 měsíců 1 týden zpět #43836

• mandomando
  • Super Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 88
Karel škoda že si si netestol aj Fastarc G-1 2 mm v čiernej farbe je troška viac spinovejší ako červený aj všetci Japončíci sním hrajú na FH v čiernej farbe je to v tomto vlákne na videu jasne vidieť :ping
Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm
Poslední úprava: 3 měsíců 1 týden zpět od mandomando.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

NITTAKU FASTARC 3 měsíců 1 týden zpět #43838

• Kony
  • Senior
  • Obdržená poděkování 21
Souhlas,černá verze G-1 je lepší,psal jsem to nakonec i ve své recenzi. J.
Donic Ovtcharov Carbospeed
F - Nittaku Fastarc G-1 black, 2mm
B - Nittaku Fastarc C-1 red, 2mm
Poslední úprava: 3 měsíců 1 týden zpět od Kony.

NITTAKU FASTARC 3 měsíců 1 týden zpět #43839

• Porki
  • Senior
  • Obdržená poděkování 4
Kony napsal:
.
C1 je trochu pomalejší než G-1.Co se týká P-1,má nejdelší dráhu,trochu vyšší katapult,rychlostně mírně nad G-1.
Ptahy hrají dobře na hinoki.

Jirko, díky za info :)
Butterfly Primorac Carbon ST, 86g
Butterfly Schlager Carbon Light ST, 86g
FH -Nittaku Fastarc G-1, 2,0mm
-Nittaku Fastarc P-1, 2,0mm
BH - Dr.Neubauer Aggressor 1,8mm
- Dr.Neubauer Aggressor 1,3mm

Když angrešt, tak ... jenom na bekoši :-)

NITTAKU FASTARC 3 měsíců 1 týden zpět #43848

• ondrous
  • Junior
  • Radost ze hry je klíč k úspěchu!
  • Obdržená poděkování 34
Trochu sem oprášil nemecka sloficka a radostně si zapřekládal ;) !

Jde o recenzi, která vyšla dne 17. 4. 2017 na www.tt-spin.de/nittaku-fastarc-g-1/

Ať vám to pinká, O.
Přílohy:
Xiom Stradivarius FL
FH: Vega Pro, 2,0 mm, black
BH: Super Anti 1,9 mm, red
168g
Poděkovali: Karel, pirát Janes, Václav, Kalhy, Soky, koad, Jarek, Dadex

NITTAKU FASTARC 2 měsíců 3 týdnů zpět #44081

• msk
  • Junior
  • Obdržená poděkování 28
Ahoj,

před nějakou dobou jsem se o téhle řadě potahů dozvěděl a nechal se nahlodat. Dlouho jsem pak hledal informace a nakonec si vybral verzi S-1. Ačkoliv nápis na potahu "Speed first" jasně značí záměr výrobce, většina recenzentů s tím moc nesouhlasila. A právě na základě jejich poznatků jsem si vybral S-1. Před nedávnem jsem si prošel epizodu se sendvičem, ale úspěšně jsem ho zavrhl. Ale zase jsem se přesvědčil, že rychlost není vše. Zjistil jsem, že potřebuju soft s lepší kontrolou.

Když jsem S-1 prvně rozbalil, všiml jsem si vrchní gumy, která vypadala tak nějak "čínsky". Sice nelepí, resp. míček nezdvihne, ale krycí folie se na potah přilepí a drží. U mého FH potahu (Tibhar Evo EL-S) se to neděje, jeho povrch není tak přilnavý. S-1 je taky měkčí než EL-S, poměrně výrazně. Na pálce tomu odpovídá i herní projev, cítím zaboření míčku do potahu a míček na pálce zůstává déle. Od EL-S to odlétává s takovým tvrdším pocitem. Katapult S-1 není nijak přehnaný, přijde mi to docela lineární. Rychlost - dostatečná, i když je to koncipovaná na hru blíže u stolu. Ze střední zóny to taky jde, ale raketa to není. Celkem mě imponuje oblouček, který je vysoký a krátký. Spin ok, nemám pocit že by to bylo nějak ohromující. Ale rozhodně to točí pěkně, rozhodně bych řekl, že to zapadá do dnešního nejvyššího standardu. Myslel jsem si, že kvůli vysokému oblouku mi bude dělat problém blok, ale opak je pravdou. Nebál bych se říct, že blok je na soft vynikající. I z hodně narotovaných míčků se mi podařilo zahrát pěkný krátký blok, případně i přitvrdit. Tady můžu třeba porovnat s Baracudou, u které mi tohle dělalo problémy. Ačkoliv má Baracuda podobný oblouček, tak na příchozí spin reaguje mnohem víc a bloky mi chodily vyšší a delší, i za stůl. Jak tohle v Nittaku udělali, nevím... Měkká houba, přilnavá vrchní guma, vysoký oblouk... Samozřejmě že mi i nějaké bloky ulétly za, ale zdaleka jich nebylo tolik, kolik jsem čekal. Opravdu to není moc citlivý potah a umožňuje mi z BH více kontrovat a tím i dostat soupeře pod tlak.
Závěr - není to vyloženě spinová mašina. Ale jestli hrajete aktivně dopředu a myslíte zároveň i na zadní vrátka, můžu Fastarc S-1 jen doporučit. Testoval jsem černý potah s houbou 1,8mm, nalepeno na TBS.

Pinci zdar
MSK
Poslední úprava: 2 měsíců 3 týdnů zpět od msk.
Poděkovali: pirát Janes, Soky

NITTAKU FASTARC 1 měsíc 4 týdnů zpět #44627

• romanzdk
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 107
ahoj, jak je na tom G1 s vydrzi a jak je to s citlivosti na prichozi rotaci? nekdo pise ze neni citlivy, ale v te nemecke recenzi zase ze je dost citlivy. a dokazal by nekdo porovnat herni vlastnosti s MX-S/MX-P nebo Mantra H? :dik
Hmotnost materialu uzivatelu tt-sport.cz
Potahy
Dreva
Tabulka
Poslední úprava: 1 měsíc 4 týdnů zpět od romanzdk.

NITTAKU FASTARC 1 měsíc 4 týdnů zpět #44634

• Miko
  • Expert
  • Obdržená poděkování 53
Dle mé krátké zkušenosti Fastarc G-1 (max) hraje velmi dobře čerstvě nalepený, natunovaný, je "snížená" citlivost na rotaci. Ideální pro styl "Kolja ty nebojsa".

Jakmile si potah trochu víc sedne. Houba má menší póry (zplechovatí).
P ........

odstatně ztrácí rotaci a méně (ale znatelně) rychlost. Zhorší se výrazně cit pro balón....začne být náročný na hlavu a nohy .... nervy (z japanu se přikloní více chine)

Poznámka:

Každý to se svými herními podmínkami a výkonností může cítit jinak.

:gr ........... bez záruky ............
Poslední úprava: 1 měsíc 4 týdnů zpět od Miko.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik