ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Výměna potahu

Výměna potahu 1 týden 4 dní zpět #40101

• sara11
  • Junior
  • Obdržená poděkování 13
Ahoj, chtěl bych Vás poprosit o radu. Zajímá mě, co by měl být takový ten impuls pro výměnu již ohraného potahu. Teď to tak nějak řeším a říkám si, je to ještě dobrý, nebo radši vyměnit, stojí to peníze, není to škoda? Posílám foto teď vyčištěných potahů a zajímal by mě Váš názor, jestli se to vůbec z těch fotografií bude dát posoudit. :bum

Poslední úprava: 1 týden 4 dní zpět od sara11.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Výměna potahu 1 týden 4 dní zpět #40104

• Klopič
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 208
Hlavným impulzom by mal byť tvoj pocit, že poťahy zmenili svoje vlastnosti natoľko, že musíš prispôsobovať techniku úderov.
Avalox Blue Thunder 550
F - Joola Maxxx 450 - Max., Red
B - Joola Maxxx 450 - 2,0 mm Black

Výměna potahu 1 týden 4 dní zpět #40106

• sara11
  • Junior
  • Obdržená poděkování 13
Mně se spíš zdá, že to nějak málo točí. Jenže jsem tyhle potahy neměl úplně nový, tak nevím, co se stane, až přelepím, aby to nebylo to samé. Na druhou stranu se mi líbí, že to moc nežere příchozí rotace, to není špatný. ;) Mě spíš zajímalo, když se objeví ty trošku vymlácený místa, jestli to mám řešit a také názor ostatních, jestli to řešíte a hned jdete pro nové potahy, nebo to necháte být a neplašíte při trochu opotřebeným potahu.

Výměna potahu 1 týden 4 dní zpět #40110

• mandomando
  • Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 64
je to natebe či ti to vyhovuje alebo nie inak niektorý hráči menia poťahy raz za sezonu a niektorý aj každé 3 mesiace záleží od toho ako často trenuješ a hráš zápasy :ping
a sú aj taký čo nemenia poťahy aj 10 rokov a viac ale tý radšej prepijú aj gate :vine ale na nový poťah im jednoducho už neostane :sezbl
1.Victas Quartet Allroud AL+ FH:Gewo Hype XT Pro40 1,9 BH : TSP Spectol Red 1,5 156g
2.OSP All+ FH:Stiga Mantra M 1,9 BH:Spinlord Keiler 1,8 160g

Výměna potahu 1 týden 4 dní zpět #40122

• romanzdk
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 78
Potahy na fotce 100% nevypadaji vybouchane, natoz mrtve. To co je videt na fotce je dle me jeste na pomerne dlouhou dobu hrani. Obzvlast ta Rozena, to vypada na chvili hrany potah. Osobne mam Teny "vybouchane" jeste vice nez ty a stale tahnou vice nez slusne. Tim chci taky rict, ze zrovna z Tenergy dostanes ten spis porad slusny i kdyz jsou vice ohrane.

"Vybouchane fleky" se na potazich vetsinou objevuji pomerne brzo a urcite to neni hned k vymene potahu (pokud samozrejme nejsi dejme tomu cca top 100 ITTF a nehrajes ITTF turnaje, kde meni hraci sve potahy kazdy zapas).

Impulzem k vymene je jak byla zminena - takova zmena vlastnosti potahu, ze musis menit techniku. Tzn. nevytahnes spinem chop = musis vic "do placata" = nehrajes spin, ale takovou "facku" protoze tvuj potah jiz neni schopny tu fales otocit (pouze priklad!).

Jeden nas hrac hral donedavna s nekolik let staryma Acudama, "flekatyma" jak hrom a stejne z toho dokazal dostat neskutecny spin i cop (i kdyz pravda lepeno vulkanem).
Primorac Carbon, Maze ALC, Innerforce Layer ALC
F: T05 1.9
B: T05 1.9, T64 1.9

Hmotnost materialu uzivatelu tt-sport.cz
Potahy
Dreva
Tabulka
Poslední úprava: 1 týden 4 dní zpět od romanzdk.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik