ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Joola RHYZER

Joola RHYZER 3 měsíců 3 týdnů zpět #39869

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 453
:)
hojda vespolek,
Chvilku jsem s tím zase pinkal, takže drobet upřesním ty informace, který jsem sem psal při zakládání vlákna.
Prkno - celodřevo Schlager Precision a jedna strana Rhyzer 48 -MAX a druhá strana Rhyzer 43 - MAX.
Pro mě lepší 48 - pocitově o dost tvrdší než 43 , výborná rychlost, super katapult -lineárnější než u 43, solidní rotace a hlavně přesnost.
43 mě přišla hodně měkká , navíc na středně tuhým celodřevu při silověji hraným míčku si musel jeden hlídat markantní nárust katapultu aby nepřišel kopanec za stůl. Jinak taky dobrý
Dle mýho 48 MAX - vynikající Skopčák, osobně jsem s lepším nehrál, pravda zas tolik jsem jich nezkoušel.
43 MAX pro svoji měkkost a katapult si dovedu předtavit tenhle potah u plejerů co mají rádi hodně měkký potahy s velkým katapultem a hrají tužším kompozitem. Ovšem o životnosti potahu nejsem zcela přesvědčenej, tipnul bych, že se rychle vybouchá.

Toť asi všechno.
Nakolik a jak velký je rozdíl mezi sílou MAX a 2.0 v herních vlastnostech těžko soudit, Osobně si myslím, že verze 2.0 jsou citelně líp uříditelný.

Když to shrnu, pak Skopčák udělal velkej krok dopředu a zejména Rhyzer 48 je dle mýho špičkovej potah.
K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: Machy

Joola RHYZER 3 měsíců 2 týdnů zpět #39921

• pinčes
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Karle bracho,celkom by ma zaujimala Tvoja rychla strucna porovnavacka 48 a 43ky vs 05fx a 80fx
rychlost,katapult,spin :mnmn
ULC Tamca Kreanga carbon ST
fh Tenergy 05FX -max
bh Tenergy 80FX-max

Joola RHYZER 3 měsíců 2 týdnů zpět #39930

• KlamparTibi
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 99
Karel tu nie je,primrzli mu ruky ku šraňkám,keď kurbľoval bez rukavíc,tak ti odpoviem ja:
S Rhyzerom som nehral nikdy,s Tenergy pred 100 rokmi,ale poznám Teba :trtr :
S Tenergy dáš forehand topspin,súper nevráti,s Rhyzerom-to isté súper nevráti-lebo máš tú nepovolenú striebornú medveďobijku.
S Tenergy dáš BACKHAND topspin,súper to vráti,s Rhyzerom-to isté súper vráti-lebo z Bh si mäkký a môžeš mať strieborné medveďobijky štyri:).Hraj všetko Fh,to je jedno akým poťahom,rýchly si dosť,aj keď si už starý a určite už máš viac ako 60 kg.
Materiálové okienko skončilo :laugh: .
Ak by to vyzeralo,že som bol na Pinčesa sprostý,tak to je naozaj tak,ale on je zvyknutý a už mu to chýbalo ,len si to nechce priznať :love
D:Donic Waldner Champion 89
F:Bluefire Z1
Bh:načo?Nehrám Bh,koľkokrát zahrám Bh,toľko stratených bodov,viem prehrať aj s Fh,Bh netreba,šetrím (Sanwei CODE OX)
Kvalita činnosti vedúceho spočíva v umení dojebať zamestnanca tak rýchlo, aby teplo, ktoré pri tom vzniká, vnímal ako...
Poděkovali: pirát Janes, Mart-man

Joola RHYZER 3 měsíců 2 týdnů zpět #39935

• pinčes
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Tibino Ty starý darebácky východniarsky maďar :punk

S tým forhendom máš pravdu lebo ešte ten radar čo si mal u mňa a on nenameral ten moj fh a uplne sa zblaznil máš v oprave nevedia čo sa s nim stalo pri tej rýchlosti :rata
S bh máš tiež pravdu ten mám ako barličku na podopieranie , ale už som sa zlepšil dam to už 2x po sebe na stol :sezbl
rychly som lebo mam 18 ročné nohy hoci som už dinosaurus po záručnej dobe :bum
A s tými kilami som sa urazil - lebo ak nevieš tak som momentálne v maximálnej objemovke a mam už 62kg :trtr
fh Tenergy 05FX -max
bh Tenergy 80FX-max

Joola RHYZER 3 měsíců 2 týdnů zpět #39965

• Karel
  • Moderator
zdarec Lubovňanský SHARKU :cheer:
Tibi ti odpověděl s noblesou jemu vlastní, :cheer:
Já to vidím stejně jako on. Na F je jedno s čím to vybombarduješ a B se tak nemusí řešit :cheer: :cheer:

Rád bych samozřejmě porovnal oba Rhyzery s těmi Tenergy co uvádíš, ale na to jsem s Rhyzerem zatím málo pinkal a pak to má jeden podstatný zádrhel. Dřevo na kterým Rhyzery byly absolutně neznám, nikdy předtím jsem jej neměl možnost mít v ruce, tak těžko odhadnout nakolik to mohlo ovlivnit můj pocit při hraní.
Kdybych býval hrál s Rhyzery na nějakým dřevu, kde jsem měl možnost zkusit i Tenergy, pak bych měl jakýs takýs srovnání, takhle ale nemám.
Byl jsem rozhodnut Rhyzer 48 objednat a zkusit na Moonbeamu, ( což by bylo pro Skopčácký potah obrovský vyznamenání, asi jako za socíka Řád Práce :cheer: ) ale zatím jsem to musel odložit.

Pokud by se mě povedlo s Rhyzerem si dále zapinkat a na jiným prknu, případně na svým, pak bych si to určitě nenechal pro sebe a zkusil ti odpovědět.

K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9

Joola RHYZER 3 měsíců 2 týdnů zpět #39976

• pinčes
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Zdarec Karle

Brasko ja by som asi riesil len ten moj bekos na podopieranie co mam , celkom ma na RHYZER zaujal ten katapult :ping
fh Tenergy 05FX -max
bh Tenergy 80FX-max

Joola RHYZER 3 měsíců 2 týdnů zpět #40055

• Karel
  • Moderator
hoj všem tady a do Lubovni Sharkovi zvlášť.
Po dalších pár drobných pincích s Rhyzery bych řekl, že 43 je měkčí než 05FX i než 80FX. Působí na mě dojmem hodně nalepenýho potahu z doby Vulkánu. Předpokládám, že to tedy majitel lepil vodním lepidlem, což se ještě budu svojí chabou angličtinou snažit zjistit.
Na Tamca Kreanga ULC se kterým hraješ si to tedy dovedu fakt představit.

K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9

Joola RHYZER 3 měsíců 18 hodin zpět #40372

• Karel
  • Moderator
ahoj vespolek,
Po všech těch zkouškách mě Rhyzer natolik zaujal, že jsem nelenoval a verzi 48 v maxu jsem zakoupil. Postupně jsem to zkusil tu více, tu méně na několika prknech, které byly vlastnostmi hodně odlišný. Impulsem k tomu bylo poměrně nepříjemný a překvapivý zjištění, že na Moonbeamu tedy rozhodně NEEEEE a tak jsem si chtěl udělat představu jak moc se budou a nebo naopak nebudou lišit vlastnosti potahu v závislosti na použitým prkně. Zkušební pinkání proběhlo takřka na stejných prknech, na kterých jsem zkoušel před cca 2 měsíci Rasanter R50 Ultramax - taky jsem chtěl mít možnost srovnání obou těchto ESN novinek, protože podle všeho je jejich koncepce silnější houby a tenší vrchní gumy obdobná.
Postupně jsem tedy vyzkoušel Rhyzm 48 v maxu na prknech : Moonbeam,Mizutani ZLC, Taranis, Korbel Japan, Korbel EU, Schlager Presision.

Začnu totálním propadákem :blush: a tím je
RHYZER 48 a Moonbeam.
V podstatě ani přesně nevím, jak bych se měl vyjádřit, aby to bylo srozumitelný. Pravděpodobně vlivem vlastností Moonbeamu( katapult a soft feel ) a do určitý míry stejných vlastností Rhyzeru 48 to vůbec nefungovalo. Míček se při úderu jakoby ztrácel a nedovedl jsem přesně vyhodnotit kdy proběhne odraz. Přičítám to nejen výše zmiňovaným vlastnostem prkna a potahu, ale svoji podstatnou roli zřejmě hraje taky nová koncepce silnější houby a tenší gumy. Pocit byl sice při hraní o něco lepší než s Rasanterem R50 Ultramax, ale pořád to byla katastrofa. Oproti 6 měsícům hraný T05 na druhý straně byl Rhyzer naprosto ve všem o parník horší vyjma příjmu servisu. Ten je podle mýho vůbec silnou stránkou Rhyzeru.

Další přišel na řadu
Mizutani ZLC a Rhyzer
druhý potah opět notně hraný T05.
No a ejhle, hrálo to poměrně hodně solidně. Ve všech úderech velmi přesný, dostatečně rychlý , ovšem ne zas nějak přehnaně. Na takovým typu dřeva si to tedy skutečně dovedu představit. V ničem to nijak extra nevynikalo, ale ve všech úderech to poslouchalo. Fakt hratelný

Následovala další kombinace a to
Vodák Taranis a Rhyzer druhá strana opět T05
Ufff,Uff, jak by řekl Inčučuna :cheer: , tedy pánové spadla mě čelist. Těžkotonážní demoliční zbraň té nejvyšší kategorie.
Rhyzer se zde proměnil v těžko zvládnutelnou Bestii, která demoluje všechno co ji stojí v cestě. Neskutečná dynamika, katapult a rychlost. Pro mě stěží uříditelný i na F straně. Na B jsem to neuřídil ani náhodou. T05 na druhý straně takovou dynamiku a odpich neměla ani omylem. Vzhledem k tomu, že dřevo Taranis velmi dobře znám, tak vím, že jeho vlastnosti nakopnutí potahu notně pomohly, ovšem stejně takovou proměnu jsem tedy nepředpokládal. Vlivem koncepce potahu jde míček přes tenší gumu docela rychle do velmi pružný a explosivní houby a karbon se tak může projevit v celý parádě. Až bych řekl, že pro většinu hráčů naší hobby úrovně, co se zde scházíme na webu nepoužitelný - čest vyjímkam a rychlejm nohám ala Shark z Ľubovni :cheer:

V dalším případě byl Rhyzer 48 použitej na dřevu Korbel Japan druhá strana T80
Za mě bezvadná kombinace , moc dobře hratelná. Rhyzer velmi ovladatelný, přesný, výbornej blok a všeobecně hra u stolu. Dostatečně rychlý při aktivnějším pojetí hry a dobře ovladatelný a přesný při pasivněji hranejch úderech. Moc dobrý. Pouze hra dál od stolu neměla ten správněj " švuňk " :) ovšem na tuto hru není prkno určený.

Dál se Rhyzer nalepil na Korbela Euro - druhá strana MX - P v maxu
Poměrně hodně podobný předcházející kombinaci, ovšem vlivem menší tuhosti EU verze Korbela si hráč musel víc hlídat sílu úderu, aby nedocházelo ke kopnutí za stůl. I tato kombinace ale velmi dobrá, jistá a použitelná spíše pro hráče mající rádi vyšší flex dřeva.

Rhyzer 48 a Schlager Precision
jsem tady ve vláknu představoval vícekrát. Pro mě nejpříjemnější překvapení . Na tomhle dřevu není potahu v podstatě co vytknout.

Tolik stručný shrnutí pokusů a omylů :cheer: s potahem Rhyzer 48.
V řadě věcí mě tedy Skopčák mile překvapil a řekl bych, že tahle věcička z dílny ESN je opravdu povedená. Podle toho, jak jsem to na jednotlivých prknech zkoušel bych řekl, že hráč ale musí pečlivě vážit na jaký prkno Rhyzer 48 dává , protože Rhyzer velmi rychle reaguje na byť i drobnou změnu tvrdosti úderu a stejně tak hodně mění svoje vlastnosti v závislosti na použitým dřevu.

Mě osobně se to nejvíce líbilo na prknu Schlager Precision a Korbel Japan, kde bych řekl měl možnost potah hodně vyniknout a předvést se se vším co umí.
Výborný i na Mizutanim, předpokládám, že na tomto typu prken ZLC a myslím i ALC bude Rhyzer 48 taky velmi dobrý.
Na čistým karbonu, ještě třebas s katapultem jako má Taranis je to pak zřejmě pro hráče vyššího levelu .
No a propadák propadáků na Moonbeamu, ale ono stejný nebo alespoň podobný dřevo jako Moonbeam stejně neexistuje :) takže se vlastně vůbec nic nestalo, že to tam nehraje.

Pohodu a pink.
K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Poděkovali: Machy, trener, Mart-man, roulage, romanzdk, ondrous

Joola RHYZER 2 měsíců 2 týdnů zpět #40580

• martin78
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj všem ,
mám za sebou několik hodin hraní s tvrdší verzí Rhyzeru v maxu . Potah jsem zkoušel pouze na prknu Vodák Taranis . S Karlem souhlasím v tom , že na bh straně tuhle kombinaci uřídí jen opravdu málo borců ( naší hobby nebo výkonnostní úrovně ) . Ovšem na forhandové straně by to mohla být docela zajímavá alternativa pro borce , kteří spoléhají na první "ostrý" topspin . Potah se dle mého názoru při pasivnějších úderech nechová nijak nevyzpytatelně , hra "na krátko" se dá také provozovat bez nějakých "kopanců" a hlavně , když se do míče člověk opře , letí opravdu rychle na soupeřovu stranu . V porovnání s Tibharem MX-P jde o potah s obdobnou kontrolou , ale s o dost větší dynamikou při hře dopředu .

M.
Vodak Taranis
F: Tibhar MX-P max
B: Rakza 7 1,8

Joola RHYZER 2 měsíců 1 týden zpět #40829

• romanzdk
  • on-line
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 87
ciste nahodou nezvazil nekdo cely novy ctverec Rhyzeru?
Stiga Offensive Classic
F: T05 1.9
B: Rhyzer 43 max

Hmotnost materialu uzivatelu tt-sport.cz
Potahy
Dreva
Tabulka

Joola RHYZER 2 měsíců 1 týden zpět #40837

• Manasek
  • Nováček
  • Obdržená poděkování 1
www.tabletennisdaily.com/forum/showthrea...er-48-and-42-degrees

Rhyzer 48 uvádí 68 g a Rhyzer 43 - 66g
Poděkovali: romanzdk

Joola RHYZER 2 měsíců 1 týden zpět #40913

• spondik
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 31
martin78 napsal:
Ahoj všem ,
mám za sebou několik hodin hraní s tvrdší verzí Rhyzeru v maxu . Potah jsem zkoušel pouze na prknu Vodák Taranis . S Karlem souhlasím v tom , že na bh straně tuhle kombinaci uřídí jen opravdu málo borců ( naší hobby nebo výkonnostní úrovně ) . Ovšem na forhandové straně by to mohla být docela zajímavá alternativa pro borce , kteří spoléhají na první "ostrý" topspin . Potah se dle mého názoru při pasivnějších úderech nechová nijak nevyzpytatelně , hra "na krátko" se dá také provozovat bez nějakých "kopanců" a hlavně , když se do míče člověk opře , letí opravdu rychle na soupeřovu stranu . V porovnání s Tibharem MX-P jde o potah s obdobnou kontrolou , ale s o dost větší dynamikou při hře dopředu .

M.

to se čte pěkně, ale ja měl pul roku nalepené profi rhyzmy s tím že další sadu jsem už nesehnal tak sem nalepil rhyzery 48 a ejhle pomalý nemotavý líný ;) ted po dvou měsících jsem si už zvyknul. s tou ostrostí potahu a razantností bych byl opatrný

:rata :rata
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzer 48° 2.0
FH rhyzer 48° 2.0

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

hanno ;)

Joola RHYZER 2 měsíců 1 týden zpět #40914

• Kony
  • Senior
  • Obdržená poděkování 4
Pánové,uvítal bych porovnání potahů Rhyzer 48 vs Bluestorm Z1 v max. Pokud by měl někdo tuhle zkušenost,budu moc rád.Zajímá mě taky na srovnání celková tvrdost těchto potahů.
Děkuji všem za případné postřehy. J. :)
Butterfly Tamca Gergely (old)
F -Tenergy 05 2,1mm red
B -Victas V01 max black

Joola RHYZER 1 měsíc 2 týdnů zpět #41334

• romanzdk
  • on-line
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 87
napadlo me, nemel by nekdo zkusenost a mohl pripadne porovnat Rhyzer 43 s Bluestormem Z3? :mnmn :dik
Stiga Offensive Classic

Potahy
Dreva
Tabulka

Joola RHYZER 1 měsíc 1 týden zpět #41477

• romanzdk
  • on-line
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 87
dnes na treninku opet chvili testovan kolegy Rhyzer 48 2.0mm na drevu Liu Shiwen ZLF.

co me zaujalo hned jako prvni byla poslusnost potahu. jak psal kanys, potah je predvidatelny, dela co po nem chcete (pokud to delate spravne :laugh: ).

nejlepe mi sedel na BH. paradni blok, nezere rotaci a naopak ji umi udelit opravdu hodne a tak spin ci flip do copu neni problem. na FH.. nevim.. tam to me proste nejak nesedelo.. (asi nizky oblouk).

na dalsi detailnejsi popis s nim bohuzel nemam natrenovano tolik.
Stiga Offensive Classic

Potahy
Dreva
Tabulka

Joola RHYZER 1 měsíc 1 týden zpět #41610

• Keagen
  • on-line
  • Nováček
Ahoj,

má někdo srovnání oproti potahům Joola Rhyzm Tech?
Donic Ovtcharov soft carbon
BH - Joola Rhyzm Tech 2,0
FH - Joola Rhyzm Tech 2,0

Joola RHYZER 3 týdnů 4 dní zpět #41760

• sara11
  • Junior
  • Obdržená poděkování 13
V červnu by se měl objevit nejrychlejší rhyzer 50.

Joola RHYZER 3 týdnů 4 dní zpět #41763

• spondik
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 31
sara11 napsal:
V červnu by se měl objevit nejrychlejší rhyzer 50.

to je dost, ta 48 je na FH měkká ;)
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzer 48° 2.0
FH rhyzer 48° 2.0

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

hanno ;)
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik