ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Joola RHYZER

Joola RHYZER 2 týdnů 6 dní zpět #38964

• kanys
  • Expert
  • Na co Forhand
  • Obdržená poděkování 43
Ahoj ... Rhyzer 43 .. test č. 2 .. prvně na domácí půdě

Tak jsem gumu otestoval konečně na domácí půdě, s domácím míčkem, domácím stolem a hlavně s hráčem, se kterym mám nahráno asi milion šedesát hodin. No, musim trošku poupravit tvrzení, co jsem o potahu napsal.

Potah Je pocitově měkčí jak S2, ale vážně nepatrně. V čem se liší asi nejvíc je rychlost. Je to fakt guma rychlík. Kdo má rád první poctivej a pak příklep nebo ránu, tak se zamiluje a nebude řešit nic jinýho. Já že mám rád hráče uházet rotačně až ho to přestane bavit, tak s touhle gumou dál pokračovat nemůžu. Arylátcarbon( SPIRIT) je prostě na to měkký. Mít to na čistym karbonu, tak to bude špička, proto proběhne ještě hra na pálce se kterou hraju 3 roky.
Co se týká prvního míče , dal bych mu známku 1- ... jedničku nedostane žádná guma .. nikdy nikdo nebude 100% spokojenej :D
Druhý míč rotační ... chyběla mi trošku kontrola, jak je rychlost, čili u mě 3 , u někoho třeba 1+
Druhý míč rovný .. 1- .. neomylný potah, příklep který neumim jsem mohl hrát po tmě.
Servis = 1- ... rotace habaděj, občas to hodilo ale vysoký a nevim zda mnou nebo sám :D
příjem = 2 ... někdy se to zapíchlo a prásk aut, někdy to hned upadlo, ale z 90% nezkutečná vrtulka - banán jsem nikdy z acudy takovej neudělal.
Blok = 2 ... když tam člověk je, tak soupeř má bohužel smůlu, ale jak je rychlej, občas prostě ucákne :D

Horkokrevný spinaři od ohrádky alá kreanga Machy budou asi nadšený, ale já, hráč co položí vanu na desku, hold trpím tim, že je to až moc rychlý. uvidíme, co na svym klasickym prkénku. Je to fakt povedená guma pro lidi, co hrajou metr za deskou, neřešej, že nemaj druhej míč falšovanej, ale rádi přiklepnou. Určitě bych to viděl na tuhý celodřevo, nebo carbon.

Kanys
DŘEVO : JOOLA Rossi Emotion Fl
GUMY: 2x Acuda S2 2.0mm
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: Karel, zlatyklas, Jarek

Joola RHYZER 2 týdnů 6 dní zpět #38966

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 327
:)
díky Jendovi za obsáhlou recenzi.
Se zájmem jsem si to přečetl a v podstatě se ztotožňuji.
Nepochopil jsem akorát následující
Říkat co točí víc, letí víc je nesmysl, to může zajímat tak lidi okolo druhý ligy

Za těch 45 let co pinkám jsem potkal a poznal a měl si tu čest zahrát proti řadě plejerů i v nižžších soutěžích, kteří právě rotaci řešit museli. Měli na ní jednoduše postavenou svoji hru.
Nepotřebovali drajv, kontr, potřebovali ostrý čop a namotaný topspin - to byly věci co jim vyhrávaly zápasy. Proč by neměl plejer v okrese nebo v kraji řešit jak potah točí, když je mu rotační hra vlastní.....
To je jako kdybych napsal, proč někdo řeší rychlost. Přece v pohodě ať ji řeší, když to ke svý hře potřebuje a na rychlosti má svoji hru založenou, tak taky nesáhne po Tackinessu C....
V tom je přece pinec hezký v tý rozmanitosti a stylů napříč soutěžemi.
Paušalizovat podle toho jak to hraju a myslet si , že to tak je jediný a musí to tak mít každý je absolutní nesmysl.
Leckdy se na to přijde, leckdy se na to nepřijde a leckdy se na to přijde třebas později...
Pohodu a pink.
K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Poděkovali: Marko, zlatyklas, iči, bobik

Joola RHYZER 2 týdnů 6 dní zpět #38967

• kanys
  • Expert
  • Na co Forhand
  • Obdržená poděkování 43
Asi jsem to řekl blbě.
Ale na krajský úrovni, divize a níž nezáleží na tom, jakej to dělá oblouk, ale jak funguje. V těchto soutěžích je fakt na odehrání hodně času, tak i malý odchylky potahu se dají brát. Ale ve vyšších už je fakt potřeba, aby ta guma poslouchala a fungovala. To musíš vědět sám, že máš v divizi pocitově 2x více času.

Joola RHYZER 2 týdnů 6 dní zpět #38968

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 167
Přikláním se ke Karlovi.
znám hráče na úrovni okresu , kteří hrají extrémní čop.
k tomu si hledají potah i prkno.
paradoxně jeden z nejlepších čoperů z bh tohoto ražení měl friendship na Schlager carbonu...
Netipovali byste to?
Fungovalo mu to.
Osobně jsem přešel po půlce z potahu ,se kterým se mi hrálo velmi dobře - X1 TP , na potah s nižším katapultem a vyšší točivostí - Baracudu.
Důvodem je doplnit prkno , které mi vyhovuje tak , aby celek líp harmonizoval.
po první zatěžkávací zkoušce naostro můžu říct , že jsem spokojený.
Má úroveň je max. divize a přesto si troufnu říci , že rozdíl vnímám i na popink , natož při hře .
Baracuda je od Coppy X1 TP a i od Acudy docela rozdílná.
druhá strana mince je to , co píšeš Kanysi a máš svoji část pravdy.
Plejer na krajské úrovni se v podstatě dokáže adaptovat na jakýkoliv z těch uvedených potahů , pokud tomu dá čas.
Čím vyšší level , tím je potřeba mít naladěný matroš vyšší.
V čem se osobně ale přikláním ke Karlovi a ztotožňuji se s napsaným - je docela velká skupina hráčů , kteří jsou s něčím co jim sedí o dost lepší , než když mají v ruce kompromisní kombinaci.
hra na rotaci a rychlost byla zmíněna , dál můžem uvést třeba allroundery , kontraře nebo blokaře. záměrně neuvádím materialisty.
Pinec není jen o topspinech z obou stran.
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC BARACUDA max red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
AVALOX P700 FL

"... When it is darkest, men see stars."
Poděkovali: Marko, iči

Joola RHYZER 2 týdnů 6 dní zpět #38969

• sara11
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 13
Ahoj Honzo, tak si pročítám Tvoje příspěvky a jsem zvědavý, jestli někdy vyměníš S2 za něco jiného, protože vždycky najdeš něco, co Ti vadí. :) Ale má to něco do sebe, jak jsem si to pročetl, tak jsem zase S2 nalepil a půjdu si s tím pinknout. :laugh:
(ostatním se omlouvám za nevyžádánou zprávu, tohle měla být PM, ale nějak jsem se spletl) :gr
Poslední úprava: 2 týdnů 6 dní zpět od sara11.

Joola RHYZER 2 týdnů 6 dní zpět #38970

• Karel143
  • Senior
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj, nechci mluvit přímo k tématu tohoto vlákna, ale velmi se mi líbí zařazení videa s Kanysovou hrou. Byl by to možná námět na samostatné tématické vlákno, kde by se fóraři představovali i těm ostatním, kteří je ještě neznají, včetně samozřejmě ukázky hry. A asi by to i přispělo k pochopení zveřejněných názorů, zkušeností a recenzí k právě probíraným tématům. Ale jestli je to pitomina, tak mě prosím nekamenujte.

Joola RHYZER 2 týdnů 6 dní zpět #38971

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 80
Ja len k tej spätnej točivosti čopu by som mal niečo.Sú fakt niektoré súkolia drevo a poťah v kombinácii ktoré sú fakt vychytané a hold ak ich chytia do ruky i rôzny hráči sú bezkonkurenčné čo sa týka čopu na krajských úrovniach.Ja po komunikácii s viacerými takýmito hráčmi a následne čo som aj odohral veľa zápasov proti rôznym obranárom ktorí hrali podotýkam so softami na oboch stranách za tie roky mi prišiel ako najzákernejší poťah proti ktorému som vyťahoval čop topspinom nie Tackiness chop ale tie čínske lacné poťahy ako Globe 999 a Friendship 729, či už čierny s modrou špongiou alebo červený so žltou špongiou.Tackiness chop mi prišiel ako veľmi dobrý v čope ale ten ten čop bol od súpera stále rovnaký v točivosti i rýchlosti aj keď náročný ale na to sa dalo zvyknúť.Friendship má to rozmedzie točivosti vplyvom možno špongie či povrchu veľmi nevypočítateľné iné rôzne a v tom je zákerný.
Je to ako lepidlo kde loptička sa doslova zahryzne do poťahu dlhočizný kontakt.Jediná vec čo som nevedel s týmto poťahom dať bol smeč inak by som hral s tým doteraz.
Ešte som zabudol spomenúť ich tretieho čínskeho brata protikonkurenta Palio Hadou kde Tackiness chop je proti nemu ľahko hrajúce sústo. :cheer:
Drevo:XIOM STRATO OFF+
FH:ANDRO RASANT 1,9mm
BH:SPINLORD DORNENGLANZ OX
4.LIGA.
Poslední úprava: 2 týdnů 6 dní zpět od iči.

Joola RHYZER 2 týdnů 6 dní zpět #38972

• kanys
  • Expert
  • Na co Forhand
  • Obdržená poděkování 43
Karle 143 ,
Znova já jsem učebnicová hra , založená na super pohybu a atletický postavě :D
Ale jo, i já jsem pro, aby ti, co tu jsou dýl, ukázali, jak to mrskaj. Ono by se to hodnocení hned líp podepsalo na tom, co píše :-)
Poděkovali: Karel143

Joola RHYZER 2 týdnů 5 dní zpět #38986

• Karel143
  • Senior
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj Kanys,
měl jsem na mysli opravdu pouze seznamovací akci, ne posuzování a hodnocení hry. I když ale to by na tom mohlo být to nejzajímavější.

Joola RHYZER 2 týdnů 4 dní zpět #39005

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 327
:)
ale jasně, když někdo chce zveřejnit video se svojí hrou, tak proč ne. To je každýho věc.
Tohle ale přece nemá absolutně žádný vliv na to, jak je ten hráč schopen posoudit materiál, případně jak moc je schopnej odhadnout jak a komu a na jakou hru by mohl být materiál vhodnej . Navíc to nemá dle mýho co do činění ani s výškou soutěže. Jasně, že každej hledá vhodnou radu v okruhu hráčů, kteří jsou s ním výkonnostně plus mínus nastejno. Kluci z okresu maj jiný požadavky na materiál než kluci z divize a kluci z vyšších pater lig, pak zase jiný, to je přeci jasný. Čím vyšší soutěž, tak logicky vyšší nároky na to s čím hraju.

Osobně raději vyslechnu postřeh nebo radu od zkušenýho hráče, kterej to pinká dlouho a o materiál se zajímá a klidně to může být hráč z okresu než od " hvězdy " z ligy, která hraje pár roků a o materiálu toho zas tak moc neví.
Nakonec ten plejer z okresu taky třebas dříve mohl pinkat výš, nehledě na to, že v době, kdy byly spojený kraje měla divizní soutěž úroveň vršku 3.ligy a i v nižšších krajských soutěžích byly spousty a spousty velmi kvalitních hráčů.

Tak jako se hra nedá posuzovat jako " hezká " nebo " nehezká " ale spíše jako " účinná " nebo " neúčinná " tak myslím, že stejně se dají posuzovat i potahy a dřeva potažmo raketa jako celek. A v tý změti miliónů hráčů, jejich stylů a stovek potahů a dřev to je taky pak miliónkrát individuální. Proto v některých rukách je potah " neúčinný " a v jiných naopak mega " účinný "
Není právě tohle hezký na našem sportu?..

K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Poděkovali: MartyC, mandomando, romanzdk

Joola RHYZER 2 týdnů 4 dní zpět #39009

• Klopič
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 193
Ale vráťme sa k Rhyzeru,
Nejaké postrehy o tvrdšej 48° verzii by neboli? Prípadne nejaké porovnanie s Joola Maxxx 500? (asi som príliš trúfalý, že by sa našiel niekto, kto by hral s oboma)
Avalox Blue Thunder 550
F - Joola Maxxx 450 - Max., Red
B - Joola Maxxx 450 - 2,0 mm Black

Joola RHYZER 1 týden 4 dní zpět #39159

• zlatyklas
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 21
Neake nove postrehy?

Na nemeckych forach: Potah rhyzer 43 je najmeksi, az blatovy pocit oproti potahom blue storm z3 a rasanter r43/v42. Potahu chyba dostatocny katapult. Zhodli sa na tom hraci aj na urovni nasej(1-2 ligy)....

Bude asi mnoho zalezat od dreva.

FH Rasant 1.9mm BH Vega pro 2mm
Donic Crest off ST 84g
FH Omega V eu DF 2mm BH Rhyzm tech 2 mm

Joola RHYZER 1 týden 1 den zpět #39251

• romanzdk
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 76
Primorac Carbon
F: T05 1.9
B: T64 1.9

Maze ALC
F: T05 1.9
B: T05 1.9

Hmotnost materialu uzivatelu tt-sport.cz
Potahy
Dreva
Tabulka
Poslední úprava: 1 týden 1 den zpět od romanzdk.
Poděkovali: MamuT

Joola RHYZER 1 týden 1 den zpět #39267

• spondik
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 30
jak to pujde tak nalepím na viscu ;)
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzm 47°
FH rhyzm 50°

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

hanno ;)

Joola RHYZER 1 týden 19 hodin zpět #39283

• doležal
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj borci,tak jsem neodolal a koupil rhyzer 48 poprvé jinou houbu než max.Houba je hodně porovitá a vrchní guma trochu lesklá.Dnes první trénink pak dám vědět.Síla potahu 2 mm.

Joola RHYZER 1 týden 17 hodin zpět #39288

• mivoj
  • Administrator
  • www.TT-SPORT.cz
  • Obdržená poděkování 56
Tak po mem mini testu Rhyzer 48 je rychlejsi nez Rhyzm-P s podobnou krivkou letu. Zkouseno 2,0mm :mivojj
RACKETSPORT SHOP
Jizerská 328/4 Praha
mobil: 603 111 669
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Blade: OSP Expert All+ ST
FH: Joola Rhyzer 48 2.0
BH: Nittaku Express 1.8

Joola RHYZER 6 dní 22 hodin zpět #39299

• doležal
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Zdravím,první dojmy po krátkém testu.Pomalejší než T 05 oblouk o něco nižší,příjem podání lepší než T 05.Potah,že je v síle 2mm tak je více cítit hra dřeva.Spin menší než T 05,ale zase méně chyb.Krátká hra bez problémů.To asi vše jsou to moje dojmy tak brát s rezervou.
Poděkovali: pirát Janes

Joola RHYZER 6 dní 5 minut zpět #39317

• Feint
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 25

Joola RHYZER 2 dní 21 hodin zpět #39383

• zlatyklas
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 21
Chlapi. Otvorte si ine vlakno. 3/4 vlakna je mimo tema!

FH Rasant 1.9mm BH Vega pro 2mm
Donic Crest off ST 84g
FH Omega V eu DF 2mm BH Rhyzm tech 2 mm
Poděkovali: hroch
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik