ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Žádos o radu - Potah Victas V 01 Limber

Žádos o radu - Potah Victas V 01 Limber 2 týdnů 4 dní zpět #37703

• Polda
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj,prosím o následující radu :

Hraji se dřevem Timo Boll ALC a potahy na FH i BH Victas Stiff 01 v tl. 2.0. Chtěl bych vědět, jak by se na BH ( vůbec na tomto dřevě choval potah Victas V 01 Limber v tl.2.0. Má s tímto někdo nějaké zkušenosti ? Díky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Žádos o radu - Potah Victas V 01 Limber 2 týdnů 4 dní zpět #37707

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 227
Ahoj. S poatahem Victas V01 Limber jsem chvilku pinkal. V porovnani se Stiff je Limber o neco mekci, pomalejsi s vetsi kontrolou a vyssim oblouckem. Spin take vyborny. Takze pokud se ti se Stiffem dobre hraje, ale uvitas vetsi kontrolu, tak Limber by mohla byt dobra alternativa ;)
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Donic Blue Storm Z2 2,1mm
Fh: Donic Blue Storm Z1 max

Viscaria, Tibhar Evo MX-P 2,0mm/Visctas V01 Stiff 2,0mm.

Žádos o radu - Potah Victas V 01 Limber 2 týdnů 4 dní zpět #37710

• Polda
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj Machy, jak razantní je zpomalení, nechtěl bych se při hře dál od stolu nějak nadřít. Jak je to se spinem ?

Žádos o radu - Potah Victas V 01 Limber 2 týdnů 4 dní zpět #37714

• joha1
  • Expert
  • Obdržená poděkování 32
Ptal jsi se sice Machyho, určitě ti odpoví. Z mé zkušenosti. Mám oba tyto potahy , pouze však na fh. Ale mohu ti říci, že Limber je pomalejší pouze o trochu. Navíc spin se hraje kontrolovatelněji (o trochu), takže většinou hráči do úrovně KPI by to rádi přivítali. A když ho snadněji zahraješ a zvykneš , tak automaticky přitvrdíš.

Já s tím hraji na prkně Photino, což je s vložkou Zylon fíber a nebo Andro kiso hinoky ZLF. Photino je OFF. Andro -OFF.
Photino
fh Victas Stiff / Victas Limber
bh Sauer & Troger Hellfire OX / Pimpelark Vobler
Poslední úprava: 2 týdnů 4 dní zpět od joha1.
Poděkovali: Polda

Žádos o radu - Potah Victas V 01 Limber 2 týdnů 4 dní zpět #37732

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 227
Polda napsal:
Ahoj Machy, jak razantní je zpomalení, nechtěl bych se při hře dál od stolu nějak nadřít. Jak je to se spinem ?

Testoval jsem to na znatelně pomalejším dřívku než je Boll ALC. Ta menší dynamika potahu Limber mi nepřišla výrazná, spinově výborné stejně jako tomu je třeba i u V15 Extra.
Na dřívku Boll ALC které mi přijde hodně svižné bych se menší dynamiky potahu vůbec nebál, zde bych spíše uvítal tu větší kontrolu potahu Limber . Jeho rychlejší bráška Stiff je výborný potah, ale jak hráč nemá dobrý den, tak mu umí nakopat zádel a trápícího se majitele moc nepodrží. Stiff potřebuje aktivitu abychom využili jeho potenciál ;)
Více si netroufám napsat nebo něco doporučovat, jsou to jen postřehy z krátkého testu.
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Donic Blue Storm Z2 2,1mm
Fh: Donic Blue Storm Z1 max

Viscaria, Tibhar Evo MX-P 2,0mm/Visctas V01 Stiff 2,0mm.
Poslední úprava: 2 týdnů 4 dní zpět od Machy.

Žádos o radu - Potah Victas V 01 Limber 2 týdnů 3 dní zpět #37734

• roulage
  • Expert
  • Obdržená poděkování 52
Stiff je tuším 45° tvrdosť, limber 40° . Keď dáš mäkší Limber na Boll ALC, bude to stále rýchlostne dosť ostré, je to predsa len pomerne svižný arylát karbon. Bude tam vďaka karbónu značný katapult, budeš mať kratší dwell a teda menej spinu, nižší oblúk a paradoxne aj menej kontroly. Vždy tvrdím že na tieto karbóny sedia skôr tvrdšie poťahy. Kompresia špongie je u limberu určite väčšia a preto bude lopta viac prerážať do dreva, ktoré ti to bude dosť nakopávať
Zase to miešam

Žádos o radu - Potah Victas V 01 Limber 1 týden 6 dní zpět #37819

• piqeu93
  • Junior
  • Obdržená poděkování 5
Cavte nechcem vytvrat dalsiu temu a kedze tu sa niektore potahy o ktore mi ide spominaju hodim o sem. Hram s stifom (2,0) no prave by som uvital trosku vacsiu kontrolu. Chcel by som sa spytat ako je natom s porovnanim prave zo stifom 01limber 15limber ci coppa X2. Chcem to na vodak diolen spin off- a hlavne bude to na BH stranu kde vyuzivam hlavne chop blok spin a uprednostim vacsiu kontrolu ako ma stiff. Dakujem :)
Vodak Diolen Spin Off-
FH- Andro Rasanter R47 Umax.
BH- Victas V>01 stiff 2,0mm
186gr.

BTY Viscaria light
FH- Xiom Omega V EU max.
BH- BTY Sriver EL 1,9mm
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik