ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nahrada za Donic Quattro Aconda

Nahrada za Donic Quattro Aconda 1 měsíc 1 týden zpět #37192

• MTB_Petik
  • Junior
Zdravim, potrebuji poradit s nahradou potahu Donic Quattro Aconda Soft 1.8 mm na B a ten samy ale Medium 1.8 na F. Pouzival jsem tyto OFF - ALL potahy hlavne kvuli kontrole, ale jelikoz jsem spise utocny hrac, tak premyslim o nejakem zrychleni potahu. A jelikoz ten Soft s tlustejsi houbou nedelaji, tak premyslim nad jinyma potahama. Zkousel jsem kolegy palku s potahama Yasaka Mark V asi v MAX a i kdyz to bylo celkem rychle, tak to nevypadalo spatne. Co byste rekli na muj napad zkusit tyto potahy v 1.8 nebo 2.0 na moje stavajici prkno VSG 21-4000. Nebude to moc velke zrychleni na ukor presnosti?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Nahrada za Donic Quattro Aconda 1 měsíc 1 týden zpět #37196

• Soky
  • Senior
  • Obdržená poděkování 15
ahoj, zo stajne Donic by som ti dal do pozornosti poťah Donic Coppa X3 Silver buď 1,8 alebo 2,0 mm. Ako druhá možnosť je Donic Acuda S3 1,8 alebo 2,0 mm.
Od Yasaky by som namiesto MarkV odporučil Yasaka Rakza 7 Soft 1,8 či 2,0 mm.
Kým nevyskúšaš, nebudeš vedieť na čom si.
Skús si poťah požičať (ak máš od koho, je to najlacnejšia alternatíva) a ak ti sadne, tak potom kupuj. No pamätaj, že nový poťah sa musí chvíľu "zabehnúť"-"ohrať" a až potom to bude to pravé orechové.
BTY Innerforce ZLF (86g; FL)
Fh Rakza7 2,0; Bh Rakza7 2,0

test: všetko možné
HM Levi OFF (87g, FL) Kentaur Off-, CrestAR+ ...

Nahrada za Donic Quattro Aconda 1 měsíc 3 dní zpět #37385

• roulage
  • Expert
  • Obdržená poděkování 52
Donic coppa X3 a S3 v hrúbke 2.0mm a viac majú už určitý mechanický katapult, ktorý sa prejavuje aj pri slabších úderoch.Obdobne Rakza 7 soft, tá ma katapult ešte výraznejší. Zo soft kategórie s vysokou kontrolou je dobrý Donic Bluefire Bigslam, nie je extrémne mäkký a ani nekope, veľmi poslušný aj v hrúbke 2.0mm
Zase to miešam
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik