ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nimatsu Gastor

Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36828

• sara11
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 12
Prosím o radu, potřebuji pro kolegu najít vhodné potahy, které by nahradily shora jmenované. Hraje s fakt hrozným paskvilem a to už hodně dlouho let. Jeho potahy nemají vůbec nic, žádný spin, skoro žádný odskok, ale on s tím dokáže uhrát přes 50% v OP2. Hraje v poklidu, hezky všechno vrací a taky s tím dokáže trošku zaútočit. Soupeři jsou z něj na nervy, všechno od toho letí dolů a mají problém to vracet. Ale už se někteří začínají ozývat, že už mu to nebudou trpět, že by měl potahy vyměnit, jinak nebudou proti němu hrát. Myslíte, že ze současné nabídky by se mohlo něco najít, co by tomu bylo podobného?

Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36829

• sara11
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 12
druhá strana

Poslední úprava: 2 měsíců 4 dní zpět od sara11. Důvod: špatné foto

Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36830

• Horal
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 32
Zial, musím ťa sklamať, no niečo podobné nenájdeš a kolegovi by si to len znechutil :) :zed (snád len nejaké anťáky).
Taká zmena bude niečo velmi ťažké- poznám z môjho okolia. Hráč sa musel vrátiť speť k starému NEDOVOLENEMU poťahu, no tu to nikto neskúma ;)
OSP Imunne ox clasic
Baricade 2,0
Cropcircles ox

Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36831

• sara11
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 12
Chápu, je to těžké, ale když mu dáme něco jiného do ruky, tak nezahraje nic. Už jenom příjem podání, je zvyklej, že mu to všechno sežere a najednou ejhle, ono to nejde, jenže u nás v soutěži se najde pár protihráčů, kteří mu to už nechtějí trpět, tak řešíme, co s tím. Já mu zkusím nalepit na vyzkoušení BTF Super Anti a Donic Slice 40, ať to vyzkouší, třeba mu něco trochu sedne, ale stejně jsem to tady zkusil, přeci jenom víc hlav, víc ví. ;)
Poděkovali: trener

Re:Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36832

• vixiv
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 61
Ja myslim, ze jdes spravnym smerem urcite zkusit jeden antak, utocnejsi kluci pomohou a pak nejakej spise obranej soft, ale tam si myslim, ze to uspech nebude. U nas v kraji je jeden co hraje se dvema 20let starejma sriverama, jsou pomalu hladky a nikdo mu nerekne ani popwl, protoze to je sriver s logem ittf, mu zkuste nalepit nejake dva roky jete gumy.

Odesláno z mého CHM-U01 pomocí Tapatalk
Prkno: Waldner Senso Carbon JO Shape FL;
Fh: Butterfly Tenergy 05 2.1mm;
Bh: Palio WP1013 1.5mm, Dawei 388-C1 1.5mm

Re:Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36835

• sara11
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 12
Tady je taky logo ITTF, tak to je v pohodě. ;)

Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36837

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 154
v pohodě to není , pochybuji že ten potah je na současném seznamu schválených potahů. K výběru - na jednu stranu nejlépe černý poloanti Friendship 804 a na druhou Donic Liga by mu mohl taky fungovat.Koupil jsem Ligy dcerce , jsou určeny pro rekreační hru , ale jsou dle mého soudu schválené.Nimatsu budou asi tenké , takže nejtenčí možné tloušťky.
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC COPPA X1 Turbo Platin 2,0mm red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
"Das Ding fliegt wie ein toter Eimer"
Poslední úprava: 2 měsíců 4 dní zpět od MartyC.

Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36840

• walle
  • Senior
  • Obdržená poděkování 3
No tie fotky to je na :vom
Aj ked ma znak ITTF,ale nie je na zozname schvalenych potahov=nie je povoleny. :trtr
Aj keby mal potahy schvalene,ale boli by v takomto stave( :vom )=nie je povoleny. :trtr Potah nesmie mat menene vlastnosti :TT1 A tieto zjavne majitel :(NO menil potom,spinou a starobou :rata

Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36841

• sara11
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 12
Děkuji za tip, mrknu na to. Jsem si s tím zkusil jen tak doma pinknout a ten potah nedělá vůbec nic, hladký jak pr..l, míček se 2x odrazí a konec, fakt masakr.

Nimatsu Gastor 2 měsíců 4 dní zpět #36844

• vixiv
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 61
walle jak definuješ neměnné vlastnosti? když budu hrát jeden trénink s Tenergy tak taky změní po tom tréninku vlastnosti. Ber to na odlehčení. Je jasné, že s uvedeným potahem nesmí hrít, protože není na seznamu, ale jak chceme hlídat u uvedeného sriveru, že změnil vlastnosti? Je jasné, že čas se podepíše na každé gumě, ale není to cílené upravování vlastností, něco jako když peču trávu v troubě nebo hobluju špunty.

Neměnné vlastnosti, kdy to je, když to netáhne na 100%, ale jen na 80% nebo když to netáhn vůbec, nebo je to ohraničeno časem. Větička, pakliže se v pravidlech vyskytuje je pěkná, ale nikde jsem neviděl přesnější výklad. Možná mě někdo odplní.
vixiv

Nimatsu Gastor 2 měsíců 3 dní zpět #36847

• walle
  • Senior
  • Obdržená poděkování 3
Dajme tomu,ze je to schvaleny potah a vyzera tak ako tie na obrazku. :vom
Ktory rozhodca ho pusti ku stolu? :bum
Tvrdim,ze ani s "C" licenciou ziadny :(NO
Či?nech sa prihlasi aj s uvedenim,kto ho skolil a dal mu licenciu :nieg
Netvrdim,ze nemoze byt ohrany,ale toto? :vom
Sara11 sa to snazi nahradit,co je len :1cka

Nimatsu Gastor 2 měsíců 3 dní zpět #36849

• vixiv
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 61
předpokládám, že odpověď není reakce na mě, protože já o jeho potahu vůbec nepsal, ale psal jsem o příkladu toho sriveru, který jsem zmiňoval výše.
vixiv

Nimatsu Gastor 2 měsíců 2 dní zpět #36872

• sara11
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 12
U této sestavy je jasné, že není na seznamu schválených potahů a není co řešit, ale souhlasím s Vixivem, že každý potah po určité době hraní mění své vlastnosti,tak to prostě je, ale kdo a jak by to chtěl měřit, to by mě zajímalo. Ale zpět k tématu. Nemáte někdo zkušenost s tímto potahem? JOOLA - Amy Classic Budu rád za každý postřeh.

Nimatsu Gastor 1 měsíc 3 týdnů zpět #36954

• sara11
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 12
Tak jsem mu nalepil Friendshipy 804 a bylo mi ho skoro líto, bylo to na nej rychle a i příjem všemožných rotaci mu dělal značné problémy. Nějaké jiné tipy? Dle všeho by to měl být ten nejpomalejsi antak co kdo kdy viděl.

Nimatsu Gastor 1 měsíc 3 týdnů zpět #36979

• Target
  • Nováček
  • sendvičovač
A čo tak poloanťák Spinlord - Sandwind 1,8 a1,5 mm.
To by sedelo.
:TT1
Cornilleau Hinotec Off-

FH: Spinlord Waran II 2,0
BH: Spinlord Waran 1,5

Nimatsu Gastor 1 měsíc 3 týdnů zpět #36997

• ropemaker
  • Senior
  • Obdržená poděkování 64
Minulý měsíc jsem lepil bývalému spoluhráči antitopspin Friendship 804, od zákazu hladkých trav 07/2008 hrál s antitopspinem Joola Toni HOLD. Rozdíl v rychlosti je enormní, ve žravosti rotací taky. Toni Hold je daleko pomalejší, jistější, pro soupeře protivnější a rotace žere minimálně. No nevím, jak se s tím náš blokař u stolu v okresu II. třídy popasuje... No nekup ten friendship za ty prachy, že?? :zed Výdrž potahu Toni Hold je enormní a nikdo by neřekl, že ten potah byl nalepený 10 let, ani vlastnosti se podstatně nezměnily. Mimochodem tenhle dlouho vyráběný potah má černou spodní houbu i pod červenou vrchní gumou. V tloušťce 1,5mm by mělo hrát i dřevo, ten Nimatsu Gastor určitě není max.

www.racketsport.cz/Joola-Antitop-Toni-Hold-d64.htm

Alternativou by mohl být v síle 2,0mm Mega Block
www.racketsport.cz/der-materialspezialis...-BLOCK-ANTI-d690.htm
GALAXY YINHE T11 PLUS (71g)
F: DONIC Slice 40 CD-ROM 1,8mm
B: DONIC Slice 40 CD-ROM 1,8mm
Poslední úprava: 1 měsíc 3 týdnů zpět od ropemaker. Důvod: překlep a doplnění friendship ceny

Nimatsu Gastor 1 měsíc 3 týdnů zpět #37013

• sara11
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 12
Ano, přesně řečeno, nekup to za ty prachy, to je i můj případ. Říkal jsem mu, že by bylo lepší zkusit jiný potah, ale když viděl cenu, zapotil se až na pr..li a řekl, že Frienshipy budou dobrý. Takže má vlastně, co chtěl. Nechci ho v tom nechat, tak mu teď ještě zkusím udělat jednu variantu a když mu to nebude vyhovovat, tak ať si dělá co chce a já od toho dávám ruce pryč. Mám na cestě Stigu Deffensive NCT, na to mu nalepím 2x Btf Super Anti, které jsem sehnal starší a uvidíme, jak mu to půjde. Je mu líto každý koruny a není schopný pochopit, že pokud nezkusi něco jiného, tak tu svoji vysněnou sestavu nikdy nenajde. Je to blbý, ale musí pochopit, že to prachy stojí.

Nimatsu Gastor 1 měsíc 3 týdnů zpět #37025

• Pavlik
  • on-line
  • Moderator
  • Člověk se furt učí ...
  • Obdržená poděkování 34
Ahoj,

Zavítal jsem úplně náhodou do tohoto vlákna, ale zaujalo ;)
Myslím, že jdeš dobrou cestou - ono to co měl jsou v podstatě dva anťáky.
Super Anti nemusí být špatná volba, Ropem zmiňovaný Toni Hold by taky mohl sedět.
Jak píšeš - není jiné cesty a bude muset hledat a něco do toho vrazit. Na druhou stranu je mi jasné, že pro hráče, který hraje deset a více let s jednou kompletkou je jakýkoli nákup nového vybavení neřešitelný problém :woohoo:

A ještě bych se vrátil k jedné věci která tu proběhla - jak určit, že je potah změněný či nezměněný. V proavidlech ST je psáno, že potahmusí být použit "bez jakýchkoli fyzikálních, chemických či jiných úprav" (zde asi těžko soudit a něco prokázat) a dále že povrch musí být matný - což potahy tvého kolegy rozhodně nesplňovaly. :huh:
Vodák DEF,B-T64 1,9 black F-T05FX 1,9 red
Motto : Vyhrává ten, kdo udrží ten malinký kulatý nesmysl na stole déle
Kdo nehledá, najde - stačí vzít do ruky prkno od Vodáka (Jurzeka) :-)

Nimatsu Gastor 1 měsíc 3 týdnů zpět #37034

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 284
:)
když vidím, čím hraje - v podstatě antispinem, pak koupit 2x anti a dřevo v žádným případě neměnit :)

K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik