ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Pocení potahu

Pocení potahu 2 měsíců 5 dní zpět #36809

• alibagil
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Nevím, jak to jinak nazvat, nebo možná navlhnutí, ale koupil jsem si teď Victas Stiff a ten potah se doslova po pár míčích jakoby zpotí a to tak, že po něm mohu přejíždět míčkem téměř úplně bez odporu. On tedy ani normálně není nijak zvlášť tahavý, což mi vyhovuje, ale tohle je extrém, za to by se nestyděl ani lecjaký anťák. Pomůže jediné, prakticky po každé výměně ho utřít do trička, nebo do položeného ručníku. Nevím, jestli je to mizerným klimatem v herně, nebo něčím jiným, v každém případě je to ale velice nepříjemné, jednak dost často zapomenu utřít, což způsobí, že každou chvíli vlastně hraji s jiný potahem a taky to utření musí být docela razantní a na trvanlivost potahu to asi nebude mít úplně blahodárný vliv :-( Tak se chci zeptat, jestli nemá někdo podobnou zkušenost, resp. nemá radu jak podobnému pocení předcházet, nebo alespoň mu zabránit na delší čas, než jsou jedna, dvě výměny. Osobně jsem se s něčím takovým ještě nesetkal, jiné potahy mi drží vlastnosti dlouhodobě a prakticky je stačí třeba po zápase, nebo po celém tréninku vyčistit čističem a stáhnout jelenicí. Nebo vlastně setkal, kdysi mi něco podobného dělal i Xiom Sigma II, ale ten šel rychle dolů.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Pocení potahu 2 měsíců 5 dní zpět #36821

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 227
Ahoj. Tva zminka o velke vlhkosti na potahu Victas Stiff me dost zaráží, protoze tento potah podle me patri k par softum které velice malo reaguji na vlhkost. V dobe kdy nekteri hraci v herne nadavaji na vlhkost, tak ja se Stiffem stale v pohode hraju. Co se tyka spinu, tak pro me patri mezi spinovou TOPku.
Rekl bych, ze mas bud mastny potah nebo extremni vlhkost v herne, jinak si to nedokazi vysvetlit.
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Donic Blue Storm Z2 2,1mm
Fh: Donic Blue Storm Z1 max

Viscaria, Tibhar Evo MX-P 2,0mm/Visctas V01 Stiff 2,0mm.

Pocení potahu 2 měsíců 5 dní zpět #36822

• Dusan779
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 20
Hello, suhlasim s Machym, so Stiffom som odohral celu minulu sezonu a musim povedat ze ziadny problem s vlhkostou (potenim potahu) som nezaznamenal ani v domacej herni ani u ziadneho supera.
Na druhej strane posledny mesiac trenujem v novej herni a minuly tyzden, ako prislo zle pocasie som zaznamenal trochu potenie potahu, ale na obranu Stiffu musim povedat ze sa mi potila rovnako aj T05 a dokonca aj podlaha sa pri vonkajsich dverach rosila a na krajoch henrne sa smykalo. A domaci ma upozornovali na extremne potenie potahov a smykanie.

Takze potenie Stiffu by som nezhadzoval na samotny potah, ale skor na kombinaciu extremnych podmienok v herni, pri ktorych sa zapoti 60 - 70 % potahov
Viscaria
FH> T05
BH> Victas V>01 Stiff
Poslední úprava: 2 měsíců 4 dní zpět od Dusan779.

Pocení potahu 2 měsíců 4 dní zpět #36824

• alibagil
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Díky oběma, uvidím dneska, snad to bude lepší. Potah jsem stáhl mýdlem, tak by tam žádná mastnota být neměla.

Pocení potahu 2 měsíců 3 dní zpět #36861

• Harry
  • Nováček
  • Obdržená poděkování 1
Zdarec,

mám také na dřevě Victas Stiff :ok24 .

Ve středu jsem s ním hrál na sále kde bylo cca 14-16°C a velká vlhkost (dlouho se tam nevětralo a netopilo).

Po cca půl hodině jsem zaregistroval na potahu vlhkost o velikosti míčku (na horní části), otřel jsem o tepláky a na 20min. OK. Pak znovu vlhkost, ale menší plocha, znovu otřel a do konce tréninku OK (hrál jsem min. hodinu).

Druhý potah (anti) byl pořád suchý.

pink

Pocení potahu 2 měsíců 5 hodin zpět #36909

• alibagil
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Díky za reakci. Máme v herně hodně podobné podmínky, o jakých píšeš ty, tedy extrémně nízká teplota kolem 15°C a vysoká vlhkost, kdy i podlaha na krajích někdy už i docela klouže a to tomuhle potahu nesvědčí. Mám za sebou další dva tréninky a bylo to více méně podobné, jako u prvního, resp. ve středu trochu lepší, kdy opravdu stačilo potah po každém zápase utřít, v pátek ale zase o to horší, to ani utírání po několika míčích moc nepomáhalo :(

Otázkou je, jak s tím bojovat, protože ten potah je jinak naprosto fantastický a za ty 3 tréninky jsem se s ním neuvěřitelně sžil, měnit ho opravdu nehodlám. I přes ty změny vlastností trefuji podstatně víc, než s předchozím Hexerem, který byl na podmínky v herně naprosto imunní. Co zkusit nechat potah nahřát, před zápasem?

Pocení potahu 2 měsíců 4 hodin zpět #36910

• Dusan779
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 20
nahrievanie potahu po kazdom sete by mohlo fungovat, minimalne na prvu polovicu setu, potom uz asi bude treba utriet. Ak s tym ma problem viac hracov v herni skor by som uvazoval o Odvlhcovaci, ale asi by to bolo narocne pri takej velkej miestnosti. Neviem na toto zial niesom expert :)
Viscaria
FH> T05
BH> Victas V>01 Stiff

Pocení potahu 1 měsíc 1 týden zpět #37182

• piqeu93
  • Junior
  • Obdržená poděkování 5
Vcera zapas v telocvicni kde bolo extremne teplo a vlhkost. Rasanter R47 to zvladal o nieco horsie ako Victas V01 stiff no ani v jednom pripade do nebolo neriesitelne. Stacilo par krat pretiet osusenou rukou (vsetko ostatne uz bolo mokre) a islo sa dalej. Zhodnotil by som to teda ze prave tu spominany victas stiff je dost slusne odolny na taketo podmienky.
Vodak Diolen Spin Off-
FH- Andro Rasanter R47 Umax.
BH- Victas V>01 stiff 2,0mm
186gr.

BTY Viscaria light
FH- Xiom Omega V EU max.
BH- BTY Sriver EL 1,9mm

Pocení potahu 1 měsíc 1 týden zpět #37195

• Radek
  • Senior
  • Obdržená poděkování 15
...mě pomohlo, když se mi potil potah, že jsem začal častěji měnit tričko
:cyc
Donic Baracuda B 1,8 a F 2
Yasaka Ma Lin carbon Off
SKST TEPLICE
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik