ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Baracuda?

Baracuda? 2 měsíců 1 týden zpět #36731

• Horal
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 32
Po zmene dreva a prechode na plast hladám náhradu za S2. Kolega má Baracudu a ja som skôr omylom vzal do ruky jeho drevo a pinkol s ním a velmi ma prekvapilo. On je tvrdý topspinár a hraje s Baracudou na obidvoch stranách a také ja vôbec neskúšam- to je pre hráčou ako on. No ked som si s tým pinkol- paráda :)
Bol to taký super pocit aký hladám- meký, pružný poťah do ktorého nie je treba trieskať, výborný blok.Jasné, že tam pôsobí aj drevo No neviem či by to nebolo pre mna velmi rýchle.
K veci- neskúšal som nové poťahy- a zvlášť tie na plast, a tak sa chcem opýtať či neviete poradiť nejaký poťah- mekší,pružný, ale nie pomalý-blato ;) Možno by to mohla byť Baracuda Big slam. Alebo nejaký z nových? Asi by to mal byť poťah s tenšou vrchnou gumou? A s vačšou hrúbkou? No tam bude asi slabá kontrola :(
Dík.
OSP Imunne ox clasic
Baricade 2,0
Cropcircles ox
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Baracuda? 2 měsíců 1 týden zpět #36737

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 154
U mně se v poslední době rehabilitoval Donic Coppa X1 TP ve 2mm. Má měkčí vršek , je dostatečně rychlý a s plastem mi funguje velmi dobře.
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC COPPA X1 Turbo Platin 2,0mm red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
"Das Ding fliegt wie ein toter Eimer"

Baracuda? 2 měsíců 1 týden zpět #36738

• Horal
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 32
Podla tvojho popisu a pocitu je to niečo čo by mohlo sadnúť :) Silne o tom rozmýšlam.
OSP Imunne ox clasic
Baricade 2,0
Cropcircles ox

Re:Baracuda? 2 měsíců 1 týden zpět #36748

• vixiv
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 61
Ja s baracudou hral na korbelovi a wsc potah na plastovy mic super s jednim ale..., kolik rotace do spinu dam tolik ji v prijmu sezeru, na to pozor. Kdyz jsi dominantni hrac pak by nemel byt problem, jakmile cekas co udela souper tak je potah hodne prisny, posledni vec je, ze ma hodne vysoky oblouk takze pozor co za orkno pod nej. Vse ve 2.0.

Odesláno z mého CHM-U01 pomocí Tapatalk
Prkno: Waldner Senso Carbon JO Shape FL;
Fh: Butterfly Tenergy 05 2.1mm;
Bh: Palio WP1013 1.5mm, Dawei 388-C1 1.5mm

Re:Baracuda? 2 měsíců 1 týden zpět #36765

• Ove
  • Junior
  • Obdržená poděkování 11
S Baracudou na plast to už není takové jako to bývalo s celu..ale to je asi u všech starších gum pravidlem. Zrovna teď procházím obdobím, kdy zkouším opět Baru na WSC..je to hodně pomalé, dost se s tím člověk nadře, pocitově je to s plast.míčky krapet ztvrdlo a ztratilo na živosti, ale oblouk tam stále je. Potah jsem zkoušel na Ovtcharov originál senso carbon a tam to byla jiná káva, potah pocitově změkl, ožil, míček chodil víc do houby (díky tvrdšímu prknu), rychlost byla ok a oblouk ještě vyšší než u WSC. Tedy zde čím tvrdší prkénko, tím víc vynikne Bara! Jinak Coppa X1TP je na plast vcelku dobrá, je to takový rychlejší univerzál s velmi dobrou kontrolou, měkkým příjemným pocitem při hraní, ale nečekejte žádný agresivní spin s vysokým obloukem jako s Barou. Coppa X1TP dominuje v kontratopspinech dál od stolu a v blocích u stolu.. Pro mě je to best of potah na bekend!
Ovtcharov Original Senso Carbon
Acuda S1 Turbo 2,0
Coppa X1 Turbo Platin 2,0

Soutěž: 3. Einkesselbundesliga
Poslední úprava: 2 měsíců 1 týden zpět od Ove.

Re:Baracuda? 2 měsíců 4 dní zpět #36836

• roulage
  • Expert
  • Obdržená poděkování 52
Baracuda aj s plastom robí stále problémy. Stále dokáže dať čop ako žiletka a topspin ktorý sa ťažko blokuje.No treba mať na to ruku a techniku. Najlepšie funguje na tuhých drevách , hlavne na carbon drevách kde to dostane aj šmrnc.
Zase to miešam

Baracuda? 1 měsíc 1 týden zpět #37220

• Radek
  • Senior
  • Obdržená poděkování 15
Ahoj, mám prkno Yasaka MaLin carbon Off a na fh Baracudu 2 a bh 1,8 a je to velmi dobrá kombinace, jak topspin, blok i čop i na ty debilní plasty. Od této sezóny máme míčky butterfly 40+ a je to najednou na prd :( Je i fakt, že letos prodělávám dost zdravotní problémy nejdříve loket, potom rameno a další zranění zlomení výrustku na patě, takže jsem tolik netrénoval a může to být tím ovlivněno, no prostě pokud se hra nezlepší na ty butterfly 40+ tak jsem začal přemýšlet o změně potahu. U těchto míčku je to hra bez výměn, hnus. Jsem spíše hráč u stolu, takže jsem nedával baracudu maximálku, kde je vysoký katapult, ale u 1,8 a 2 letí pěkně těsně nad síťkou :)
Donic Baracuda B 1,8 a F 2
Yasaka Ma Lin carbon Off
SKST TEPLICE

Re:Baracuda? 1 měsíc 1 týden zpět #37221

• vixiv
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 61
Muj nazor je, ze nez zmenu potahu tak bych resil zmenu micku, s baravudou mam overeno, ze hraje dobre jak s joola flash tak i hanno, zatimco g40 mi netocilo poradne s nicim

Odesláno z mého CHM-U01 pomocí Tapatalk
Prkno: Waldner Senso Carbon JO Shape FL;
Fh: Butterfly Tenergy 05 2.1mm;
Bh: Palio WP1013 1.5mm, Dawei 388-C1 1.5mm

Re:Baracuda? 1 měsíc 1 týden zpět #37222

• Horal
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 32
Požičal som si od kolegu staršiu Baracudu 1,8 a som velmi spokojný- napodiv mi celkom sadla(opať robí vyšší oblúk ale prijatelný a mne sedí) a už čakám na novú v 2,0- ale aj X1 TP :( - už sa teším a som zvedavý.
OSP Imunne ox clasic
Baricade 2,0
Cropcircles ox
Poslední úprava: 1 měsíc 1 týden zpět od Horal.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik