ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: potahy pro aktivni hru u stolu

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #31876

• Vladimír Soumar
  • Avatar uživatele Vladimír Soumar
  • Junior
Poradí někdo středně tvrdý potah pro aktivni ALL+ až topspinovou hru blízko u stolu?
Nyní mám Tibhar Aurus soft 1,9 na BH i FH. Dřevo mám Vodák Diolen ALL+. Od budoucí změny si slibuju vyšší rychlost a rotaci. Potah by taky neměl moc žrát příchozí rotace ani mít moc velký katapult. Má někdo zkušenost 5QVIP?
Díky za radu.
Vladas
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #31877

• Petr.S
  • Expert
  • www.APS-AUTOSERVIS.cz
  • Obdržená poděkování 3
Nezkoušel jsi náhodou na tomhle dřívku T05? Popřípadě s jakým pocitem? Včera jsem je na něj nalepil a jsem na to zvědavý, jak se to bude chovat.
Spark+T05+Tackiness C

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #31884

• spondik
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 31
radši jak ty 5q a jemu podobný gumy nalep něco z řady evolution. FX-P(fsx) je nejměkčí s největším katapultem a nejkratší dráhou letu teda asi pro tebe na hru u stolu. ELP ma plošší křivku a je ideální na kontr nebo aktivní blok. els je trošku kratší jak elp ale pro mě má nejvíce výhod z celé řady. MXS taková zvláštnost pokud nezahraješ aktivně balon tak dokaže dokonale ztlumit příchozí balon, draha o trosku delší jak s els ale zase ne tak dlouha jak elp.

jen shrnu mrkni po fxp(fxs) nebo els. mě ta els drží na BH od začátku října což se mi už dlouho nestalo že by guma vydržela takto dlouho v tehle tvrdosti s timto katapultem.
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzer 48° 2.0
FH rhyzer 48° 2.0

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

hanno ;)

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #31885

• tonko
  • Senior
  • Obdržená poděkování 10
ahoj spondiku
aj mna velmi zaujala rada Evolution hlavne E-lp
na zahranicnych forach som sa docital ze je tam velka podobnost s mojou M2
hram ju ako vidiet v maxe na all dreve
hra pri stole max 2 m od stola

no trosku sa mi ziada viac rotacie a rychlosti a nechcem experimentovat s drevom kvoli bh
mozno nalepit M1 a bude to fajn
ale taj tak by som sa rad zorientoval v Evolution serii
nemas pre mna tip?
Dr. Neubauer Gladiator
fh. Bluefire M2 2,0mm
Bh. Dr.Neubauer leopard 1,0mm

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #31887

• spondik
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 31
do m1 aby dala faleš musíš daleko víc přitlačit a hrát hodně silově-agresivně. m2 hraje víc sama. pokud hledas m2 s větší falší tak ELS, případně to ELP ale to hraje víc ploše jak m2. pokud hledáš víc rychlosti tak asi MXP ale s tímhle sem nehrál, jen sem ho zkusil ale místní matadoři ti k němu napíšou víc ;)

a ten FXP (FXS) je měkčí jak m2 ale s větším katapultem, pro mě měkkej napružej potah je nehratelnej. kvuli katapultu sem tam nedostal ani tolik falše. ale to je asi muj problem ;) na co je kdo zvyklej. sežen si els nebo elp a zkus to.
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzer 48° 2.0
FH rhyzer 48° 2.0

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

hanno ;)

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #31893

• Radim7
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj. Hrál jsem se dřevem Primorac Off- a teď mám OSP Expert All+, ale rychlostně je na tom prakticky stejně jako Primo.

Já hraji velmi agresivní hru blízko u stolu a zkoušel jsem (Donic) Jp 02, Baracudu, Acudu S2, Acudu S1, M2, Yasaku Rakzu 9 a 7 a hlavně Donic Jp 01. Je to dle mého nejvyváženější potah na hru max 2 metry od stolu. Výborný spin, blok (někteří protihráči šílejí), čop. Zkrátka vše, co potah má umět a hlavně aby se neobrátily jeho dobré vlastnosti proti tobě (kopance, žraní rotace apod.). Ať jsem zkoušel cokoliv, vždycky jsem se nakonec vrátil k Jp 01. Z maxu (kvůli žraní protivníkových spinů) jsem přešel na 2mm a co se týče forhendu, asi už nebudu experimentovat. Na Bh jsem ji zkoušel taky, ale neseděla mi tvrdší houba kvůli delšímu času, který potřebuji na namotání spinu či čopu. Měl jsem M2, ale kvůli váze (oba docela těžké potahy) mám Coppu X2 taky 2mm.

Měj se fajn, Radim
Poslední úprava: 1 rok 5 měsíců zpět od Radim7.

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #31894

• tonko
  • Senior
  • Obdržená poděkování 10
skusil som seriu jp a to 02 v maxe
pre mna to bola katastrofa absolutny krok vedla
extremne mi vadila mekka vrchna guma pre mna nehratelne
bez kontroly
mam rad tuhy povrch potahu
Dr. Neubauer Gladiator
fh. Bluefire M2 2,0mm

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #31898

• roulage
  • Expert
  • Obdržená poděkování 77
JP02 je dosť trampolína, hlavne na hru pri stole. Kedysi som s ňou hral na bh, ale hrúbku 1.8mm, to bolo celkom ovládateľné , dal som s tým veľmi pekný ostrý čop a aj rozohrávka vrchom bola pomerne jednoduchá a nebezpečne namotaná. Potom je tu ešte JP03, to už je poťah pomerne lineárnejší ako JP02, má svoj rýchlostný limit ale zase dostatok kontroly. M2 je už iný poťah, hrúbka 1.8 bola totálne tupá , mrtva, hrúbka 2.0 už iný poťah.
Tvoje zadanie je pre mňa trochu mätúce, chceš poťah rýchlejší ako Aurus soft, ale chceš produkovať ALL+ hru. Aurusy som mal všetky tri a môžem povedať že to boli dosť útočné poťahy na to aby si mohol byť niekde v ALL+ dimenzii. Na ALL+ dreve bude podľa mňa pokojný poťah Bluefire M2 hrúbka 2.0mm , mal som na korbelovi. Tuhý zvršok má aj baracuda , ale je dosť žravá. Nedávno som testoval aj Xiom Omega V EURO DF, tiež to bol stredne tvrdý poťah , dostatočne lineárny, bez zbytočného katapultu, obdobné vlastnosti zatiaľ osobne neodskúšané má vraj aj novinka od Victas a to V15 Limber, Mám nalepené ale ešte nebol priestor hrať.
Zase to miešam
Poslední úprava: 1 rok 5 měsíců zpět od roulage.

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #31902

• Vladimír Soumar
  • Avatar uživatele Vladimír Soumar
  • Junior
Díkz za všechny typy. vzykouším ELP, JP1 a když seženu hranou, tak i T05. Pokud mě něco vyloženě neosloví, tak se pokorně vrátím k Aurusu.
Ještě jednou díky za typy.
Vladas

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32029

• tonko
  • Senior
  • Obdržená poděkování 10
Tak som si zaobstaral po spondikovom tipe to ELS v2,2 a bol to dobry tip
myslim ze sa presne hodi do tohto vlakna
je to origo. potah na hru pri a do 2m za stol no dalej uz straca dych na mojomALL dreve (samozrejme ho oplyvni vyber dreva )
k porovnani s mojou M2 max je fakt tocivejsi co som pocitil hlavne pri servise kde sa tak nenadriem
els-ko ma bez debaty nissiu krivku letu a celkovo 45-ku gumu je citit tuhsim dojmom co je fajn
no oproti m2 mi trosku chyba katapult efekt - els je priamociarejsie (treba s nim viac mlatit)
ale na to si zvyknem casom

blok cop kontrola super
uvidime ci sa trosku nezmenia a neposunu vlastnosti po par treningoch

je to velmi slusny potah presne pre toto vlakno
Dr. Neubauer Gladiator
fh. Bluefire M2 2,0mm
Poděkovali: mandomando

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32036

• spondik
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 31
nech tomu 2-3 treningy rozehraje se, menší katapult je zase výhoda pro příjem. jen se chci optat co víc žere servis? els nebo m2?
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzer 48° 2.0
FH rhyzer 48° 2.0

hanno ;)

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32061

• tonko
  • Senior
  • Obdržená poděkování 10
ja by som povedal ze to E-ls ale velky rozdiel tam nieje
ten povrch gumy mi príde drsnejší ako u m2 ale na druhej strane je poťah tuhší ako m2 42,5 vs 45 stupňov
tým pádom je to pri tom príjme skoro identický odskok

veľmi by ma zaujímalo ako by sa správalo to E-lp tiež je to 42,5
meksia huba by mu mala dať aj vyšiu krivku letu
a ak má čo predpokladám že aj má rovnakú vrchnú gumu ako to E-ls
musí to byť fakt čistá m2-jka len s lepšou rotáciou
a tým pádom sa mi potvrdia recenzie za zahraničných for
(no je to len špekulácia a skutočnosť môže byť uplne iná)
Hmm
:-) ???
Dr. Neubauer Gladiator
fh. Bluefire M2 2,0mm

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32064

• spondik
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 31
mě osobně elp pripadá ze hraje jeste ploseji jak els. ale zkusit to mužeš ;)
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzer 48° 2.0
FH rhyzer 48° 2.0

hanno ;)

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32069

• MarekD
  • on-line
  • Expert
  • Obdržená poděkování 7
Ahoj, já se v té debatě pomalu ztrácím. Taky hraju hodně na stole a taky mám neustálý problém s přestřelováním stolu FH spinem. Mám dřevo asi OFF, které měnit nemůžu, kvůli BH a musím tudíž upravit FH. Můj názor je, že přílišný katapult škodí právě délce letu a čím pomalejší potah tím líp. Vy jste postupně vyjmenovali skoro celou řadu EVO, což mi přijde divné. Možná se ptám blbě, ale který potah má, prosím, nejkratší dráhu letu? A nemusí to být nutně řada EVO.
Giant Dragon Kris special
FH: Donic Acuda Blue P3
BH: Dawei 388 C-1

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32070

• mandomando
  • on-line
  • Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 75
Marek tie poťahy čo maš popise rakety acuda S3 a jp 03 maju dosť veľký katapult ja by som v tvojom prípade išiel radšej do tvrdšieho poťahu s menším katapultom napríklad :
xiom vega japan 45°alebo europa 42°
1.Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32071

• Horal
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 34
Po prechode na plast mi to lietalo akosi viac za stôl, tak som namiesto S2 nalepil S3 a myslím, že to celkom pomohlo- loptička robí vyšší oblúk a kratšiu dráhu letu- moja praktická skúsenosť.
A zase celkom pomalý poťah môže robiť iné problémy- velké úsilie pri konečnom údere, problém pri odstúpení od stola atd.
V podpise nemá S3- či?
OSP Imunne ox clasic
Baricade 2,0
Cropcircles ox
Poslední úprava: 1 rok 5 měsíců zpět od Horal.

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32073

• MarekD
  • on-line
  • Expert
  • Obdržená poděkování 7
mandomando napsal:
Marek tie poťahy čo maš popise rakety acuda S3 a jp 03 maju dosť veľký katapult ja by som v tvojom prípade išiel radšej do tvrdšieho poťahu s menším katapultom napríklad :
xiom vega japan 45°alebo europa 42°

Já jsem právě volil z nejpomalejších řad z ESN potahů. Ty tvrdší potahy jsou uváděny naopak, jako nejrychlejší, tak jsem se bál, že budou přestřelovat ještě dál. Nevím, jestli si ale nepletu pojem katapult a rychlost. Rychlost by mi nevadila, ale vadí mi dlouhá dráha letu. Zkoušel jsem Donic JP 01 turbo, ten se mi zdál dobrý, ale byl to starší vymlácený potah, tak nevím, jestli se mi s ním hrálo dobře kvůli stáří, nebo že by tak hrál i v novějším stavu. Jinak jsem zkoušel nějaké Xiomy (přesně nevím označení) na OFF- celodřevech a zdály se mi taky celkem létavé za stůl.

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32074

• MarekD
  • on-line
  • Expert
  • Obdržená poděkování 7
Horal napsal:
Po prechode na plast mi to lietalo akosi viac za stôl, tak som namiesto S2 nalepil S3 a myslím, že to celkom pomohlo- loptička robí vyšší oblúk a kratšiu dráhu letu- moja praktická skúsenosť.
A zase celkom pomalý poťah môže robiť iné problémy- velké úsilie pri konečnom údere, problém pri odstúpení od stola atd.
V podpise nemá S3- či?

Mě velké úsilí ani dostřelení při odstoupení od stolu nečiní problém, spíš mám problém že do všech úderů jdu naplno, protože při pomalém topspinu na soupeře většinou dostanu zámaz.
Zkoušel jsem i číny, ty ale byly až moc tvrdé a pomalé s menším spinem, tak jsem zažil úlevu při návratu k JP 03, ten mi vyhovuje, byl ale zase vymlácený a nevím, jestli by nový zase netrampolínoval moc. Zkoušel jsem BF M3, nehratelný pro mě.Teď hraju se Stigou Airoc S a je to lepší, ale ještě trochu kratší dolet bych snesl.
Poslední úprava: 1 rok 5 měsíců zpět od MarekD.

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32077

• spondik
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 31
jen poradím, pokud chceš zkrátit úder aby šel na desku tak potřebuješ přidat vrchní faleš ta stlačí balon na stul (stejná rychlost různá rotace, s víc rotace dřív spadne na desku, mín rotace letí ploše a za desku). pokud ti to lítá za přidej víc spinu. jinak opravdu ty nejměkčí potahy od donicu i když jsou popisovaný jako nejpomalejší mají největší katapult. mrkni se případně po něčem o fous tvrdším s menším katapultem. tvrdost kolem 45° a menší katapult. já bych třeba dal tip na nějaký victas, evolution MX-S, třeba ta jp01 turbo, rhyzm-p.

ale dostaneš další tipy.
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzer 48° 2.0
FH rhyzer 48° 2.0

hanno ;)

potahy pro aktivni hru u stolu 1 rok 5 měsíců zpět #32079

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 239
Ja by som skúsil odstúpiť od stola o 10 cm ďalej ako stojíš...
Avalox Blue Thunder 550
F - Joola Maxxx 450 - Max., Red
B - Joola Maxxx 450 - 2,0 mm Black
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik