ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 6 měsíců 4 dní zpět #32962

• Sangala
  • Nováček
Čau MSK, prosím Tě také o info.

Předem díky!

Sangala
Petr Adam
V Zahradách 190
671 82 Dobšice

BTF. balsa carbo X3
F. Tackines D 1.9
B. TSP Curl P2 1.0
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 6 měsíců 3 dní zpět #32965

• walle
  • Senior
  • Obdržená poděkování 3
Machy napsal:
MarekD napsal:
Ahoj Maroko, chci se Tě zeptat, co má větší topspin? Tebou zmiňovaný Friendship Battle nebo Superveloce V12, se kterými hraješ? A můžeš provést porovnání spinu s nějakými euro potahy? Nebo s Mercury II nebo Galaxy Sun. Dík za info.

Ahoj Marku. Přidám zásadní postřeh k potahu Mercury II. Mám doma 2 ks, odehráno pár tréninků. Teď jsem s Mercury II asi 4 měsíce nehrál, ale u černého potahu jsem na omak zaznamenal úplné zmizení přilnavosti. Přestal lepit, je úplně hladký jako anti :woohoo: a to má odehráno max 10hodin, pak jsem ho dal zpět do původního obalu. Asi špatný kus, protože červený Mercury II stále lepí jako mucholapka. Takže čína je stále o štístku na kus. Ale to je někdy i u jiných potahů zvučných značek. Třeba spoluhráč si koupil nové Teny 05FX (origo v českém ofiko obchodu) a ten potah vůbec nehrál, byl to úplně jiný potah ze kterého vše padalo do síta nebo létalo mimo. Naprosto nečitelný a tak šel po 4 hodinách z prkna dolu. Stane se.

Ale to by sa nemalo stávat-to je na reklamaciu.a vymenu potahu(T05fx). :(NO

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 6 měsíců 3 dní zpět #32966

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 223
Tusim, ze reklamace 05 FX byla uznána. Onehda jsem z podobnych duvodu ve stejnem shopu reklamoval Xiom Omega III , potah mi byl vymenen za novy :ok24

Vymena asi neni uplne standartni postup shopu, ale pokud jste pravidelnym zakaznikem a berete si stale stejne potahy, tak prodejce pristoupi na vymenu. Obzvlaste kdyz vymenou chcete stejny potah. To uz prece neni o rozmaru kupujiciho, to neni nejaky pocitovy ulet.
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Donic Blue Storm Z2 2,0mm
Fh: Donic Bluefire M1 max

Viscaria, Tibhar Evo MX-P 2,0mm/Bty Teny 05 2,1mm
Donic Waldner Legend Carbon, 2x Victas Stiff 2,0mm
Poslední úprava: 6 měsíců 3 dní zpět od Machy.

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 6 měsíců 3 dní zpět #32967

• Klopič
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 176
Karolko,
Uz si nieco vyskusal?
Avalox Blue Thunder 550
F - Joola Maxxx 450 - Max., Red
B - Joola Maxxx 450 - 2,0 mm Black

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 6 měsíců 3 dní zpět #32986

• maroko
  • Expert
  • Obdržená poděkování 26
MarekD napsal:
Ahoj Maroko, chci se Tě zeptat, co má větší topspin? Tebou zmiňovaný Friendship Battle nebo Superveloce V12, se kterými hraješ? A můžeš provést porovnání spinu s nějakými euro potahy? Nebo s Mercury II nebo Galaxy Sun. Dík za info.
Vacsi spin ma jednoznacne Battle. Ale aj vyssi obluk.
Nebyt toho katapultu, tak Battle ostava. Museal som sa rozhodnut, bud Battle na dreve Giant Dragon Katana 5P, alebo Superveloce V12 na Extra 3D.

Ked som vzal Extru do ruky, tak s polutovanim som musel uznat, ze hra sa zlepsila o dost. Jednoducho som na tom dreve vyrastol a aj moj styl hry je mu prisposobeny.

Ale ak niekto hlada dobry potah za dobre peniaze, tak mu doporucim vzdy skor Battle.
Mna stali oba druhy rovnaky peniaz, takze peniaze nehrali rolu.
Obidva sa daju zohnat pod 20e.

Cinske potahy poznam len zopar, ale ani jeden tebou menovany.
TopEnergy od Giant Dragon bol z nich najhorsi. Lepil a bez energie. Skor by som ho nazval ZeroEnergy.
YASAKA:Extra 3D anatom
Giant Dragon
Fh Superveloce V12 FX 2,1
Bh Superveloce V12 Sound 2,1

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 1 týden zpět #33503

• Klopič
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 176
Tento týždeň som dva tréningy obetoval testovaniu poťahu Yinhe Big Dipper, ktorý som tu už spomínal. Hrané na dreve Stiga Clipper. Skúšal som ho už viac krát, ale boli to 5-10 minútové úseky. Teraz to bolo od rozohrávky, až po tréningové zápasy.
Počiatočná lepivosť po tých 5-10 minútových úsekoch (neviem koľko to bolo dohromaty) už úplne odznela a aj keď je poťah schopný loptu po pritlačení zdvihnúť zo stola, pri hre už odskakuje od rakety bez problémov. Oproti Aeolusu, ktorý mám na svojej No1 rakete, je pocitovo o dosť tvrdší a má (resp. nemá) skoro žiadny katapult, a hrá lineárne. Ale je to rýchle. Veľmi rýchle.
Na Clipperi je to tak rýchle, že som mal pocit, že to nezvládam. Možno je to aj kombináciou s rýchlym drevom, až mi začal v hlave hlodať červík - čo takto vyskúšať to aj na Avalox BT550?
Kontrola by sa určite zvýšila o dosť a rýchlosť pri stole by klesla (predpokladám) na zvládnuteľnú hodnotu.
Pri kontre som musel ruku doslova krotiť, ale aj napriek nezvyku na drevo sa hrala ľahko a poťah akoby hral sám. Letová krivka je stredná, možno skôr nižšia.
Servis je zaujímavý.... Ak zahrám len ľahko podseknutý servis , stačí loptu doslova len jemne postrčiť dopredu a je tam väčší falš, ako keď do toho pritlačím silou. Protihráči často doslova zožrali takýto servis a končilo im to v site. Pri vysoko nadhodenom podaní zase zafungovala aj špongia a občas sa mi podaril servis, ktorý odskakoval do strany tak ako sa to dalo s 38 mm loptami. Ale mám dojem, že v prípade servisu je účinnejší ten jemnejší prístup. Pokiaľ som chcel, aby súper nešiel do útoku ako prvý, stačíl krátky servis na stred stola a nič iné ako pink (ak to prehodili :laugh: ) nemohlo nasledovať.
Krátka hra rovnako ako pri servise sa hrá jednoducho, isto a neuletí. Príjem vďaka lepivosti je bezproblémový a dá sa hrať veľmi krátky. Do dlhého sa zase dá ísť spinom či už namotaným, ktorý je naozaj namotaný, alebo power, ktorý letí ako guľa.
Blok je bezproblémový - zase vďaka lepivosti. A tým že tam nie je veľký katapult je istý a presný. Už viem, prečo tí chlapci z Číny hrajú s lepivými mucholapkami.
Topspin sa hrá samozrejme inak ako s EU/Jap. poťahmi. Zaujímavé bolo na tom to, že pri tomto údere viac funguje zvršok poťahu ako špongia. Aj pri pomerne jemnom pohybe rukou ide z toho rotácia rovnaká, ako keď som do toho valil silou. Pri rozohrávaní som skúšal hrať topspin s vyšším oblúkom na koniec stola, čo sa protihráčom veľmi ťažko blokovalo. Aj pri motáku, aj pri power topspine lopta odskakuje nízko a agresívne.
Zaujímavé bolo, keď som zahral v tiesni spin blízko pri tele, doslova "pod bruchom", lopta letela nepríjemne nízko a bola prekvapivo narotovaná. Pri každom spinovom údere, či už vrchom, alebo spodom je na počudovanie viac rotácie ako sa zdá. Pozoruhodné to bolo hlavne pri hre ďalej od stola, keď som len doslova nahadzoval loptu na stôl, bolo v nej toľko rotácie ako pri silnom spine. Súperi mali s tým dosť veľký problém. Som zvedavý, ako by to fungovalo na BT 550, ktorý už v tejto vzdialenosti stráca dych, ale možno by som bol prekvapený.
Kto má rád hru s čínskymi poťahmi, určite si príde na svoje , ale myslím že aj mnohí milovníci Eu/Jap. poťahov by si na to rýchlo zvykli a možno objavia nový rozmer pingpongu. Podľa môjho názoru je to poťah hodný pozornosti.
Avalox Blue Thunder 550
F - Joola Maxxx 450 - Max., Red
B - Joola Maxxx 450 - 2,0 mm Black
Poděkovali: Machy

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 1 týden zpět #33506

• Kirja
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj, hraju s Palio CJ 8000 36-38 v maxu. Vyzkoušel jsem několik čínských potahů a vždy jsem se k němu vrátil. Nejsem žádný profík, hrál sem první rok sezonu. Příští budeme hrát regionální přebor, tak jsem zvědavý. Tam už to nebude, tak lehké. Potah vždy po hraní očistím a mám na něm folii. Pěkně lepí a pokud mu přidám zápěstím trošku spinu, mají s odskokem soupeři občas co dělat. Ještě je to umocněno tím, že jsem levák a na BH mám travku. Je proti mě radost hrát :-D. Přechod na plast mě na FH nějak moc nepoznamenal. S BH je to horší, ale už jsem si taky docela zvykl. Dva poznatky, asi mám docela dobrej švih, jelikož i s tímto měkkým potahem, pokud do toho prásknu a trefím se, tak málokdy mi přilítne spátky. Jediný s čím mám opravdu problém, tak to je čop do forhendu, to musím hrát taky čop. Jak se pokusím o topspin, tak to jde do sítě...

EDIT: ještě mě napadl poznatek, že jsem měl dost problém s vlhkým prostředím. Potah přestal točit.
EDIT2: zaujali mě na první stránce potahy Reactor Ckylin a HK1997 GOLD. U Reactoru není známa tvrdost, HK je úplně na druhém spektru, tvrdost 48-50, objednávám pro zajímavost. Je po sezóně, je potřeba testovat :)
Dřevo: Vodak dělané na zakázku pro
Porki, FH OFF, BH ALL
FH: Donic Bluefire JP 01 Turbo 2mm
BH: DMS Elimination Extra Long Ox

Dřevo: VODAK Diolen Control All+
FH: Palio HK 1997 Gold Max
BH: Giant Dragon Talon ox
Poslední úprava: 5 měsíců 1 týden zpět od Kirja. Důvod: viz edit

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 1 týden zpět #33525

• Bobpuls
  • Senior
  • Obdržená poděkování 22
Jo palio cj 8000 som hral vsetky tri verzije. Makucky potah z extra kontrolou a vekim spinom...skoda len ze taky pomaly...inak super potah za super cenu.

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 1 týden zpět #33526

• Jarek
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
@Bobpuls- Ahoj, Palio Cj 8000 má víc než 15 variant, dostupných pouze na čínských e-shopech. Jsou tam i rychlejší např. Cj 8000-Speed nebo s houbou 45-47. Jinak musím souhlasit, že je to za ty peníze skvělý potah!! Jediný zápor vidím ve výběru tloušťky houby. V drtivé většině je dostupná pouze varianta 2.2mm.
Poděkovali: Bobpuls

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 6 dní zpět #33560

• pisso
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Ahojte pingpongači.
Hrávam FH a BH Hurricane 8 a som s ním veľmi spokojný. Láka ma niečo nove vyskúšať. Dočital som sa, existuje náhrada alebo novšia verzia Hurricane 9. má o tom poťahu niekto info? dakujem

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 5 dní zpět #33616

• Machy
  • Super Veterán
Dnes mi pošťák přinesl nový Reactor Ckylin max ;) Na obalu si hoši dali celkem záležet, na potahu je kvalitně natažená igelitová folie což u čín nebývá pravidlem. Pod fólií nahmatáme nelepkavý potah s dobrým gripem. Celkově Ckylin nebudí dojem laciného potahu. Na omak působí dosti měkce, rozhodně nejde o tvrdou čínu což vítám a nabízí se myšlenka: že by konečně čínké euro? :woohoo: . Pro vaši představu: Potah Donic Bluefire M1 nebo M2, Teny 05, Tibhar Evolution MX-P je rozhodně tvrdší, hutnější. Váha celého čtverce o rozměrech 165/165mm je 62g.
Jak Reactor Ckylin bude hrát zjistím později a podám hlášení ;)
Přílohy:

Poslední úprava: 5 měsíců 5 dní zpět od Machy.

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 5 dní zpět #33625

• Bobpuls
  • Senior
  • Obdržená poděkování 22
pisso napsal:
Ahojte pingpongači.
Hrávam FH a BH Hurricane 8 a som s ním veľmi spokojný. Láka ma niečo nove vyskúšať. Dočital som sa, existuje náhrada alebo novšia verzia Hurricane 9. má o tom poťahu niekto info? dakujem
Noooo Ten H9 je stale len zaregistrovany (2 roky uz teraz)a ziadne nove info o nom ... i mna by zaujimalo co je nove

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 4 dní zpět #33651

• Matuldo
  • Senior
  • Obdržená poděkování 10
Mne asi pred týždňom dorazilo AK47 Red :rata A vôbec sa nečudujem, že to nesie tento názov. Je to ozaj dynamická zbíjačka podobná väčšine európskych poťahov. Cítiť tam však čosi čínske. Špongia je dosť tvrdá s menším katapultom a vizuálne pripomína Tenergy. Vrchná guma nelepkavá a trošku mäkšia.
Mne osobne táto guma nesadla, pretože som ju mal nalepenú na dosť rýchlom dreve. Rýchlosť vysoká, oblúk nízky, rotácia priemerná. Viac by sedela na mäkšom dreve. Na tvrdšom dreve by viac sedela žltá či modrá verzia :12drn

edit: Hmotnosť orezanej gumy je 45g. A ak by ho niekto chcel, je v bazoši :D

Butterfly Gionis Carbon OFF
FH: Yasaka Rakza 7 2.0
BH: Xiom Vega Japan 2.0
Poslední úprava: 5 měsíců 4 dní zpět od Matuldo. Důvod: tt

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 4 dní zpět #33665

• Machy
  • Super Veterán
Včera jsem pár minut zkoušel čínu Reaktor Ckylin max na rychlém dřívku Donic Waldner Legend Carbon a tak se podělím o první letmé postřehy z lehké cca 10 minutové pinkačky, na větší seznamku nebyl čas.
Tento potah se chová jako evropa, měkčí evropa. Nabízí dobrou kontrolu bez neřiditelného katapultu, je docela příjemný na hru u desky. Na hru ze střední vzdálenosti to zatím nevidím, tady už je třeba se do úderu více opřít. Spin to má hodně nadprůměrný, míček se po zahrání sidespinu hodně ostře vytáčí do strany, pro soupeře je to dost nepříjemné.

Jako levná alternativa za softy Bluefire M1 /M2 to určitě není, tohle je znatelně pomalejší a měkčí. Toto přirovnání které jsem zaznamenal na zahr. fóru je mimo realitu, společný to má jen celkový vzhled ala černá guma/modrá houba což je delší dobu díky čínským bijcům docela trend. Ckylin může mít blízko k měkkým euro potahům, ale k jakým si netroufám uvést, protože měkké potahy nevyhledávám.
Reactor Ckylin se jako typická čína opravdu nechová, z potahů čínké produkce které jsem měl se zatím jeví jako nejzajímavější.

Poslední úprava: 5 měsíců 4 dní zpět od Machy.
Poděkovali: Feint

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 5 měsíců 1 den zpět #33706

• pisso
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Ahojte pingpongači.
Včera som prelepil Hurricane 8 po dvoch rokoch a pripadal mi ako novy. Samozrejme lepil som ho bez tuningu. Nie som nejaky bombarder ale uhrám si to svoje v 4.lige 90%.
Grip / oter vrchnej gumy stale drsny :ping. zatial veľká spokojnosť.

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 4 měsíců 3 týdnů zpět #33867

• Drta.tom
  • Expert
  • Obdržená poděkování 25
Ahoj,
včera jsem cca 2 hod tréningu věnoval testování - Victase 401, Andro Rasant Beat a AK47 red. Před týdnem jsem ještě měl Donic JP01. Všechny potahy kromě AK47 byly o 1 menší velikost než max (cca 2mm?). Proč výše jmenované potahy - protože je mám k dispozici (a jsou v dobrém stavu), nic jiného v tom není.

Mám 2 identická dřeva (Palio TC6 - OFF, pružné, karbon + "titan" (nějakej další asi plast?)

Na 1. pálce nalepeno Palio AK47 red + Sanwei Gears (ten teď nebudu hodnotit - vlastnostmi je to něco úplně odlišného od zbytku

Na 2. pálce nalepeno Victas 401 + Andro Rasant Beat. Donic JP01 byl testován místo Rasant Beatu o týden dříve)

Na nějaké velké srovnání jsem toho tolik nenahrál, ale prvotní dojmy z AK47 red na mém dřevě na FH straně jsou pozitivní - je to lepší, než jsem čekal - tím samozřejmě netvrdím, že AK47 je lepší než JP01, Rasant Beat nebo Victas 401.

Rychlostně je to stejná kategorie, spinovat se s tím dá, blokuje velmi dobře (nejobtížněji blokuje na mém dřevě jednoznačně Victas 401, ostatní je obdobné), co se týče spinu - zde si zatím netroufnu hodnotit, ale AK47 red je konkurenceschopné, ale asi ne nejlepší z testovaných.

Na BH jsem to moc netestoval a ani nemyslím, že bude AK47 red vhodná - pokud AK47 na BH , tak verze se žlutou, nebo modrou houbou (něco měkčího, povrch je absolutně nelepivý a spíše tvrdší)- asi ještě obětuju love a zkusím AK47 yellow (žlutá houba a střední tvrdost).

Na BH se mi z testovaných nejvíce zatím zamlouvá Rasant Beat (nejsnáze hratelný) a JP01 (mají měkčí vršek).

Nejostřejší spin pravděpodobně Victas 401, ale Rasant Beat a Donic JP01 na FH prakticky netestován (nebyl čas).

jsou to moje první dojmy "z rychlíku", tak to berte s rezervou.
FH Palio AK47 RED
BH Palio AK47 YELLOW
Palio TC6 off

Historie:
Palio Hidden Dragon Biotech
Palio Hadou Biotech
Galaxy Jupiter, Sanwei Taiji
T88-I (Target) 1.8, KTL Falcon
KTL Red Diamond Pro blue sponge
KTL Red Diamond Mechanical
Sanwei T88-I (No Target), Sanwei Target
Sanwei Gears

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 4 měsíců 3 týdnů zpět #33869

• Matuldo
  • Senior
  • Obdržená poděkování 10
Mne sa ten AK47 Red zdal až príliš rýchly. Tiež letová krivka bola nízka. Mal som to ale na pružnom OFF+, čím to asi aj bude zapríčinené :) Objednal som prednedávnom tiež žltú verziu, tak uvidíme, keď dôjde :)

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 4 měsíců 1 týden zpět #34172

• Drta.tom
  • Expert
  • Obdržená poděkování 25
Ahoj,
tak po třetím hraní s AK47 red pozitiva přetrvávají. Tentokrát jsem hrál 2 hod s 1 stejnou pálkou bez měnění raket s různými potahy - což je naprd.

Připomínám, že AK47 red je nejtvrdší verze nové AK47, verze AK47 yellow má střední tvrdost, verze AK47blue by měla být relativně měká.

Z čín zatím na FH s přehledem nejlepší, co jsem hrál. Rotace tam je dostatečně - jsou určitě záludnější potahy než AK47 red, ale nestěžuji si. Verze red je poměrně tvrdá (na evropské poměry), takže když chci více spinu, musím do toho více prásknout - pak to toči hodně. V kontratopspinech nejsem žádná hvězda, ale pár se mi jich povedlo, ani jsem nevěděl jak - zde problém nebude.

Rychlost slušná - chtěl jsem na FH zrychlit (Sanwei Target není zrovna nejrychlejší potah), což se splnilo až až, ale není to žádná rychlost, co by jinde (u ESN) nebyla - čili nic mimořádného - jsou rychlejší potahy.

Blok slušný - žádná divočina

Potah nežere rotace.

Ještě uvídíme, jak je na tom životnost, jak rychle se potah ohraje apod.

Znovu opakuji - na BH mi AK47 red nesedí - neexceluje např. v hraní banánů u stolu BH - na to jsou vhodnější potahy. Na vině bude asi docela tvrdý vršek potahu, který ale zároveň nemá nějaký extra grip (přilnavost). takže, aby se míček roztočil, potřebujete dostatečný švih na zaboření míčku do potahu, což situaci nezjednodušuje. Např. Sanwei Gears, který mám zatím nalepený na BH, tak přesto, že vršek je ještě o něco tvrdší, tak BH banány jdou snáze zahrát, neboť má větší grip. Stejně Sanwei Target, ač je na evropské poměry docela tvrdý, má mírně lepivý vršek, takže opět jde s ním jednodušeji přehodit vrchem při banánu míček přes síťku.

Ještě mám objednaný AK47 yellow, který by měl být středně tvrdý a teoreticky na BH snáze hratelný - uvidíme, zda to nebudou prachy v :prd

Dle mého názoru je AK47 red vhodný na silovou nátlakovou hru - na nějaké šušňání to nebude.
FH Palio AK47 RED
BH Palio AK47 YELLOW
Palio TC6 off

Historie:
Palio Hidden Dragon Biotech
Palio Hadou Biotech
Galaxy Jupiter, Sanwei Taiji
T88-I (Target) 1.8, KTL Falcon
KTL Red Diamond Pro blue sponge
KTL Red Diamond Mechanical
Sanwei T88-I (No Target), Sanwei Target
Sanwei Gears
Poděkovali: Kirja

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 4 měsíců 1 týden zpět #34183

• MarekD
  • Senior
  • Obdržená poděkování 6
Matuldo napsal:
Mne sa ten AK47 Red zdal až príliš rýchly. Tiež letová krivka bola nízka. Mal som to ale na pružnom OFF+, čím to asi aj bude zapríčinené :) Objednal som prednedávnom tiež žltú verziu, tak uvidíme, keď dôjde :)

Ahoj, napsal by jsi, prosím, název toho tvého pružného OFF+ dřeva? Díky.
LKT Magic killer, Friendship 729 H.S. Champion
FH: Donic Acuda Blue P3
BH: Dawei 388 C-1, Dr.Neubauer Aggressor

Tip na čínský potah, který by hrál i bez tuningu 4 měsíců 1 týden zpět #34207

• Matuldo
  • Senior
  • Obdržená poděkování 10
Ahoj,
asi posledný mesiac hrám so XVT Spring ZL. Už len zo samotného názvu vyplýva, že ide o pružné drevo (spring = pružina). Rýchlostne ide o priemerné OFF+, ktoré pri rýchlych výmenách tú rýchlosť a rotáciu ešte podporí. Zložením je podobné iným ZL drevám: Koto - Spruce - ZLC - Kiri - ZLC - Spruce - Koto (tou strednou dýhou si nie som celkom istý, možno je to Ayous, neviem to tak rozlíšiť :blush:). Je to naozaj krásne drievko, loptičku, aj napriek tomu, že ide o pružné drevo, cítiť na rakete. Sedia na ňom skôr mäkšie poťahy, tvrdé gumy sú na ňom tupé. Ale to je zas na iné vlákno :12drn

Poslední úprava: 4 měsíců 1 týden zpět od Matuldo.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik