ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: čínské gumy DHS

čínské gumy DHS 1 rok 1 měsíc zpět #28805

• jozev2
  • Junior
  • Obdržená poděkování 3
Zdravím včechny nadšence stolního tenisu. Mě bych na vás otázku. :mnmn .
Jaký je rozdíl mezi komerční a národní verzí potahu (modrá houba) DHS hurricane 3 nebo 3 (NEO). Čím se potahy lepí, aby to bylo ono? Slyšel jsem, že vodou ředitelným lepidlem to moc nehraje. Čím to lepí nebo tuní v číně? Nevím nemám s tim zkušenosti. Budu rád za každou radu. Díky :) :TT1
Tiago Apolónia FL 90g

Tibhar evolution MX-P black FH

Tibhar evolution MX-P red BH
Poslední úprava: 1 rok 1 měsíc zpět od jozev2. Důvod: chyba
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

čínské gumy DHS 1 rok 1 měsíc zpět #28806

• romanzdk
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 73
hoj, rozdil mezi komercni verzi a narodni je naprosto propastny. ani nevim k cemu bych to prirovnal. komercni je proste mrtvy potah, kdy bez tuningu s tim neuhrajes nic. narodni (resp. provincial - tu testuju uz delsi dobu) se uz chova o poznani lepe, rychlejsi houba, da se s tim normalne hrat. zrovna pred chvili jsem s tim trenoval, konkretne DHS Hurricane 3 Neo provincial 39 stupnu 2.15 oranzova houba. mam jeste to same ale 40 stupnu a modra houba a krome te tvrdosti potahu (ktera stejne ani neni zas tak poznat) v nich rozdil prakticky neni, coz potvrzuji i mnozi lide na zahranicnich forech - strucne - modra houba je pro efekt, je jen drazsi a lepsi poridit normal oranzovou houbu.

jinak pak porovnavali provincial a national (jedine 2 verze se kterymi se da hrat i bez tuningu) a pry ten rozdil taky se neda poznat, jedine opravdu ten narodni hrac. takze provincial oranzova houba, pokud chces vyzkouset opravdu vybornou cinu. psal jsem to tu v jinem tematu, tak se o tomto potahu uz nebudu dale rozepisovat.

jinak ho mam nalepeny klasikou Donic Vario Clean 1 vrstva na drevo - na potah se nenanasi (poprve) ma uz nanesenou vrstvu z vyroby a hraje se mi s tim celkem dobre, mozna by nekomu sedely 2 vrstvy.

jo jinak tuni se to mam pocit nejvice lidi zminovalo DianChi boosterem (pry s tim tuni CNT), ale predpokladam, ze bude jedno, pokud natunis necim podobnym.

kazdopadne zacinam cim dal vice zvazovat nasazeni tohoto potahu jako sveho primarniho na FH. ten kratky pink ci servis je proste neskutecny.
Přílohy:
Timo Boll ALC
F: T05 1.9
B: S2 1.8

Primorac Carbon
B: S3 1.8

Hmotnost materialu uzivatelu tt-sport.cz
Potahy
Dreva
Tabulka
Poslední úprava: 1 rok 1 měsíc zpět od romanzdk.
Poděkovali: zlatyklas

čínské gumy DHS 1 rok 1 měsíc zpět #28809

• mikšík
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Ahoj. Pekne cteni. Super.
Prosimte kde kupujes ty H3 neo provincial? Dik
Komenský se narodil v KOMNI!

No1:VODAK Diolen Off Bh:Bty Challenger Attack 2,1mm Fh:Bty Tenergy 05 2,1mm

No2:Joola Chen Weixing Bh:DHS Cloud & Fog 1mm Fh: Bty Tenergy 05 2,1mm

čínské gumy DHS 1 rok 1 měsíc zpět #28810

• romanzdk
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 73
Ahoj, ja zatim nakupoval jen na ttnpp.com. 4$ posta, prisel za 6dni. Ted jsem objednal cervenej 37stupnu oranzovou houbu z prott.cc (odtud objednaval taky nekdo odsud z fora), maj tam vetsi vyber (+ luxusni limitovane a exkluzivni zbozi (i za 1000$ :laugh: )) a o dolar levnejsi dopravu, tak uvidime. :ping

Ta provincial je za 40$, coz je super cena. Nekdy bych chtel vyzkouset tu narodni verzi, ale 97$, je 97$... :sezbl
EDIT: tak na prott je narodni za 72$
Timo Boll ALC

Primorac Carbon

Potahy
Dreva
Tabulka
Poslední úprava: 1 rok 1 měsíc zpět od romanzdk.

čínské gumy DHS 1 rok 1 měsíc zpět #28824

• mikšík
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
super, díky za info, určitě se kouknu.

Mimochodem, jak dlouho ti vydrží lepivost na těch provincial?
Komenský se narodil v KOMNI!

No1:VODAK Diolen Off Bh:Bty Challenger Attack 2,1mm Fh:Bty Tenergy 05 2,1mm

No2:Joola Chen Weixing Bh:DHS Cloud & Fog 1mm Fh: Bty Tenergy 05 2,1mm

čínské gumy DHS 1 rok 1 měsíc zpět #28825

• romanzdk
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 73
modrou houbu mam tak mesic a je tak 95% rekl bych. ona ztrati vetsi cast lepivosti hned po prvnich 5-10min hrani, protoze po rozbaleni bys na nem ten micek udrzel vzhuru nohama + na nem micek vubec neskace, mam i video - ale po rozehrani a dalsi dobe uz ta lepivost zustava porad stejne bych rekl. jinak podobne psali i na tabletennisdaily lide, kdy zminovali, ze po 3 mesicich tak 97% a pri dobre udrzbe (cisteni vodou, ochranna folie) ti ta lepivost vydrzi v pohode pres sezonu i dve (dle intenzity hrani).
Timo Boll ALC

Primorac Carbon

Potahy
Dreva
Tabulka

čínské gumy DHS 1 rok 3 týdnů zpět #29140

• romanzdk
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 73
DULEZITE INFO pro ty, kteri uvazuji o koupi mnou zminovanych potahu:

potahy DHS jsou rozdeleny do 3 kategorii: Komercni (Commercial), Provincialni (Provincial) a Narodni (National).

Tyto kategorie jdou vzestupne jak kvalitou, tak cenove.

Komercni verze H3 Neo se pohybuje kolem 500Kc/20USD, jsou nenatunovane a prakticky mrtve. Poznavaci znameni - ma 8 rohu.

Provincialni verze jsou urceny cinskym hracum (NE svetove urovne). Svou kvalitou jsou temer totozne s verzemi National, ale jsou pomerne markatne levnejsi. Provincial verze sezenete za 1000Kc/40USD a vyse. Provincial ma 6 rohu.

Narodni verze jsou urceny pro hrace CNT - tedy Ma Long, Zhang Jike, Fan Zhendong atd., nicmene o teto verzi koluji jiste obavy, ze ani tyto potahy nejsou primo ty, ktere pouzivaji tito hraci, protoze ti je maji jeste specialne upravene primo pro sebe + jinak natunovane - prott.cc udajne prodava primo tyto verze - tedy H3 Neo Ma Long atd. za cenu pres 100$ (2500Kc). Ostatni "normalni" narodni verze se pohybuji od 1800Kc/75USD az klidne do 3000Kc. Tato verze ma 4 rohy.

Dalsi vec u techto potahu jsou barvy hub. Modre a oranzove. Cinsti hraci pouzivaji cerne s modrou a cervene s oranzovou. (Konkretneji FH cerny DHS H3 Neo 2.15 41 stupnu s modrou houbou, BH DHS H3 Neo 2.1 37 stupnu s oranzovou houbou). Kdyz se pak podivate, tak narodni verze se prodavaji snad jenom v teto barevne kombnaci. Modra by mela byt tvrdsi a dynamictejsi, ale dle me, konkretne u verze Provincial mezi nimi snad zadny rozdil neni.

Jinak jak jsem zminoval drive, pokud byste chteli vyzkouset tyto potahy, doporucuju koupit H3 Neo Provincial s oranzovou houbou ja jsem s nimi zatim velmi spokojen. Mozna v budoucnu vyzkousim narodni verzi - mozna bych trochu vice dynamiky v provincial prece jen uvital.

Do konce tydne ocekavam doruceni 37stupnoveho potahu s oranzovou houbovou k testu na backhand, tak bych se pripadne podelil o dojmy. :ping
Timo Boll ALC

Primorac Carbon

Potahy
Dreva
Tabulka
Poděkovali: Machy, Tom!no, Andrisko, mandomando, Dusan779, ondras.horak

čínské gumy DHS 10 měsíců 3 týdnů zpět #30951

• MarekD
  • Senior
  • Obdržená poděkování 7
romanzdk napsal:
Do konce tydne ocekavam doruceni 37stupnoveho potahu s oranzovou houbovou k testu na backhand, tak bych se pripadne podelil o dojmy. :ping

Ahoj, už Ti přišel zmiňovaný potah a vyzkoušel jsi ho? Můžeš o svých dojmech něco napsat? Díky.
Nevíš, jak dlouho vydrží ten tovární tuning, než potah ztvrdne a bude nehratelný?
Na jakém dřevě hraješ s čínskými potahy?

Podle mě jsou čínské potahy super jen v natuněném stavu, který ale vydrží jen určitou dobu. Špičkovým číňanům to vyhovuje, protože má potah tak poloviční katapult než evropské, tudíž super kontrolu a špičkový spin díky lepivosti vrchní gumy. A trvanlivost je vůbec netrápí, protože mění potahy co třeba 14 dní.
Obyčejný člověk koupí verzi provincial, v lepším případě, a chce s tím hrát min. půl sezony, to tuning dávno vyprchá a potah je nehratelný.

Spíš by se mi jevily jako lepší volba evropské klony čínských potahů:
DONIC - Traction MS Pro
Yasaka - Shining Dragon
Yasaka - Rising Dragon

Hledám nějaký potah, který by měl tyto vlastnosti, tzn. poloviční katapult oproti evropským, ale výborný topspin. Můžete mi poradit?
LKT Magic killer, Friendship 729 H.S. Champion
FH: Donic Acuda Blue P3
BH: Dawei 388 C-1, Dr.Neubauer Aggressor
Poslední úprava: 10 měsíců 3 týdnů zpět od MarekD.

čínské gumy DHS 10 měsíců 3 týdnů zpět #30958

• romanzdk
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 73
Ahoj, ano prisel, testoval jsem ho ale jen kratce, cekal jsem na booster.

Je citit, ze je o trosicku mekci, nicmene bez boosteru je to porad ne uplne zive, takze to chce silovejsiho hrace nebo opravdu rychle prkno. Ted uz jsem naboostoval, a budu pak testovat s tim, to uz by melo byt o necem jinem.

Tovarni tuning nevim jak dlouho vydrzi, ale kazdopadne to neni zadny zazrak a urcite to chce naboostit jeste sam. Haifu pry vydrzi kolem 2 mesicu, coz je celkem v pohode rekl bych.

Ted jsem je testoval na Stiga Clipper.

Rising Dragon jsem prave vcera testoval. Na Clipperu docela plechove, maly katapult je tam opravdu znat. Kratka hra celkem dobra, topspin se musi opravdu celym telem a spravne nohama, zadne osulovani. Ale mel jsem ho v 2.0mm. Jeste chci vyzkouset mekci Shining v maxu, to by mohlo byt trochu zivejsi a jednodussi na topspin.
Timo Boll ALC

Primorac Carbon

Potahy
Dreva
Tabulka

čínské gumy DHS 10 měsíců 3 týdnů zpět #30961

• bimbo
  • Junior
  • nový mail jisimonak@gmail.com
  • Obdržená poděkování 4
Doporučuji taky vyzkoušet Hybrid k1 od Tibharu,teď ho testuji a první dojmy velmi kladné.
bimbo

čínské gumy DHS 7 měsíců 1 týden zpět #33562

• pisso
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Ahojte,
Hrávam FH a BH s Hurricane 8. Chcel by som vyskúšať Hurricane 3 (national)Blue sponge ale pre Slovensko sa neda objednať, aspoň mi neprešla objednávka.
Vedel by mi niekto s tým pomocť prípadne objednať? alebo poslať nejaký lin kde by sa dal poťah kúpiť? dakujem :dik

čínské gumy DHS 7 měsíců 6 dní zpět #33578

• Bobpuls
  • Senior
  • Obdržená poděkování 22
ja som s nim hraval , objednaval som z www.prott.vip ,ale uz je pekne dlho nedostupny ... skoro nikto z hracov cnt s nim nehra ,tak sa moc nevyraba. ... inak zenske z cnt s nim hraju z cervenou gumou .

ten moj som nedavno daroval .

čínské gumy DHS 7 měsíců 1 den zpět #33704

• pisso
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj Bobpuls,
Hrával si s Hurricane 8 alebo Hurricane 3 (national)Blue sponge.

čínské gumy DHS 7 měsíců 1 den zpět #33709

• amater
  • Junior
Odkaz smazan, admin
Poslední úprava: 7 měsíců 1 den zpět od vixiv.

čínské gumy DHS 7 měsíců 1 den zpět #33720

• Kmet
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
amater napsal:
Odkaz smazan, admin

Docela zajímavý názor na čínské potahy DHS je uveden na www.youtube.com -odkaz Chinese rubber vs European rubber to Forehand.

Diolen Spin OFF-
F: Andro Rasant Gripp 1,9
B: Coppa X1 1,9
Poděkovali: mandomando

čínské gumy DHS 7 měsíců 21 hodin zpět #33722

• Bobpuls
  • Senior
  • Obdržená poděkování 22
Hraval som z hurricane 8 blue sponge

čínské gumy DHS 7 měsíců 21 hodin zpět #33724

• Bobpuls
  • Senior
  • Obdržená poděkování 22
inak ja som presiel z cinskych Superlepivych gum na jemne lepive ako tg3-60 alebo stiga genessis m . Z jednoducheho dovodu .... Konstantne podanie a hra ...
Pri super lepivej je na zaciatku hra uplne ina ako na konci .... ked sa guma zaprasi uz tolko nelepi a lopta z nej viac odskakuje.... tu je fakt ta stiga super nahrada .

čínské gumy DHS 7 měsíců 21 hodin zpět #33725

• pisso
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Ja hrávam s Hurricanmi 8 dva roky a blue sponge na dreve nemám ale orange sponge. nemaš náhodou iný Hurricane?

čínské gumy DHS 7 měsíců 21 hodin zpět #33726

• romanzdk
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 73
hurricane 8 blue sponge? to existuje?
Timo Boll ALC

Primorac Carbon

Potahy
Dreva
Tabulka

čínské gumy DHS 7 měsíců 19 hodin zpět #33733

• Bobpuls
  • Senior
  • Obdržená poděkování 22
Tu je video z tej mojej h8 bs...
Poslední úprava: 7 měsíců 19 hodin zpět od Bobpuls.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik