ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Potahy Spinlord -DEGU a DEGU ll

Potahy Spinlord -DEGU a DEGU ll 5 měsíců 2 dní zpět #35268

• francis
  • Expert
  • Obdržená poděkování 5
Jelikož jsem hrával na bekendu se sendvičem,tak se chci k němu znova vrátit.Nastal problém jaký vybrat.Podle mého stylu hry jsem se rozhodl zvolit potahy od firmy Spinlord.Zvláště mě zajímaly sendviče DEGU aDEGU ll.Zjištoval jsem jejich vlastnosti.Potah DEGU se vyrábí s houbou -0X,-1,5-1,8-2,0 mm.Síla potahu 1,8-2,0 je na útočnou hru a blok.DEGU ll -1,0-1,5 mm na obranu s velkým chopem a rušivostí -9 .
Poslední úprava: 5 měsíců 2 dní zpět od francis.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Potahy Spinlord -DEGU a DEGU ll 5 měsíců 2 dní zpět #35270

• Sokolík
  • Junior
  • Obdržená poděkování 7
Nemusíš se s rozhodováním přehnaně mazlit. Obě verze jsou skvělé a proti některým horším sendvičům polovičně drahé. Hrají podobně a jde spíše o to, na jakou tloušťku jsi zvyklý a na jak rychlé prkno to chceš dát. Prašivé moc nejsou a D1 se mi zdá, dá o malinko větší čop, ale ten s platem stejně nikdo nežere. Pokud chceš doporučení na tvrdo, kup si D2 v síle 1,5 a pak mi nenadávej. Čti zde www.spinlord.de/products2.html úplně dole je perfektní srovnávací tabulka. Výše čti o Degu. Víc nevím :bana1
Poděkovali: francis

Potahy Spinlord -DEGU a DEGU ll 5 měsíců 2 dní zpět #35271

• francis
  • Expert
  • Obdržená poděkování 5
Díky za recenzi.Potah DEGU 1,8 mm jsem koupil.Jak jsem viděl na videu na goglu jde s tím hrat výborně blok, vrchní hra. Mám to nalepené na prknu Stiga VPS V infinity. Dnes jdu na trénink,tak se uvidí.Zvažuji koupi DEGU ll-1,5 mm.
Poslední úprava: 5 měsíců 2 dní zpět od francis. Důvod: doplnění údajů

Potahy Spinlord -DEGU a DEGU ll 5 měsíců 1 den zpět #35302

• Sokolík
  • Junior
  • Obdržená poděkování 7
Ahoj Francisi, ještě jsem si vzpomněl, že jsem někde četl to, co jsem právě našel. Je to z www.ttdd.de/SpinLordkurzenoppen.html
a v podstatě to vysvětluje, proč jsem psal, že jsou si podobné. Degu 2 má pouze jinou houbu. Vrchní guma je absolutně identická. Degu 2 houba je Made in Japan a barvy orange. Degu púvodní má houbu bílou a je to Made in China. Tempo a tvrdost přibližně 42 - 44 zústávají nezměněné. Pocitově se Degu 2 tváří tvrdší a pomalejší než Degu. Degu 2 je nebezpečnější pro soupeře.
To je hodně volný překlad, celé si to přečti na odkazu. Mně jsi to připomněl svojí zmínkou někde, že jsou různě barevné.
Já volím tloušťky do 1,5 protože již to je na hraně, kdy vyšší tloušťky hrají, zvláště v době plastu, skoro jako softy a pro soupeře to je již jen o pohodě. Nižší tloušťky přece jenom buď alespoň trochu škodí (Degu moc ne) nebo alespoň rozhazují rytmus, jak balónky chodí zpět.
Ale je to opravdu individuální, u nás jeden kluk z ligy hraje sendvič 1,8 a umí s tím úplně vše, i čop (je to TSP superspinpips chop2, já s tím dlouhá léta hrál také, ale mám pocit, že se kvalita strašně zhoršila a že jsou o hodně tvrdší, než byly před léty, proto to Degu nyní, sranda bude, až se k TSP na podzim pokorně vrátím.)
Poděkovali: francis

Potahy Spinlord -DEGU a DEGU ll 5 měsíců 1 den zpět #35304

• francis
  • Expert
  • Obdržená poděkování 5
Mám ho na bekendu.Když se dá úder zápěstím hned po dopadu,je nebezpečný.Na tréninku si s tím nevěděli rady.

Potahy Spinlord -DEGU a DEGU ll 5 měsíců 1 den zpět #35305

• francis
  • Expert
  • Obdržená poděkování 5
Mám ho na bekendu.Když se dá úder zápěstím hned po dopadu míče,je nebezpečný.Na tréninku si s tím nevěděli rady.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik