ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Transformer

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27504

• deafman
  • Nováček
Ahoj, zkoušel už někdo tento nový aňťák? Hraji sice s trávou, ale s plasťáky se mi sní hraje hůř, tak uvažuji o přechodu na anti?! A na jaké prkno nalepit - je tam nějaká folie.
MaterialSpezialist 2-faces
B Tibhar Grass D TecS OX
F Tenergy 80 Fx
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27512

• mikšík
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Nazdar,

zrovna jsem ho objednal. Už delší dobu koketuju s myšlenkou, že bych to zkusil a zrovna tahle "mrcha" mi padla do očka. Poslední dobou se totiž začínám tlačit do stolu a zjišťuju, že ani palio na 1mm houbě a ani Octopus na 1,1mm nejsou na tuhle hru dost vhodné. Většinu balonků hraju FH vrchem a tenhle potvora by mi mohl dát důležitou možnost hru zpomalit, soupeře zaskočit...
Videa na Youtube jsou brutální.

Komenský se narodil v KOMNI!

No1:VODAK Diolen Off Bh:Bty Challenger Attack 2,1mm Fh:Bty Tenergy 05 2,1mm

No2:Joola Chen Weixing Bh:DHS Cloud & Fog 1mm Fh: Bty Tenergy 05 2,1mm
Poděkovali: Banán

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27515

• Banán
  • Expert
  • Nejvíc se naučíte, když hrajete se soupeřem, který Vás dokáže porazit!
Vypadá to velmi velmi dobře :ohmy: B.
Dř: Stiga Allround Clasic Carbon ALL+ FL. Fh: Donic Acuda S3 black 2.0mm. Bh: Pálio CK531A red OX.

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27517

• Horal
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 32
Na ukážkach to furt vyzerá super- či trávy či anti- no v praxi je to nebe a dudy :)
A ked vidím aká je hladká- no to bude ťažké
OSP Imunne ox clasic
Baricade 2,0
Cropcircles ox
Poslední úprava: 1 rok 2 měsíců zpět od Horal.

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27519

• KING313
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Zdar Borci !

Tak přesně na ty videa jsem naskočil a ihned nakoupil,nalepil, (Mivoj), na prkno v podpisu,nutno podotknout,že na fh a těšil se na trénink,au....,nebyl jsem schopen přehodit míček na druhou stranu,klasickým pohybem ruky dopředu ne-e,blok,taky ne-e,jedná se o tkzv.glanti,já tomu říkám lino,vše padalo pod stůl.Musel jsem na robota,neboť trpělivý sparing se nenašel. Zkoušel jsem všechny možný pohyby,ale ty co fungovali byli tak zvláštní,že jsem nebyl schopen je zopakovat,tzn.pro mne velice těžké na naučení.
Otočil jsem na bh a zkusil hrát stejně jak na tom videu,buď to neumím přesně jako na něm,nebo mám jiné prkno,nebo to video "kecá".Pravda,bylo to o poznání lepší,hratelnější a méně jsem kazil,ale spíše pasivní údery,aktivně ne-e.
Dopadlo to jak velký "mág" Márty C,předpověděl. Velice těžké na naučení,absolutně odlišná technika úderů a tím pádem pro mne zcela nevhodné.
Pravdou ovšem zůstává,že pokud jsem to přehodil,byl velký problém na druhé straně,to jediné bylo pro mne na tomto potahu zajímavé,pokud by ho někdo ovládl,byl by to pro soupeře těžký oříšek.
Skončil zde v bazaru,nepamatuji si u koho a neumím to dohledat,ten by mohl přispět....
Vodák off Hinoki
fh:soft anti GD 1,5
bh:MW 955ox (od MartyC)
pinec jde hrát s jakoukoliv postavou

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27520

• kabelka
  • Veterán
  • Kdo má rád pinec, má rád lidi!
  • Obdržená poděkování 60
No tě prdy. Jsem humusák ale tohle
:vom
motýl - maďar Petr Korbel
Tibhar MX-P (max)
velkej drak Talon OX (1.0mm)

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27523

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 76
Tak ja som sa dal tiež takto nachytať ukážkou videa z trávy Neubauer Viper ox.Výsledok?Nie že by som s tým nevedel hrať práve naopak.No je to neškodný baránok voči Tibhar grass dtecs aj keď obrátenie rotácie tam je značné.Je to vyložene len na blok.Akonáhle tam chcete dať niečo iné je to neškodné voči dobrému útočníkovi.Tento poťah Transformer si vyžaduje identické drevo ktoré je v ukážke s predpokladmy štýlu hráča a tak to potom funguje inak sú to vyhodené peniaze.
Drevo:XIOM STRATO OFF+
FH:ANDRO RASANT 1,9mm
BH:Tibhar Grass d tecs OX
3.LIGA.
Poslední úprava: 1 rok 2 měsíců zpět od iči.

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27524

• mikšík
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Chlapi vy mě dovedete nasrat :D člověk tu dvanácti stovkama přikrmí svůj materialistický chtíč a teď se chtíč mění ve strach a vztek :sezbl
Jasný, jsou to propagační videa, beru je s rezervou, ale s touhle mrchou (nemohu najít vhodnější název) hraje i Luka Mladenovic, videí je plno.

Hele, vyzkouším, podám reference. Beru ho v 1mm.

Prkýnek mám doma na materiál taky pár, tak s tím zkusím přeházet. Třeba to sedne, pak dám recenzi, nebo inzerát do bazaru :D . Pravdou je, že na trošku aktivnější hru bude určitě jenom ta verze s tlustohoubou, ta 0,6 je asi opravdu málo. Mimochodem mi ten styl hry s tenkou houbou lehce připomíná starou laserovinu (třeba Scalpel) na tlumicích foiích, jak si pamatuju od starých dědků se třema ortézama a úspěšností 90%.

Poděkovali: kabelka

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27525

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 76
No a o tom bol aj pinpong tam sa ukázal kto bol dobrý útočník a vedel na laserovky. :) Niekto mohol mať i sto krát namazaný tuning a vulkánu dva litre technikou to nevedel prevalť.Keď naučíili v rusku bicyklovať medvede ako prví na svete ešte neznamená že každý medveď bude tomu tajtrlíkovi pritakať ako má skákať a bude z neho len divá šelma. :laugh: Až ten Transformer začne robiť ako Tibhar grass d tecs x-tým útočníkom problémy potom tá guma má parametre na to aby bola úspešná uvidíme a čas ukáže čo to je za zázrak.A boli aj taký borci čo si s laserovkami: technický borci so zlatou rukou kedykoľvek vytreli prdel a vo tom to je:
3.LIGA.

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27526

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 154
Sice nevím , kde se vlastně narodil Komenský :asthanos , ale zkusím Ti odpovědět...
Tyhle potahy jsem zkoušel už dvakrát. A dvakrát vyhodil prachy oknem.
Blok reaguje na sebemenší změnu úhlu rakety či změnu soupeřovy rotace , a tak máš jeden v síti , druhý za a nevíš co s tím aby byly na stole.
Když se na stůl míč dostane , je tam fakt něco jak z hladké.
Včera jsem nelenil a přečetl pár stránek na noppentest.de o tomto potahu.
Je to zajímavé počtení od lidí , kteří jsou na tom podobně jako já.
Někteří tomu obětovali půl roku a pak to stejně šlo pryč.
Nejvíc mi zní v uších slova , že zvládnutí tohoto potahu trvá měsíce či léta.
Na to pamatuj až ho budeš po prvním neúspěšném tréninku odlepovat.
mimochodem nemyslím , že by musels kupovat spec. dřevo.
Ale mně to nesedlo ani na def Stize ,ani na Gergelce , ani na T7.
Nedej se zmás videy poloprofíka Amira...Na toho nikdo nemáme a netrénuje jen 3x týdně.
Nicméně pokud Ti nebude vadit , že hodně zkazíš , ve Tvé soutěži to může být killer - potah.
M.
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC COPPA X1 Turbo Platin 2,0mm red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
"Das Ding fliegt wie ein toter Eimer"
Poděkovali: mikšík

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27528

• kabelka
  • Veterán
  • Kdo má rád pinec, má rád lidi!
  • Obdržená poděkování 60
Náhodou mikšíku, nedávno jsem tu zmiňoval spinparazitte a byl to taky jetel, ale tohle je dokonalejší s tou ultrapomalou houbou. Pro hráče kteří jsou nalepeni na stole to bude asi hit sezóny. Taky mám cukání objednat :P
Na druhou stranu, hrát s takovým hráčem, asi bych mu to cpal jenom vrchem do toho bordelu a střídal to s náznakovým spinem. Pinknout mu bude sebevražda. Dobře se s tím asi bude hrát aktivně do čopu. Páč mám variabilnější smýšlení, jak by se s tím asi tak hrálo dál od stolu a čapalo šlajzem. Tam by mohlo bejt potenciální ohrožení. Hodně lidem by to asi nedoletělo za síť, jak jste tady uváděli o drilování nových úderů. Spíš jestli by obranář s tím nemusel ještě do toho tak tlačit až by vlastně drajvoval :silly:
motýl - maďar Petr Korbel
Tibhar MX-P (max)
velkej drak Talon OX (1.0mm)

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27531

• mikšík
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Marty díky za názor.
Samozřejmě vše beru s rezervou. Chci to prostě vyzkoušet. Já zkouším fakt dost :rata
Že mi to nesedne, to je velmi pravděpodobné a asi to i čekám.
Nicméně jsem přišel na jeden zajímavý jev.

Tráva co mi minulý rok neseděla je tenhle rok znatelně hratelnější, naopak takové co sedly, mi připadnou neovladatelné, neškodné, bez chopu atd...

navíc jak jsem psal výše, jsem zaměřený na FH útok, dost často teď i otáčím, abych to mohl "banánovat" z BH. Potřebuju tedy "kurvítko" na hru nad stolem

S tou mojí soutěží máš pravdu, tam jakýkoliv materiál boduje. Minulý ročník jsem vykostil prakticky celý s Paliem CK v 1mm houbě.

Ale znáš to, člověk pořád hledá, pak vidí video, podlehne :sezbl

Značně mi to tak začíná připomínat rybařinu, kde mám asi 5 muškařských prutů na jezero ve stejné ráži. Ne že bych je potřeboval, prostě je jenom mám a kochám se s nimi, občas nějaký protáhnu.

doufám, že nejsem tím shromažďováním nemocnej. Některý ty trávy nejsou ani vybalený, od těch ořezaných jsem poztrácel většinou obaly.
Přílohy:

Poslední úprava: 1 rok 2 měsíců zpět od mikšík.

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27532

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 154
nic proti sběratelství.
Jen ještě jedna myšlenka - důležité je , aby Tě bavila hra , ke které tě tenhle potah začne nutit.
Proto u mně šel do kytek Grass DT - rád hraju aktivně vrchem travkou.
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC COPPA X1 Turbo Platin 2,0mm red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
"Das Ding fliegt wie ein toter Eimer"

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27534

• vlado
  • Expert
  • Obdržená poděkování 12
ked sa kúpi nový poťah na niektorých je nalepená ochranná fólia.. tá by asi tiež tak hrala..
pri tomto poťahu ani nejde o úder ale len posunúť loptičku späť pod správnym uhlom..

aby som pravdu povedal je toto hra? už len nalepiť nejaké tenké pružné sklo na drevo.. na jednej strane sa zavrhuje mazanie poťahov na druhej sa vyrobí niečo doslova na naštvanie súpera.. s tým hrať by som sa bál že schytám súperovú raketu do hlavy..

kamarát mal bh trávu.. stál tesne u stola a jeho hra bolo len klepkanie raketou o stôl a nám to ťukanie do stola išlo na nervy.. bežne boli na stole po ňom triesky z rakety.. no body robil.. tak som doňho rýpal či by nechcel byť trochu technický všestranný hráč a sám sa priznal že áno.. nalepil som mu sendvič a po roku hladký poťah.. teraz už sa dá pozerať na jeho hru..
Vodák Taranis OFF
Fh Victas V-01 Limber 2.0 mm
Bh Sriver G3 1.7mm

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27535

• mikšík
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Toť otázka, bude mě to bavit?

Jinak než to zkusit na to nepřijdu.

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27545

• Alv
  • Junior
  • Obdržená poděkování 9
Připojím se k Martymu. Taky jsem zkoušel dva potahy od Materialspezialist a oba šly pod kytky. Konkrétně Superwall a B.A.D.
Andro kinetic supreme hinoki zylon off-
F - Donic Acuda P3 2,0 červená
B - DINGO SWISS Zik Zak Ox černá

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27578

• deafman
  • Nováček
Ahoj,
díky za reakce, a co ten přechod z OX trávy na anti, jak je to složité (jiný styl)?
MaterialSpezialist 2-faces
B Tibhar Grass D TecS OX
F Tenergy 80 Fx

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27581

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 76
Prechod z trávy ox na anti nedoporučujem aj keď nepopieram že anťák je nepríjemný vtedy kto s ním vie hrať vrchom dopredu a nie spodkom chytať ako trávou.Prechod bez špongie na špongiu to chce čas a nie je to jednoduché navyše so zmenou zúbkou na uhladené softové anti blato.Zúbky sú zúbky a to hladké maslo zvané- anti útočníkom až tak nevadí pretože čop z anti ak sa to dá názvať vôbec čopom oproti tráve je plávajúca lopta s minimom spodnej rotácie.A kto vie čítať rotáciu hlavne lepší hráč nemá s tým problém a urobí si doslova strelnicu.Jednoduchá matematika:do trávy treba ísť tvrdým topspinom a do anťáku skôr drajvom alebo kto to vie prepáliť smečom.Dá sa do toho i topspinovať ale plochšou dráhou letu lopty-kratší a švihovejší záťah.Dnes vo svetovom meradle v mužskom stolnom tenise okrem trávy nie je iný materiál čo by dokázal urobiť hlavolam na vrcholovom turnaji špičkovým hráčom.Musím však podotknúť že v našich končinách na našej úrovni je veľa takých ktorí majú aj z anťáku hlavolam pretože nevedia odhadnúť pomer energie proti plávajúvej lopte a idú do toho mysliac si že je tam prísny čop a vyhodia sa lebo nečítajú rotáciu. Mne osobne sa hrá na anti dobre lebo netočí alebo len okrajovo oproti sendviču či tráve,horšie je to hrať proti Wannovi a jeho zubatej točivej príšere a vo tom to je. :cheer:
3.LIGA.
Poděkovali: Machy

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27584

• Miko
  • Expert
  • Obdržená poděkování 32
Vyzkoušet se to jistě dá. Joola měla před pár lety taky takový vynález na molitanu. Timeless.... V podstatě pro hobíka nehratelné. Kazivost tak 60-70%. Než potah vyhodíš. :) Doporučuji vyměnit houbu za trávovou, tak do 1mm a zkusit s tím hrát. Mohlo by to začít létat. Sice pro útočníka trochu poutová střelnice, ale zábavy se s tím dá úžit spousty.

Jinak pro zlepšení hry s materiálem bych doporučit pilně trénovat stejný úder se softem pro uvolnění zápěstí a cit. Posilovat záda a uvolněnost pohybu. Vše sebeobrana proti pastylu a křeči. To udělá spoustu bodů navíc i bez super materiálu.
Dřevo: Neubauer Firewall Plus, FL

Forhend: Xiom Vega Asia, max, červený

Bekhend: Tulpe 911 II, 0,6mm, černý
Poslední úprava: 1 rok 2 měsíců zpět od Miko.

Transformer 1 rok 2 měsíců zpět #27586

• vlado
  • Expert
  • Obdržená poděkování 12
nazdárek.
máme u nás hráča ktorý má na fh nalepenú asi tú najrýchlejšiu trávu aká sa dá kúpiť.. samozrejme aj na rýchlom dreve.. má vynikajúci čop.. vie s tým aj rovno ísť do lopty a má dobrý vrchný úder.. bije s tým ako s hladkým poťahom..

súperi z druhých mužstiev sú z neho nešťastný..má už preč 70 rokov a stále je veľmi pohyblivý pri stole.. bodovo je v rebríčku kus pred nami ale my doma ho porážame hraním mu práve na tú trávu..

na bh má T 64 a tam ked mu zahrajem trocha vyššie už môžem ísť do kúta pre loptu.. nad stolom mi ju pleskne do ktorej strany chce..

no teraz mimo súťaž by tú trávu najradšej zahodil.

do toho anťáku z videa treba ísť rovným rýchlim podaním a vráti sa lopta bez rotácie do ktorej sa dá praštiť.. aj medzihru len rovné bez rotácie na anťák.. a stále sa mu tlačiť čo najviac do bh strany aby nemal šancu využiť fh a potom bude prehrávať práve cez ten anťák lebo tvoriť hra sa s tým nejak nedá..

na tom videu je to pekne vidieť.. pošlete loptu z vrchnou rotáciou a lopta sa stále rovnak točí,takže sa vráti zo spodnou.. to isté opačne ked pošlete zo spodnou vráti sa z vrchnou.. pridáte bočnú a späť priletí problém..
Vodák Taranis OFF
Fh Victas V-01 Limber 2.0 mm
Bh Sriver G3 1.7mm
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, Pavlik, romanzdk