ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: KVALITNÍ VENKOVNÍ STŮL NA STOLNÍ TENIS

KVALITNÍ VENKOVNÍ STŮL NA STOLNÍ TENIS 3 měsíců 2 týdnů zpět #35945

• kalimero73
  • Nováček
Ahoj kluci,
chtěl bych vás poprosit o radu, jaký pořídit kvalitní, bytelný a odolný stůl na stolní tenis
na zahradu. Rozpočet je cca max. 20.000,-Kč. Bude stát na pryžovém podkladu
na trávníku, vytížení hraním zhruba 50 dní v roce. Myslím, že na zeleném trávníku a dlaždicích
by barva desky měla být spíše modrá. Dobrá bude možnost pohodlného složení a sklopení do
přepravní polohy-kolečka vítána. Jsem v tomhle laik, i když pinec hraji víceméně od svých dětských let a teď konečně ( ve 44 letech ) mám tu možnost dopřát sobě, dětem a rodině
požitek ze hry :-). Na netu jsem měl předvybrané tyto stoly:
1)Butterfly EasyFold Outdoor
2)Kettler SMASH 7
3)Joola Outdoor TR
4)Cornilleau 500 M Crossover
Moc bych vás chtěl poprosit o radu,doporučení nebo nějakou konkrétní zkušenost s venkovními
stoly, do čeho jít a čeho se vyvarovat. Po přečtení dostupných recenzí se mi velmi zamlouvaly také kvalitní stoly značky Donic s 22-25mm sílou vrchní hrací desky, ale bohužel tyto jsou jen pro vnitřní použití.
Stůl bych instaloval až na příští sezónu, teď ještě na zahradě probíhají terénní úpravy, tak je myslím dost času na pořádný a neukvapený výběr dobrého stolu, který vydrží.
Moc vám všem kluci děkuji za názory a náměty k zamyšlení. Chtěl bych se od vašich názorů odrazit, páč teď je v hlavě zmatek a nechci nic uspěchat.
Ahoj Marcel
Máca
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

KVALITNÍ VENKOVNÍ STŮL NA STOLNÍ TENIS 3 měsíců 2 týdnů zpět #35988

• kalimero73
  • Nováček
Ahoj kluci, tak koukám nikdo zatím neporadil, asi má málo z vás zkušenosti s venkovními stoly, co se dá dělat, nevadí.
Nicméně jsem nelenil a googlil informace a recenze všude možně i v zahraničí a zatím mi z toho
vychází jako vítěz stůl zn. KETTLER , typ OUTDOOR 10 přímo od německého prodejce:
www.t-fitness.cz/stul-na-stolni-tenis-ke...mbra-zeleny-7178-900
A tak to vypadá, že asi do něj půjdu. Měl jsem strach z té sendvičové hliníkovo-dřevotřískové desky, ale už nemám, páč nejsem profík a jako amatér to na odskoku stejně nepoznám a tak to vyhrály jiné dobré vlastnosti tohoto stolu. :ok24
Toť vše, ahojda kluci. Když tak písněte nějaký postřehy, kdo máte podobné "trable" s nákupem venkovního stolu. Zatím ahoj kluci :1cka
Máca

KVALITNÍ VENKOVNÍ STŮL NA STOLNÍ TENIS 3 měsíců 2 týdnů zpět #35989

• mivoj
  • Administrator
  • www.TT-SPORT.cz
  • Obdržená poděkování 56
Opravdu zde nebude moc zkušeností s venek stolama, mě osobně nejvíce zaujal Cornilleau 500 a pak Joola :) (ale tj srdcovka)
RACKETSPORT SHOP
Jizerská 328/4 Praha
mobil: 603 111 669
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Blade: OSP Expert All+ ST
FH: Joola Rhyzm-P 2.0
BH: Nittaku Express 1.8
Poděkovali: kalimero73

KVALITNÍ VENKOVNÍ STŮL NA STOLNÍ TENIS 3 měsíců 2 týdnů zpět #35992

• cuetec
  • Veterán
  • Dám dělovou ránu ...... bum, bum, bum, bum :-)
  • Obdržená poděkování 49
Zdar, my jsme jednu dobu meli na treninky venkovni stul Cornilleau (typ jiz nevim, stal 10 000 Kc), povrch byl potazeny umelym materialem. Ovsem odskok byl stejne jako u klasickych souteznich v podstate identicky - ovsem, co se tyka zateze pri podminkach venku, nemohu slouzit, mel jsme ho pouze v telocvicne.
Vodák Hinoki Carbon (ayous/balsa)
softíky

Btfly Gergely OLD
zubaté potfory :-)

Poděkovali: kalimero73

KVALITNÍ VENKOVNÍ STŮL NA STOLNÍ TENIS 1 měsíc 4 týdnů zpět #36931

• RRR1970
  • Nováček
Ahoj ,poradím ti len aký stôl nekupuj .Ja som v minulosti kupoval stôl z Intersportu Tecno pro outdoor 112 .No stôl má melaninovú dosku z epoxidu ,z hrúbkou iba 4mm .
Takže odskok loptičky je doslova mizerný.
Poslední úprava: 1 měsíc 4 týdnů zpět od RRR1970.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik