ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nová značka v TT světě - Dingo-Swiss

Nová značka v TT světě - Dingo-Swiss 1 rok 5 měsíců zpět #26020

• vixiv
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 61
na stránkách jednoho nejmenovaného prodejce se objevila nabídka této nové značky, oficiální web: www.dingyitt.com/index.php/de/, vlastníkem je mistr světa a evropy veteránů z Rakouska Ding Yi.

produkty by měly být hlavně materiálově zaměřené
vixiv
Prkno: Waldner Senso Carbon JO Shape FL;
Fh: Butterfly Tenergy 05 2.1mm;
Bh: Palio WP1013 1.5mm, Dawei 388-C1 1.5mm
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: Machy

Nová značka v TT světě - Dingo-Swiss 1 rok 5 měsíců zpět #26027

• Lodyha
  • Expert
  • Obdržená poděkování 38
Ahoj Pepo, už jsem tuto sobotu reálně viděl a měl v ruce dva výrobky od této nové výše jmenované firmy, které si zakoupili v Alicante ve Španělsku na nedávném mistrovství světa veteránů dva moji pražští kolegové, účastníci mistrovství. Oba výrobky jsou již na první pohled a první "pohmat" opravdu velmi zajímavé a do pinecové veřejnosti tlačené slibnými referencemi :dry:. Věřme, že ty produktové reference nejsou pouze firemní marketingové výmysly a že to bude něčím specifické, osobité.
Snad to nebude jen pouhá další standardní výrobní značka.
Takže jednak to bylo rychlé carbonové dřevo
www.dingyitt.com/images/hoelzer/Dingo-Sw...er-DS-Off-Carbon.png ,
celkově opravdu krásně zpracované (detailní herní vlastnosti neznám)
a pak sendvič Ding YI (kurze noppen) v černé barvě a v tloušce 1,5 mm od této výše jmenované firmy. Odraz při minutovém popinkání (majitel půjčil na krátký okamžik) byl svádivý a inspirativní. Pro mnohé notorické testéry :cyc zcela určitě ....
Já asi zakoupím pro vyzkoušení ten sendvič pro backhand , jakmile se za pár týdnů někde u nás objeví...
Jak to dřevo tak i ten sendvič byl ovšem poměrně drahý - a to měl onen pořizovatel prý utajenou nižší (asi zaváděcí) cenu, kterou mně raději neprozradil... :vine
Poslední úprava: 1 rok 5 měsíců zpět od Lodyha.
Poděkovali: Machy

Nová značka v TT světě - Dingo-Swiss 1 rok 5 měsíců zpět #26032

• gaston
  • Expert
  • Obdržená poděkování 9
Tak sendvič aj tráva je už možné koupit i u nás... cena 900,- Kč. Vzhledem k tomu, kolik já dávám za svůj sendvič, tak je to asi už bežná cena :zed
Vodak Prometheus Combi OFF/OFF-
F: Tenergy 05- 1.9 mm, black
B: Armstrong Attack 8M 1.8mm (fialová houba)
人 生卓球

Nová značka v TT světě - Dingo-Swiss 1 rok 5 měsíců zpět #26033

• Lodyha
  • Expert
  • Obdržená poděkování 38
... díky, řekl bych, že ta cena 900 Kč je poměrně únosná či slušná při dnešních nenízkých (!) tuzemských cenách za předpokladu, že ten vybraný potah (sendvič či tráva) bude optimálně (tím myslím i dlouho :) ) sloužit uživateli.

:vine
Poslední úprava: 1 rok 5 měsíců zpět od Lodyha.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, Pavlik, romanzdk