ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tlmiaca podložka (houba,huba,špongia)

Tlmiaca podložka (houba,huba,špongia) 1 rok 10 měsíců zpět #20827

• KlamparTibi
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 57
Dôkladne som si prečítal Martyho recenziu na fóliu Toni Hold:
www.tt-sport.cz/index.php?option=com_kun...057&Itemid=235#20555
Ja by som sa chcel spýtať,či má niekto skúsenosti nie s fóliou,ale aj s hubou?Na zahraničných fórach som sa dočítal,že fólie síce brzdia,ale oveľa menej ako tlmiace huby.
Ja som zatiaľ vyskúšal 1,2 mm z Neubauer ABS a 1,0 mm z Hallmark Phoenix.
Obidve tlmia dobre,rýchlosť poťahu je teraz presne ako má byť,problém je prírastok na váhe: zo 160 g rakety s OX trávou mám zrazu 178 g ,sendvič+podložka mi pridali 18 gramov.Bolí ma ruka,mám nábeh na tenisový lakeť a po dvoch hodinách hry s touto kombináciou mi ide odtrhnúť ruku.A aj prechod z Bh na Fh a opačne sa mi zhoršil,ako keby by mi to trvalo dlhšie.
Už mám vyhliadnuté 0,5 mm a 0,7 mm podložky,ale pred kúpou by som sa chcel vedieť viac.
Mandomando mi už niečo písal,budem vďačný za každý poznatok.
D:Donic Waldner Champion 89
F:Bluefire Z1
Bh:načo?Nehrám Bh,koľkokrát zahrám Bh,toľko stratených bodov,viem prehrať aj s Fh,Bh netreba,šetrím (Sanwei CODE OX)
Kvalita činnosti vedúceho spočíva v umení dojebať zamestnanca tak rýchlo, aby teplo, ktoré pri tom vzniká, vnímal ako...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, Pavlik, romanzdk