ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Kúpim Primorac OFF- alebo Primorac EX

Kúpim Primorac OFF- alebo Primorac EX 1 týden 4 dní zpět #39151

• Js848
  • Nováček
Zdravim rád by som kúpil jeden z týchto Primoracov. Na cene sa dohodneme. Správa alebo email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. :ping
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Kúpim Primorac OFF- alebo Primorac EX 1 týden 4 dní zpět #39154

• mandomando
  • on-line
  • Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 63
Som rád že si sa rozhodol spomaliť z tvojho dreva STIGA HYBRID WOOD NTC off+ na priorac off- len to bude pre teba o dosť pomalšie no získaš viac kontroly. Muíš ale vydržať aspoň pár mesiacov trenovať aby si si poriadne zvykol na primoraca off- pretože tam tvoje poťahy budú pinkať úplne inakšie :ping :ping :ping
PS: najlepšie bude prejsť na primoraca off- až po skončení sezony aby si mal dosť času do novej sezony získať viac istoty v hre :TT1
1.Victas Quartet Allroud AL+ FH:Gewo Hype XT Pro40 1,9 BH : TSP Spectol Red 1,5 156g
Poslední úprava: 1 týden 4 dní zpět od mandomando.

Kúpim Primorac OFF- alebo Primorac EX 1 týden 4 dní zpět #39160

• Js848
  • Nováček
Zdravim, no prečítal som si pár recenzii a Primorac, mi príde ako celkom dobra voľba, taktiež ešte rozmýšlam nad drevom Petr Korbel, možno nejake to Timo Boll ALC. A možno ešte taká otázka, ak by som už išiel do Primoracu tak vybrať si Primorac EX alebo OFf- , kedže pri ex ma celkom zaujal článok a hlavne controla a ostatné parametre dreva kt. boli natom lepšie ako primorac off-. :ping
Moderátoři: pirát Janes, romanzdk, Machy, Jijed, DoktoR, Dalis