ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Sanwei F1 Classic

Sanwei F1 Classic 1 týden 4 dní zpět #44507

• frankie
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Prodám dřevo Sanwei F1 Classic. Je to prkno pro opravdové bijce, zatím jsem nic rychlejšího a tužšího neměl. Pro hráče, kteří to chtějí kropit od zadní ohrádky je to ideální zbraň. Kromě dalekého dostřelu má zajímavý zvuk. Je ve velmi dobrém stavu, věřím, že si svého páníčka najde. Váží necelých 90 g, rukojeť je poměrně úzká, asi jako mají Donicy bez dutého držátka. Cena 800 Kč (i s dopravným). Je k němu i originální krabička.
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sanwei F1 Classic 1 týden 4 dní zpět #44511

• mandomando
  • Super Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 83
frenkie čítal som o tomto druevku že je to klon motýľa viscarie arylát carbon (Ayous povrch + Kiri jadro) + ALC-uhlík
chcem sa ťa opýtať aké poťahy si na tom dreve hral ?
a či vdaka tej tenkej rukovete nieje potom celé kombo viac do hlavy vyvážené ?
aký má rozmer hlavy niekde píšu 157x151 a inde 157x152 ?
:dik za skorú odpoved :)
1.Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm

Sanwei F1 Classic 1 týden 3 dní zpět #44525

• frankie
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
No… o tom klonu Viscarie jsem četl taky. Nevěř tomu. Viscarie je špuntovka proti tomuhle. Tohle je opravdu houfnice. Zkoušel jsem na tom Joola Rhyzm 425 a to docela šlo. Tenergy 64 bylo absolutně tupé. :zed Toto prknu je absolutně tuhé, mám zkušenosti, že ALC prkna jsou tuhá. Představoval bych si na tomto nějaké hodně měkké potahy, pak by to asi šlo. Ale zase mě bavilo, protože můj taneční prostor je spíš u stolu, tak když jsem odhopkal k ohrádkám ten přehled a bezproblémový dostřel na stůl. :rata To se mi líbilo. :ok24 Rozměry proměřím zítra. Ale jsou to běžné rozměry nějakých 150 x 157.
Moderátoři: pirát Janes, Jijed, romanzdk, Machy, DoktoR, Dalis