ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami.

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 2 dní zpět #43508

• Standa
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, někde tady nebo možná jinde jsem četl o výrobě prkna , které má rozdílné odrazové strany. Můžete mě někdo navést kde je o tom psáno , případně co je to za výrobu, a jaké stím má už někdo zkušenosti ?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 2 dní zpět #43510

• romanzdk
  • on-line
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 95
pravdepodobne uzivatel bobpuls

EDIT: neprocital jsem, jestli je tam kazda strana jina, ale vyroba dreva se rozebira..

tt-sport.cz/index.php/forum/2-dreva-def-...9-drevo?start=%251$d

pripadne mozna vlakno “VODAK je MISTR”? Pan Vodak take vyrabi “mix” prkna s kazdou stranou jinou.
Butterfly Fukuhara Ai Pro ZLF, ST, 84g
F: MX-S 2.1-2.2
B: MX-S 1.9-2.0

Hmotnost materialu uzivatelu tt-sport.cz
Potahy
Dreva
Tabulka
Poslední úprava: 2 měsíců 2 dní zpět od romanzdk.

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 2 dní zpět #43512

• Horal
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 34
Takých driev je vela, no ten rozdiel je -aspon podla mojich skúseností - nie velký- vačšinou,.
Primorac carbon
Acuda S2 2,0
Grass dtecs ox

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 2 dní zpět #43513

• Standa
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj Romane , tak toho Vodaka jsem si ted´uvědomil a našel. Ty ceny jsou příšerný.Má stím někdo zkušenost ? Nevím ale ten rozdíl co uvádí je ve většině jen o stupeň. To si myslím , že je skoro neznatelný.
Ten Tvůj odkaz jsem nenašel.
Pokud se mě někdo ozve kdo tohle kombi prkno používá budu rád. Hledám kombinaci tak OFF+, All+ nebo All.

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 2 dní zpět #43514

• Standa
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
A už se mě ozval Horal. Potvrzuje Můj odhad , že rozdíl bude neznatelný. Horale a Ty máš jakou kombinaci ?

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 2 dní zpět #43515

• Standa
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Ted´jsem se podíval na toho Vodaka , kombinace OFF, ALL+ tloušt´ka prkna 10,5 mm. Co je to za kravinu ? Když tam dáš 2mm potahy tak je to jak nebezpečná zbraň. :sezbl

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 2 dní zpět #43517

• Horal
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 34
Momentálne také drevo nemám, no hral som s rôznymi- hlavne all +- ( balzové, celodrevá, aj s vložkami s rôznych materiálov), no velmi sa mi neosvedčili.
Primorac carbon
Acuda S2 2,0
Grass dtecs ox

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 2 dní zpět #43526

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 153
Stando, předně se zklidni ve svých soudech, jsou to výkřiky jak od puberťáka.
Za prvé - Ty ceny jsou příšerný -uvědom si, že je to ruční výroba, ne nějaká strojem mrskaná seriovka.
Za druhé - Má stím někdo zkušenost ?, ano, je toho tady na foru dost, stačí použít vyhledávání...
Za třetí - tloušt´ka prkna 10,5 mm. Co je to za kravinu ? Když tam dáš 2mm potahy tak je to jak nebezpečná zbraň. :sezbl - tady je vidět, že ještě kulový víš a znáš, studuj a pak odsuzuj. B)
PS: Rozdíl v rychlostech není na žádném kombi prkně ohromující, jde spíše o to ,že jedna strana je spíše pro soft a druhá spíše pro čudlíky. Ale znal jsem i lidi, který s dvourychlostními prkny od Rendlera hrály přesně naopak, než bylo doporučeno. :ohmy:
Pokud hraješ softama, tak dostatečný rozdíl docílíš rozdílnými potahy.
JANeS
Donic WSC JOW shape,
Adidas Fibertec Classic,
2x Tibhar FX-P max

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)
Poslední úprava: 2 měsíců 2 dní zpět od pirát Janes.

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43528

• koad
  • Veterán
  • viem že vieš že viem
  • Obdržená poděkování 37
Stando,az budes mat za sebou tolko skusok,rucnej prace,prebdetych noci ako p.Vodak,potom mozes nieco hovorit o prisernych cenach , :zed ,povodne som chcel pouzit aj ostrejsie slova,ale asi by sa to minulo ucinku :gr
Gergelka,tn 05,rhzyzer 43

a miesam to jak hovadzi gulas s divinou

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43529

• vixiv
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 73
Jednom abych dostal Standu do obrazu. Hodně lidí z fóra se tu s Vodákem a jeho bráchou osobně zná. Hodně lidí testovalo Vodákův materiál, který Vodák zdarma ochotně zapůjčil. Vodák s námi jezdí do Voděrad společně s krabicí asi 30prken, které si mlže kdokoliv otestovat. Když Vodákovi zavoláš rád tě vyslechne a poradí.

Vodák je jeden z mála na kterého se můžeš obrátit s konkrétním dotazem a prosbou o svoje custom prkno. Zavolej mu, proberte tvoje potřeby a on ti vyrobí přesně takové prkno jaké se nadefinuješ (pakliže to bude fyzikálně možné). Myslím si, že za tu cenu dostneš tak kvalitní provedení, které ani sám nečekáš.
vixiv
Prkno: Butterfly old Korbel Made in Japan FL;
Fh: Nittaku Fastarc G1 2,0mm;
Bh: Dr. Neubauer Killer 1,5mm
Poděkovali: mandomando

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43532

• Standa
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Tak než jsem se vrátil z tréninku tak tady dostávám za uši. Díky za všechny odpovědi ikdyž
od koada a piráta janese jsem se na Můj dotaz nic moc nedověděl. Možná si myslí že mě je 15 nebo 16 roků. Je mě dost přes 60 a něco jsem už s pinkponkem zažil. Dokonce jsem i pro kluky které jsem trénoval pálky dělal. Balzové středy gabonové dýhy, lepeno dvousložkovým lepidlem, lisováno mezi dvěma 1,5 cm ocelovými pláty knihařským lisem, držátka z korku.Je fakt že jsem spal klidně. 10,5 mm prkno tak to opravdu piráte opravdu není moc vidět.Jestli jsem se dotknul Vašeho kamaráda tak se omlouvám.No jinak si s Vámi rád o pinkponku budu povídat. Děkuji vixivovi a mandomandovi za zprávu.

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43534

• mandomando
  • Super Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 83
Jedno drievko čo by mohlo zodpovedať požiadavkám Standy :ping

1.Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43537

• Václav
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 61
Stando, Stando nevím zda jsi nováček a nebo ne ale tvé příspěvky to bylo jako slon v porcelánu . Je vidět že neznáš struktůru zde publikujících maníku. Ač jsem o hodně starší než ty z jejich poznatků profituji. Rovněž chodím na tréninky a věnuji se mládeži. Myslím že jsi dostal právem za uši za našeho VODAKA. Václav :sezbl :sezbl :sezbl :vine :vine
Stiga Allroud carbon Tenergy 05 FX 1,9 Hellfire OX. VODAK Prometheus Combi Off/ Off- Joola Samba 1,9 Hellfire OX
Poděkovali: ropemaker

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43540

• Standa
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Mandomando děkuji za Tvoji zprávu a video které se týká Mého dotazu. :dik

Václave , Václave struktůru zde publikujících maníků skutečně neznám ale žíly mě to netrhá. :vine

Vixive pochopil jsem Tvoje uvedení do problému :) . Mě nedělá problém se s kýmkoliv spojit a na něčem se domluvit. Ted´už to nemá moc cenu protože pomalu začíná sezona a není moc dobré zkoušet nové věci. Nechám to na později. Ten dotaz měl směřovat na zkušenosti s tímto druhem prkna. Na to jsem zatím dostal dva názory ( Horal, pirát Janes) kteří vlastně říkají že rozdíl odrazu je malý. No provést rozdíl odskoku míčku od prkna různými potahy tak na to asi nebudu potřebovat kupovat prkno.Proto ten dotaz na zkušenosti s takovým prknem. :TT1
Ahoj Standa

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43541

• janodca
  • Expert
  • Obdržená poděkování 18
Ahoj Standa :vine

Rozdiely FH/BH sú malé, lebo rýchlosť robí hlavne stredová dyha - aj keby si dal 2 rozdielne stred. dyhy, tá tvrdšia - rýchlejšia to celé ovplyvní. Skús kombináciu poťahov. Najpomalší je tackiness C. Ale aj čínske sú pomalé, Focus 3...
Waldner senso Carbon
F - Proton neo
B- Globe 889
Poslední úprava: 2 měsíců 1 den zpět od janodca.

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43545

• Standa
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj janodca :vine

Tvůj příspěvek je shodný s tím co si o tom myslím i já. Ted´jen upřesním o co mě jde aby jste mě nenavrhovali obrané potahy. Hraji s Appelgrenkou ALL a na BH mám orthodox 0X a na FH Acuda S1 2mm. Tou bekh. stranou hraji blok,kontr, halfvolej, smeč atd . Ta Appelgrenka je ale na tenhle
BH potah pomalá , hlavně na závěrečný smeč. Na BH bych zvládl tento potah i na prknu OFF ale co je problém že na FH při soft pot. Acuda S1 na prkně OFF, tak to už není pro mě. To víš věk , obratnost,lenost :gr , ty časy kdy jsem byl schopný topspinovat tak ty jsou pryč.Proč hraji tuhle kombinaci . Zatím mám zkušenost , že je zatím pro všechny soupeře nepříjemná. Na FH potřebuji víc citu na prknu OFF mě to odletí ani nevím jak. :gr Tak asi tak. Budu to muset zřejmě po sezoně řešit zkouškama prknama OFF a druhem potahů a jejich tlouštky. Už si na mě soupeři zvykají , tak jim musím udělat nějakou změnu. :mnmn

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43554

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
Stando, Appelgrenka je velice pružná a spíš na spin, pod pomalý Orthodox bych asi dal něco ostřejšího, třeba Korbela a na FH jít třeba do Acudy S2, S1 je už dost dělo.
Takže, jak už jsem řekl, doladit potahy.
Pokud si ale chceš přeci jen otestovat nějaká dvojrychlostní prkna, za pár šupů je dělá třeba Giant Dragon, pár jsem jich měl v době, kdy jsem hrál s trávou a dalo se s nimi v pohodě...třeba tohle nebylo špatný...revspin.net/blade/giant-dragon-kris-ii.htmljsou to ale, jako většina těchto prken, balsovky a proti Appelgrenovi je to dost rozdílné.
PS: Šedesátku už taky pomalu vyhlížím. :(
JANeS
Donic WSC JOW shape,
Adidas Fibertec Classic,
2x Tibhar FX-P max

Poslední úprava: 2 měsíců 1 den zpět od pirát Janes.

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43555

• Standa
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
pirát Janes díky :vine

No jo no nad 60 je už každý rok znát ale přece Ty mladý nenecháme jentak aby Nás vyhnali od stolu. :)

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 1 den zpět #43556

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
Ještě to taky pár let chci zkusit, pokud zdraví dovolí, mám v tomhle velký vzor, pinecového železného dědka Václava. :-hops Jinak už jsem taky ale ze stejných důvodů, které uvádíš, musel změnit styl...z celodvorcového obranáře, hrajícího málem na limit, jsem se změnil na u stolu stojící horu a snažím se výměny ukončit co nejdřív, abych se nenadřel :woohoo: :laugh:
PS: A kolik mně stály ty věčné změny materiálu, škoda mluvit, :pirate a to jsem jen okresák
JANeS
Donic WSC JOW shape,
Adidas Fibertec Classic,
2x Tibhar FX-P max

Poslední úprava: 2 měsíců 1 den zpět od pirát Janes.

Dotaz na prkno s rozdílnými odrazovými stranami. 2 měsíců 23 hodin zpět #43558

• Standa
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Jo,jo přesně
jsem se změnil na u stolu stojící horu a snažím se výměny ukončit co nejdřív, abych se nenadřel :woohoo: :laugh:

Tak já už jsem dnes taky okresák , táhne mě na 68. Pinkponk byl Můj druhý život a měl jsem štěstí , třeba vtom , že jsem díky mému bydlišti měl možnost nakouknout pod pokličku přípravy československé reprezentace , osobně se poznat s řadou hráčů a trenérů repre , dodnes když se někde potkáme hlásíme se k sobě.Třeba o tom někdy napíšu víc. Na setkání se Zdeňkem Pavelkou( otcem exlig. hráče ) , se kterým jsem pořádal školení trenérů pod hlavičkou KVSST. Mimochodem víte , že Zdeněk byl první v ČSR který obhajoval diplomovou práci na téma stolní tenis, příprava a trénink. Tu diplomku mě půjčil a já jsem si ji tenkrát celou opsal. Bohužel už není mezi námi. Vzpomínám rád na Tondu Dvořáka , který bohužel nechal pince a dal se fotbal a nakonec hrál asi 11 let 1. ligu za Plzeň. Když končil byl na stejné úrovni jako Staněk, Miko, Kunz, Rosta Štěpánek. Tak jsem se nějak rozkecal už končím.

PS. Ten Korbel to by mohlo možná vyjít. :TT1
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik