ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Timo Boll tricarbon old vs new

Timo Boll tricarbon old vs new 3 měsíců 3 dní zpět #41980

• hoxik
  • Junior
  • Obdržená poděkování 15
Čau všichni, spoluhráčka v oddíle mění prkno, respektive chce si koupit stejný... má verzi s kovovym motylem nebo spíš znakem a co jsem koukal na dostupný prkna, tak je to jen s nějakou novou ručkou... liší se to jen vzhledem nebo tam jsou i nějaký další rozdíly?
Dík hoxik
Nittaku Violin ST
FH - Yasaka Rakza7 2,0mm
BH - Butterfly Tenergy 05 1,9mm
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Timo Boll tricarbon old vs new 3 měsíců 3 dní zpět #41982

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 246
Ahoj Hoxíku. Myslím, že tvůj spoluhráč asi narazí, protože poslední dobu mám u dřev pocit, že co kus, to originál. Spíše by se měl připravit na to, že bude mít jen nové dřevo se stejným názvem..... což neznamena, že si pohorší. Každopádně doporučuji zvážit to staré dřívko a hledat podle váhy, tím by si mohl dost pomoci a tím výběr eliminovat na minimum kusů.

Celkově mám zkušenost, že ta stará dřeva byla více tuhá (mám na mysli dřeva s kompozitem).
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Donic BlueStorm Z2 2,1mm
Fh: Tenergy 05 2,1mm
Poslední úprava: 3 měsíců 3 dní zpět od Machy.
Poděkovali: Karel

Timo Boll tricarbon old vs new 3 měsíců 2 dní zpět #41986

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 489
Hojda do Litomyšle,
hele Boll Tricarbon se už dost dlouho nedělá... Docela mě proto překvapuje to co píšeš.
Prkno celkem detailně znám , měl jsem možnost s ním hodně hrát.
Souhlasím s příspěvkem Machyho, pokud někde na to dřevo ještě na shopech narazí, pak vybrat podle váhy. I když toto prkno bylo tak tuhý a tak rychlý, že i vzhledem k jeho konstrukci bych se velkých rozdílů mezi dřevy nebál.
K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik