ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Andro Temper tech ALL+

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41397

• michalkacmar
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Toto prkno je zobrazováno s tmavým i světlým středem. Ví někdo jaký je v tom rozdíl? Materiál, herní vlastnosti?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41398

• jazzman
  • Nováček
  • Obdržená poděkování 1
Toto prkno momentálně zkouším,má střední dýhu tmavou,ale z čeho je ten střed a dýha
nad ním jsem nikde nenašel.Vnější jsou Hinoki to je jasné,ale to ostatní s otazníkem.
Někde jsem četl srovnání tohoto prkna s ostatními a tam je napsáno:Andro Temper Tech
( ne balza ),tak nevím co je tím myšleno.Jinak ale se s ním hraje fajn,tak to je hlavní
ale pokud někdo ví složení dýh tak napište.V příloze fotky,tmavý a světlý střed.
Přílohy:
OSP Virtuoso
BH - Yasaka Mark V
FH - Yasaka Mark V

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41399

• mandomando
  • on-line
  • Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 71
je tu viac možností ako to zistiť sú tabuľky na zloženie driev od viacerých výrobcov aj tu na fore sa už neraz podľa nich dopátralo k zloženiu jednotlivých driev a ich klonov od konkurenčných výrobcov . Už si nepametám presne linky na tie tabuľky no určite to ma niekto z fora vo svojom počítači. Poprosím dajte to sem ak to niekto má dakujem :dik
1.Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41414

• merxx
  • Junior
  • Línej spinující blokař
  • Obdržená poděkování 14
Ahoj.S tímto prknem hraji 4 roky a výrazně mne posunulo dál....o dvě třídy.Super kontrola a schopnost udržet míček déle na pálce díky vrchní dýze hinoki.Někde jsem vypátral že je pod tím ayous a střed kiri,ale jelikož jsem měl těchto prken asi osm,od 66 gramů do 78 gramů,což je na % obrovský rozstřel,různé barvy středů a dvě prkna měli na rozdíl od zbytku znatelné vibrace,tak na té skopčácké lince musí být někdo,kdo hulí fakt dobrej matroš a občas hrábne vedle a za ním je další,co nehulí nebo má krabici jen s hinoki dýhou,která tam byla vždy....jinak je to ovšem suprové dřevo pro technické hráče hrající u stolu.... :-)
PS:Jinak ta dýha jak tmavá tak světlá může být ze stejného stromu,protože je třeba střed(jádro stromu)jinak barevný než zbytek...otázka je,jestli pak také nemá trochu jiné vlastnosti...
Andro Temper Tech all+ 66 gr.
Butterfly Tenergy 05 1,9mm
Armstrong New Choper 35 1mm
137 gr.

Andro Temper Tech All+ 67 gr.
Butterfly Tenergy 80 1,7mm
136 gr.
Poslední úprava: 2 měsíců 1 týden zpět od merxx.

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41439

• michalkacmar
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Merxx, mohl bys pocitově porovnat tmavý/světlý střed?Je tmavá rychlejší, víc vibruje,je těžší, ...nebo je to prostě otázka náhodného složení prkna? Nevrtá červíček a neříká, tmavou už nikdy/nebo opačně, jedině tmavou/.Po tolika testech člověk začne něco podvědomě upřednostňovat!/ Jak hraješ? Hlavně blokař,čopař,topspinář.... a proto ti víc vyhovuje?

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41479

• merxx
  • Junior
  • Línej spinující blokař
  • Obdržená poděkování 14
Nad vztahem barva středu vs. vlastnost jsem sice uvažoval,ale dva různě zbarvené středy hráli stejně, zatímco stejné světle středy jinak...je tam rozdíl v té váze....čím lehčí,tím lepší tlumivý efekt na bloku a větší cit v pomalu narotovaných vysokých topspinech.Hrají doslova nalepený na desce stolu.Z Bh blok,čop a drajv. ...příprava na útok topspinem z FH...to prkno a i ten Bh potah poskytují obrovskou kontrolu a jako bonus padající efekt...nevýhoda nejlehcich drev je že spíš můžou prasknout.
137 gr.

136 gr.
Poděkovali: Jarek

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41497

• michalkacmar
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Dik za informace. Pro mne jasně 70g a míň!Časem testnu pro GD-612. Ten by si mohl na bloku chrochtat blahem :mnmn !

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41502

• merxx
  • Junior
  • Línej spinující blokař
  • Obdržená poděkování 14
Zavolej Mivojovi,ať ti sežene kousek pod 70gr,ten mi takové kousky už sehnal 4 a ani se nediví...tedy jen nad tím,co s těmi prkny dělám...:-) Teď budu shánět další,protože mám rád ve futrálku dvě stejná....na blok je to fakt super,krátké pinky a čopíky těsně za hranu,prostě tlumivka...a dokáži s tím dát nejpomalejší smeč v okrese(to sice není na chlubení,ale..) .... :cheer:
Pak schválně napiš,jak ti to s tím jde....
137 gr.

136 gr.

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41504

• michalkacmar
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Teď testuji Avalox J-tech+ Stiga chop/drive 1,5+GD-612 v1. Je to hooodně na jistotu, ale moc se mi to líbí! Dám tomu nějaký čas a uvidím. Bazar může ledacos urychlit :gr

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41505

• merxx
  • Junior
  • Línej spinující blokař
  • Obdržená poděkování 14
V rámci testování buď celodřev s hinoki dýhami,nebo hinokicarbonů,kde je carbon až pod druhou vrstvou a hlavně by měli být na spodní hranici off- jsem zkoušel J-tech,Maze T-tec all,Joola Pištěj,Joola Rosskopf emotion,Darker 7p-2a df,Andro KSZH a další...nejblíž rychlostně a kontrolou k Andru byl Donic Liping kitex,to je také dobré prkno.....i ten J-tech nebyl vůbec špatný...a v oddíle necháváme pro jistotu Jolu Pištěj...někdy to chce zkoušet a někdy už spíš jen trénovat a trénovat,zvlášt pokud nějaký velký problém nemáš... ta stiga chop and drive je za ty prachy dobrý potah...ta GD 612 to je Giant Dragon?
137 gr.

136 gr.

Andro Temper tech ALL+ 2 měsíců 1 týden zpět #41506

• michalkacmar
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Ano je to Giant Dragon. Je to takovej poloprašivec.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik