ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Co na Vodák Hinoki Carbon

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 4 týdnů zpět #41091

• sheagar
  • Expert
  • Obdržená poděkování 20
Nějaké zkušenosti?
Vodak hinoki off-
Bluestorm Z2 max
Killer 2.0
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 4 týdnů zpět #41092

• sara11
  • Senior
  • Obdržená poděkování 15
Super tema, to mě také zajímá, zrovna s touhle myšlenkou si teď taky lámu hlavu. Když jsem ho od Jurzeka kupoval, tak si vzpomínám, ze na nej doporučoval Mantru M, prý by to nemělo být špatný. Já na nej dnes nalepim buď Accudy S2, nebo Joola Rhyzm Tech a P. Ale pořad se nemůžu rozhodnout. Accudy bych chtěl na drivku zkusit a s tou druhou kombinaci hrají na Joola Pistej a chtěl bych vědět, jak to bude hrát na zmiňovaném drivku. Pořad se nemohu rozhodnout, tak budu rad za každou radu a zkušenost. ;)

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 4 týdnů zpět #41093

• sheagar
  • Expert
  • Obdržená poděkování 20
Já zkoušel T05 a Bluestorm Z2. Pocitově lepší Z2, ale proti Hinoki off- ještě menší oblouk, takže moc jsem hrál do sítě. Ale rotace u topspinu se zdála větší. S T05 vzhledem k vysokému oblouku bez problémů, ale pocitově takové tupé. Dle mého asi ne úplně tvrdý potah, něco jako Rasant grip, ale s vyšším obloukem. Já bych chtěl zkusit Nittaku Fastarc G1 a rozhodně si počkám na Xiom OVII tour.
Vodak hinoki off-
Bluestorm Z2 max
Killer 2.0
Poslední úprava: 6 měsíců 4 týdnů zpět od sheagar.

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 4 týdnů zpět #41107

• cuetec
  • Veterán
  • Dám dělovou ránu ...... bum, bum, bum, bum :-)
  • Obdržená poděkování 55
.. koukni na recenze ;) :

www.tt-sport.cz/index.php/recenze/350-vodák-hinoki-carbon

Jinak já teď hraju s malou úpravou - polovinu středu mám z tužší balsy oproti originálu (na bh) - mírné zpomalení, nárůst kontroly do bloků (to já rád :cheer: )
Vodák Hinoki Carbon (ayous/balsa)
Fastarc G-1, Rakza PO

Vodak Hinoki Carbon No. 1
zubaté potfory :-)

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 3 týdnů zpět #41113

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 229
Baracuda ,zřejmě i mnou nikdy nehraný Genius , Hexer. Vhodně doplní vyšší katapult hinoki karbonu. fajn je Acuda S2 , ale tyhle a taky T05 mi přijdou kvůli nízkému katapultu , rozumné rychlosti a vysokému spinu jako pro mně nej volba.
Vodak Diolen special custom FL
Donic Baracuda 2,0mm
Dr. Neubauer Killer 1,5mm
"When it is darkest, men see stars."

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 3 týdnů zpět #41115

• sara11
  • Senior
  • Obdržená poděkování 15
Tak se trochu podělím o mou zkušenost. Předem upozorňuji, že jsem koště z OP2 a nepovažuji se sa super hráče, ale materiál rád zkouším, tak mohu porovnávat. Na dřívko jsem nakonec nalepil Rhyzm Tech a P oboje 2.0. Tyhle potahy mám na Joola Pištej a hraji s nimy. V porovnání s Pištejem hodně tužší a rychlejší kombinace, na druhou stranu větší spin a lepší pocit v útoku. Na to, že jsem s tím hrál poprvé, nemohu říct nic špatného a zůstává nalepeno a potahy bych mohl doporučit.

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 1 týden zpět #41457

• sheagar
  • Expert
  • Obdržená poděkování 20
Tak mame viteze a svete div se je to T05. Doufam, ze me tato kombinace posune dale stejne jako Hinoki off- minulou sezonu, ktera se mi velice povedla. Dokonce jsem se propracoval do prvni stovky skokanu roku v ELOSTu v CR, coz beru jako dobry vykon, vzhledem k tomu, ze ctyricitku tam mame za sebou jen 3 hraci (vim, ze samochvala smrdi :bana1 ). Dle mych spoluhracu to ale neni moje zasluha, ale Dr Neubauera, takze je timto zdravim :1cka .
Zpet ke kombinaci Hinoki carbon off a T05. Potah tak trochu zmekne, ale je stale takovy hutny/plny, coz zarucuje, ze micek je vyborne citit a to se rovna skvele kontrole. Taky to neni zadna trampolina. Ano, prkno je poctive offko a v kombinaci s T05 je rychle, ale velice linearni a snadno ovladatelne.
Oblouk je vyssi, proti Hinoki off- s BS Z2 (me dosavadni kombo) je to uplne neco jineho.
To nejlepsi je ale spin. Nic tak spinoveho jsem jeste snad v ruce nemel. Znate to jak kdyz trefite dobre topspin a ozve se ten klik, ten zvuk podle ktereho poznate, ze potah s prknem zaspolupracovaly dohromady a uder krasne sedl a bude tam tuna spinu a souperi to vyleti za stul a presne pro tento okamzik to hrajete ......... tak ten zvuk se ozyva porad a ze druhe strany stolu se zase ozyva 'kurva co mam udelat abych to dostal zpet na ten posranej stul' :rata .
Kratce jeste k sendvici na BH. Bez vyhrad. Krasne sedi, rychlejsi, mozna o krapet mene skodi (ale to je minimalni rozdil, jestli vubec nejaky, to uvidime v ostrych zapasech), ale hra je lehci (hra vrchem, pink hraji jen v nouzi). Doporucuji kazdemu s kratkyma vroubkama, kdo se tlaci dopredu..
Vodak hinoki off-
Bluestorm Z2 max
Killer 2.0
Poslední úprava: 6 měsíců 1 týden zpět od sheagar.

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 1 týden zpět #41462

• vixiv
  • on-line
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 73
jaká tloušťka té 05tky?
díky
Prkno: Butterfly old Korbel Made in Japan FL;
Fh: Nittaku Fastarc G1 2,0mm;
Bh: Dr. Neubauer Killer 1,5mm

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 1 týden zpět #41466

• sheagar
  • Expert
  • Obdržená poděkování 20
V podpisu ;-) .
Vodak hinoki off-
Bluestorm Z2 max
Killer 2.0

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 1 týden zpět #41467

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 229
Blahopřeji k tomu "skokanovi roku".
Když jdeme do důsledků , zjistíme , že drtivá většina hráčů v tomto žebříčku na čelních postech jsou děti a dospělí hráči s i po skoku nižším ELO.
S takto vysokým ELO a po čtyřicítce jsi tam zřejmě sám.
Zajímalo by mně , co Ty sám považuješ za katalyzátor toho strmého stoupání ELO křivky.
Prkno to zřejmě není , jinak bychom nebyli v tomto vlákně.
Vodak Diolen special custom FL
Donic Baracuda 2,0mm
Dr. Neubauer Killer 1,5mm
"When it is darkest, men see stars."
Poslední úprava: 6 měsíců 1 týden zpět od MartyC.

Co na Vodák Hinoki Carbon 6 měsíců 1 týden zpět #41469

• sheagar
  • Expert
  • Obdržená poděkování 20
V drtive vetsine jsou to rocniky nad rok 2000. Po 40citce jsem tam sam. A s elem nad 1700 jsme tam jen 2.
A duvody jsou asi 3:
1. Nehraji pinec cely zivot, hral jsem jako dite do 15, pak pauza do 37. Ale jako starsi zak jsem byl 2. na okrese, coz s tema treningama byl vykon, takze vlohy asi byly. Na stara kolena jsem se vratil a moc me to bavi (stejne jako decko, ale z duvodu stehovani tenkrat nebylo uz kde hrat). Jen jsem osvezil a zdokonalil to, co jsem uz umel, takze skok.
2. Jako decka nas nikdo neucil hrat BH topspin a ted uz jsem se to nenaucil. Ale umel jsem dobre podrzet na BH mic, tak jsem spekuloval co s tim, protoze jsem to zkousel natrenovat, ale stale pro me neprirozeny pohyb, tak jsem zkusil sendvic na BH a uz tim hraji i topspin a je to pro me prirozene (jiny sklon rakety nez se softem). Ale trvalo to, nez jsem to dostal do ruky a asi teprve tuto sezonu jsem mel ten sendvic teprve trochu v ruce, dalsi plus.
3. A v neposledni rade dobry vyber materialu, za coz vdecim vsem clenum tohoto fora.
Vodak hinoki off-
Bluestorm Z2 max
Killer 2.0
Poslední úprava: 6 měsíců 1 týden zpět od sheagar.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik