ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Yasaka Extra 3D/7

Yasaka Extra 3D/7 8 roků 10 měsíců zpět #1643

• Bodie
  • Junior
Zdravím všechny hráče (i hráčky) :)
Zajímalo by mě porovnání těchto dvou prken. Hlavně co se týká podpory rotace, rychlosti, citu katapultu, držení míčku na pálce, ...
Hráli jste s nima někdo?
Na některých stránkách mají psány stejné parametry, ale Extra 3D je v kategorii Off a Extra 7 v Off+.
Podle toho co jsme zjistil má 3D systém 3 vyřezaných čar - větší cit a katalupt, Extra 7 má dvě modré vrstvy (naní to karbon) - větší rychlost a síla(?)
Pokud je někdo znáte, které by se více hodilo na technickou hru založenou na rotaci, umisťování a rotovaných spinech?

Díky za všechny odpovědi :)
Bodie
Yasaka Ma Lin Carbon
Fh: Tenergy 05 2.1
Bh: Sriver FX 2.1
v Záloze Yasaka Extra 3D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re:Yasaka Extra 3D/7 8 roků 10 měsíců zpět #1644

• Bodie
  • Junior
Extra 7

Extra 3D

ps: doufám že nevadí použití obrázků z jiné stránky. Pokud najdu, dodám ve větší kvalitě.
Yasaka Ma Lin Carbon
Fh: Tenergy 05 2.1
Bh: Sriver FX 2.1
v Záloze Yasaka Extra 3D

Re:Yasaka Extra 3D/7 8 roků 10 měsíců zpět #1645

• Dalis
  • Veterán
  • Forhend mám jen na opirání , bh se stále učím !
  • Obdržená poděkování 95
Taky jsem brousil kolem té Extra 7 chvilku. Snažil jsem se najít o tom něco více ,ale neměl jsem moc štěstí . Co mě odradilo ,tak popis jednoho borce ,že zrovna toto prkno moc balon nedrží a je spíše pro silové útočníky ,než technické spinaře.
Vybral jsem pak Yasaku Extra 3D . Myslím že na to co hledáš ,by ti to mohlo vyhovovat.
Bédovka FL 84g
FH- Coppa X1 TP
BH- Coppa X1 TP

30.4.2013-poslední den s Tenergy 05 :)

Yasaka Extra 3D/7 10 měsíců 3 týdnů zpět #41761

• Peter86
  • Nováček
Ma niekto skúsenosti s Yasaka extra sweden? Zaujimalo by ma hlavne porovnanie s Yasaka extra 3D.

Predpokladám, že nakoľko je zloženie takmer identické bude mat Yasaka Extra Sweden menší katapult (bez 3D efektu)

Yasaka Extra 3D/7 10 měsíců 3 týdnů zpět #41780

• antoninn
  • Nováček
  • Obdržená poděkování 1
Parametry přímo od výrobce, z toho se dá něco málo usoudit: www.yasaka.se/productcategory/blades-compare/

Když jsem se rozhodoval o dřevu pro sebe, tak jsem jako technik usoudil, že pokud je něco oslabené nějakými zářezy v té nejkritičtější části, byť to má pěkný marketingový název 3D, tak to není pro mě a pořídil si Yasaka Sweden Extra. Hraje se mi s ní dobře, našel jsem jen jednu nevýhodu - na moji ruku má trochu užší a tenčí držátko, než bych asi potřeboval.

Nevím, jak chceš v tomto případě přesně definovat katapult efekt a jak by se měl měřit...
Poděkovali: MartyC

Yasaka Extra 3D/7 10 měsíců 2 týdnů zpět #41832

• Peter86
  • Nováček
Ďakujem, tu porovnávaciu tabuľku som už videl. Dlhodobo hrávam už druhý rok s yasakou extra 3D s poťahmi donic baracuda. donic baracudy som prednedávnom vymenil kvôli veľkej citlivosti na spin za victas 01 stiff na fh a sriver fx na bh.

S raketou som spokojný, ale chcel len vedieť, či niekto náhodou niekto hral aj s jednou aj druhou a vedel by porovnať.
Poslední úprava: 2 měsíců 3 týdnů zpět od Peter86.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik, Machy