ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Yasaka Extra 3D/7

Yasaka Extra 3D/7 8 roků 5 měsíců zpět #1643

• Bodie
  • Junior
Zdravím všechny hráče (i hráčky) :)
Zajímalo by mě porovnání těchto dvou prken. Hlavně co se týká podpory rotace, rychlosti, citu katapultu, držení míčku na pálce, ...
Hráli jste s nima někdo?
Na některých stránkách mají psány stejné parametry, ale Extra 3D je v kategorii Off a Extra 7 v Off+.
Podle toho co jsme zjistil má 3D systém 3 vyřezaných čar - větší cit a katalupt, Extra 7 má dvě modré vrstvy (naní to karbon) - větší rychlost a síla(?)
Pokud je někdo znáte, které by se více hodilo na technickou hru založenou na rotaci, umisťování a rotovaných spinech?

Díky za všechny odpovědi :)
Bodie
Yasaka Ma Lin Carbon
Fh: Tenergy 05 2.1
Bh: Sriver FX 2.1
v Záloze Yasaka Extra 3D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re:Yasaka Extra 3D/7 8 roků 5 měsíců zpět #1644

• Bodie
  • Junior
Extra 7

Extra 3D

ps: doufám že nevadí použití obrázků z jiné stránky. Pokud najdu, dodám ve větší kvalitě.
Yasaka Ma Lin Carbon
Fh: Tenergy 05 2.1
Bh: Sriver FX 2.1
v Záloze Yasaka Extra 3D

Re:Yasaka Extra 3D/7 8 roků 5 měsíců zpět #1645

• Dalis
  • Veterán
  • Forhend mám jen na opirání , bh se stále učím !
  • Obdržená poděkování 93
Taky jsem brousil kolem té Extra 7 chvilku. Snažil jsem se najít o tom něco více ,ale neměl jsem moc štěstí . Co mě odradilo ,tak popis jednoho borce ,že zrovna toto prkno moc balon nedrží a je spíše pro silové útočníky ,než technické spinaře.
Vybral jsem pak Yasaku Extra 3D . Myslím že na to co hledáš ,by ti to mohlo vyhovovat.
Bédovka FL 84g
FH- Coppa X1 TP
BH- Coppa X1 TP

30.4.2013-poslední den s Tenergy 05 :)

Yasaka Extra 3D/7 5 měsíců 2 týdnů zpět #41761

• Peter86
  • Nováček
Ma niekto skúsenosti s Yasaka extra sweden? Zaujimalo by ma hlavne porovnanie s Yasaka extra 3D.

Predpokladám, že nakoľko je zloženie takmer identické bude mat Yasaka Extra Sweden menší katapult (bez 3D efektu)

Yasaka Extra 3D/7 5 měsíců 2 týdnů zpět #41780

• antoninn
  • Nováček
  • Obdržená poděkování 1
Parametry přímo od výrobce, z toho se dá něco málo usoudit: www.yasaka.se/productcategory/blades-compare/

Když jsem se rozhodoval o dřevu pro sebe, tak jsem jako technik usoudil, že pokud je něco oslabené nějakými zářezy v té nejkritičtější části, byť to má pěkný marketingový název 3D, tak to není pro mě a pořídil si Yasaka Sweden Extra. Hraje se mi s ní dobře, našel jsem jen jednu nevýhodu - na moji ruku má trochu užší a tenčí držátko, než bych asi potřeboval.

Nevím, jak chceš v tomto případě přesně definovat katapult efekt a jak by se měl měřit...
Poděkovali: MartyC

Yasaka Extra 3D/7 5 měsíců 1 týden zpět #41832

• Peter86
  • Nováček
Ďakujem, tu porovnávaciu tabuľku som už videl. Dlhodobo hrávam už druhý rok s yasakou extra 3D s poťahmi donic baracuda. donic baracudy som prednedávnom vymenil prednedávnom kvôli veľkej citlivosti na spin za victas 01 stiff na fh a sriver fx na bh.

S raketou som spokojný, ale chcel len vedieť, či niekto náhodou niekto hral aj s jednou aj druhou a vedel by porovnať. Uvažujem nad výmenou Yasaka extra 3D za Yasaka Sweden Extra. (užšie držátko mi nevadí). Ak je to však to isté išiel by som do nittaku septear. Hľadám niečo s dobrým citom pre loptičku.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik