ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nové dřevo

Nové dřevo 5 měsíců 1 týden zpět #39345

• Iv1ca
  • Nováček
Zdravím vespolek,

v současné době mám dřevo stigu allround evolution s potahy andro rasanter na bh v42 a fh v47, oba v maxu. Potřeboval bych rychlejší dřevo, ale aby nešla moc dolů kontrola. Viděl bych to na nějaké off- dřevo. Zkoušel jsem hrát s Primoracem off-, ale moc mi nesedlo. Určitě máte více zkušeností se dřevy, tak bych od Vás potřeboval radu, které bych se dalo koupit, protože každá firma má jiné značení charakteristik dřev.

Celkem se mi líbí Boll Forte New. Má to pro mě schůdnější vlastnosti než Primorac.

Díky :) :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Nové dřevo 5 měsíců 1 týden zpět #39348

• roulage
  • Expert
  • Obdržená poděkování 68
U mňa v rámci tejto triedy bol najlepší pomer cena/výkon Tibhar Stratus Powerwood. Ľahšie kúsky cca 80 gr sú trochu pomalšie , ale stále OFF-, kúsky 90 a viac gramov sú mierne tuhšie a tiež zhruba OFF- ale predsa len dynamickejšie.
Zase to miešam

Nové dřevo 5 měsíců 1 týden zpět #39349

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 230
Stiga Off Classic. Rýchlosť oproti Evolution zvládnuteĺná a zostane zachovaný "Stiga touch" na ktorý si zvyknutý a ktorý u iných driev nenájdeš.
Avalox Blue Thunder 550
F - Joola Maxxx 450 - Max., Red
B - Joola Maxxx 450 - 2,0 mm Black
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik