ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Arylate-karbonová prkna DHS

Arylate-karbonová prkna DHS 7 měsíců 2 týdnů zpět #39055

• ondras.horak
  • Expert
  • Obdržená poděkování 28
Ahoj,

máte někdo nějaké zkušenosti s novými ALC prkny od DHS? Každým dnem čekám, kdy mi dorazí H301, které to nestačilo do Vánoc. Četl jsem samozřejmě všechny pochvalné popisky prodejců a akorát pár recenzí v cizině a prý je to oblíbené prkno i v samotné Číně. Jsou to celkem ještě nová dřeva, tak toho zas tolik k dohledání není.

Máte někdo zkušenost s H301, PG5 nebo Fang Bo 2?
Butterfly TB ALC
FH Butterfly Tenergy 05FX 2,1
BH Victas V>01 Stiff 2,0

DHS H301/Vodak Diolen Spin Off-
FH TSP Super Ventus max
BH Xiom Vega Asia DF 2,0
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Arylate-karbonová prkna DHS 7 měsíců 6 dní zpět #39319

• ondras.horak
  • Expert
  • Obdržená poděkování 28
DHS Hurricane 301 dorazilo. Luxusní balení, zpracování naprosto OK.
Přílohy:
Butterfly TB ALC
BH Victas V>01 Stiff 2,0

FH TSP Super Ventus max
BH Xiom Vega Asia DF 2,0

Arylate-karbonová prkna DHS 6 měsíců 3 týdnů zpět #39674

• MarekD
  • Expert
  • Obdržená poděkování 7
Zkoušel jsi už prkno? Je to prý OFF+ a hodně pružné. Můžeš ho zhodnotit dle svého poznatku?
Giant Dragon Kris special
FH: Donic Acuda Blue P3
BH: Dawei 388 C-1

Arylate-karbonová prkna DHS 6 měsíců 3 týdnů zpět #39685

• ondras.horak
  • Expert
  • Obdržená poděkování 28
Zpracování úplně v pořádku, trošku jsem zabrousil hranku u prstu. Hlava 158x150 mm. Držátko je opravdu menší na pohled i při gripu. Nemám ruce jako dřevorubec, takže jsem s tím vůbec neměl problém. Tvar je FL, ale jak je menší, působí to na mě v ruce jako něco mezi ST a klasickým masivnějším FL. Za mě úplně OK.

Testováno dvakrát s různými gumami.

První test Tenergy 05 a DHS H3 neo. Starší Tenergy nějak na tomhle prkně ožilo, bylo to celkem dost rychlé, chvílema mi přišlo až hůře zvladatelné. H3 Neo hrálo celkem ok, ale mělo děsně dutý zvuk a pocit, což mi vyloženě nevyhovovalo.
Druhý test s měkčími gumami, konkrétně Acuda P2 a Innova UL SynTech. S těmihle potahy výrazně lepší pocit, hrálo to stabilněji. Kontrolovanější hra, i když asi s trochu menším spinovým potenciálem.

Celkově bych dřevo určitě neřadil do OFF++ jako výrobce. Takové klidnější OFF bych řekl. Dřevo nemá nepříjemné vibrace, na což si hodně potrpím. Není to vrchol tuhosti, ale flex jsem tam moc necítil, nekopalo. Celkově je to příjemné, kontrolovatelné kompozitové prkno. Se svým zvykem na TB ALC a nyní na Diolen OFF, tam až moc cítím dřevo, což bude asi tím uložením alc vrstvy blíže ke středu prkna. Jak se mluví o proražení na alc v hodně aktivních úderech, tak si to úplně neuvědomuju. Ale určitě budou následovat další testy!
Butterfly TB ALC
BH Victas V>01 Stiff 2,0

FH TSP Super Ventus max
BH Xiom Vega Asia DF 2,0
Poslední úprava: 6 měsíců 3 týdnů zpět od ondras.horak.

Arylate-karbonová prkna DHS 4 měsíců 2 týdnů zpět #41266

• ondras.horak
  • Expert
  • Obdržená poděkování 28
Testování dřívka pokračovalo a musím říct, že jsem se dostal ke kombinaci, která mi výborně sedí.

Nejdřív jsem krátce popinkal s Cornilleau Target Ultim 47 2,0 na obou stranách. Prkno výrazně ožilo a podstatně jednodušeji hrálo, ztratil se takový tupý až dutý pocit, který mě šíleně štval a prvotně zklamal. Odešly i lehkě vibrace, které s hodně tvrdou čínou rušily. S rychlejšími potahy mě prkno začalo daleko více bavit, tak jsem se rozhodl v testování vytrvat, když už jsem našel správný směr. Potahy byly lehce hrané, v menším ořezu a zanedlouho by jim stejně končilo schválení ITTF. Takže dále...

Vyhrál jsem potah TSP Super Ventus, který jsem se rozhodl dát v maxu jako dělo na FH. Na BH jsem vybíral (hlavně podle videa TabletennisDaily) z Xiomů Vega Asia DF a Europe DF. Nakonec jsem šel do Asia DF. S těmihle potahy zatím z prkna dostávám nejvíc. Potahy mají super grip a podporují tak spinový potenciál dřeva. Na relativně tuhém prkně klasicky sedí měkčí až stredně tvrdé potahy. Kombo umí tak akorát podržet míč při spinu a má přes velkou rychlost dostatek citu. Velice dobře se z BH aktivně přijímá flickem (banánem) a z FH se naprosto úžasně hraje kontratopspin, když se člověk člověk dostane trochu dál od stolu, takovou jistotu jsem v tomhle úderu dřív nikdy necítil.

Celkově mě hra s tímhle kombem aktuálně hodně baví, dokonce natolik, že ho z pouzdra vytahuju jako první, i když Diolen mu je stále v patách.
Butterfly TB ALC
BH Victas V>01 Stiff 2,0

FH TSP Super Ventus max
BH Xiom Vega Asia DF 2,0
Poděkovali: Karel, pirát Janes
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik