ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?)

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?) 1 měsíc 2 týdnů zpět #38235

• djx
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj,

nevíte někdo prosím, jestli tato prkna mají stejné provedení konkávní (FL) rukojeti?

Mám na mysli velikost a tvar. Dle popisu na stránkach Butterfly je rozměr stejný, ale jestli se třeba nějak neliší tvarem v profilu, užší/širší, jiné provedení hran atd. Díky! :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Blade: Timo Boll ALC
FH: Butterfly Rozena 2.1mm
BH: Butterfly Rozena 1.9mm
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?) 1 měsíc 2 týdnů zpět #38282

• djx
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Dobře, odpovím si sám, třeba to někdy někomu pomůže... :) Ano, jsou stejné :ok24

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?) 1 měsíc 2 týdnů zpět #38303

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 167
máš - li Garaydii ALC , něco o ní napiš.
Na plast velice zajímavé prkno.
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC BARACUDA max red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
AVALOX P700 FL

"... When it is darkest, men see stars."

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?) 1 měsíc 2 týdnů zpět #38304

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 327
:)
ahoj,
Garaydia ALC jsem koupil vlastně skoro ihned jak se dostala na trh. Sliboval jsem si od ní, že to bude drobet rychlejší Kong Linghui Speciál, čemuž nahrávalo složení Garaydie.
Měl jsem rovný držátko a to tedy pozor bylo od rovnýho držátka Boll ALC odlišný. Nebylo tak hranatý, spíše drobet zakulacený a mě tedy rozhodně nevyhovovalo. Samozřejmě konkáv může být totožný jako Boll ALC.
Celkově pro mě Garaydia ALC jedno z největších zklamání za mnoho let u dřev od Butterfly.
Rychlostně mě rozhodně nepřišla Garaydia svižnější než Boll ALC, zřetelně , ale opravdu zřetelně víc vibrovala, čemuž jsem se vzhledem ke skladbě prkna docela divil. Měla až nepříjemný " dutý " pocit při úderu a míček se v ní tak nějak úplně ztrácel, že jsem nedovedl dobře vyhodnotit odchozí úder.Navíc, a to jsem byl překvapen taky opravdu hodně mě prkno nepřišlo ani nijak dobře vyvážený a to je věc kterou mají u Motýla vždycky naprosto super.
Mohlo být, že jsem kápnul na nepovedený kousek nebo mám volšový ruce.
Pravdou je, že jsem za ty roky co byla Garaydia uvedená na trh s ní nikoho hrát neviděl....

K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Poděkovali: MartyC

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?) 1 měsíc 2 týdnů zpět #38306

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 167
Řada Garaydia mně přijde designově velmi povedená.
Ale nemám s ní herně krom kratičkého pinknutí s typem GT5000 zkušenosti.
Překvapivé.Měl jsem za to , že se bude jednat o důstojné nástupce zmizelých 7mm hinoki off+ prken a zvláště s ohledem na plast bude tato řada vyhledávaná.
Mně osobně nejvíc zajímalo ZLC.
To co píšeš Karle , je ale zklamání.
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC BARACUDA max red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
AVALOX P700 FL

"... When it is darkest, men see stars."

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?) 1 měsíc 2 týdnů zpět #38308

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 327
:)
Marty,
to že to nevyhovovalo mě, nemusí vůbec nic znamenat a může to dalším X hráčům naopak skvostně vyhovovat. Já napsal pouze svoje pocity z pinkání s tímto prknem.
Zvláštností ale je, že když jsem dřívko dal jednomu velmi šikovnýmu klučíkovi, co pinkal Spiritem, tak mě po pár míčcích řeknul " ten míček se mě v tom nějak ztrácí a nemám potřebnou odezvu při úderu "....
Čiže stejný pocit, jaký jsem vnímal sám.
Designově jsou prkna opravdu povedená ,zpracování luxusní o tom nemůže být řeč.

K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?) 1 měsíc 2 týdnů zpět #38332

• mandomando
  • on-line
  • Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 63
Súhlasím s Karlem :P Designově jsou prkna opravdu povedená ,zpracování luxusní o tom nemůže být řeč :P ved o to ide motýľovi aby to predal kôli kráse. Kolega si Garaldiu alc kúpil do našej horskej ligy a musím povedať že zo Spiritom bol nepríjemnejší hráč :ping
a ta cena je tiež fakt luxusná :zed motýľ si to nechá parádne zacvakať :zed
1.Victas Quartet Allroud AL+ FH:Gewo Hype XT Pro40 1,9 BH : TSP Spectol Red 1,5 156g

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?) 1 měsíc 2 týdnů zpět #38354

• KlamparTibi
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 73
Karle,som rád,že to tu čítam,lebo si to napísal aj za mňa.Tiež som si to kúpil (na fóre od Ruláža-dík) ako pokračovateľa Kong Special alebo ako krotký Amultart :P ,zloženie to isté ako u Konga ,ale Garaydia je hrubšia.Je to úplne iné ako Kong Special.Najprv som si myslel,že som si odvykol od hinoki,taký divný pocit nepresnosti v hre a necítiť tú loptičku na rakete.Presný opak ako u Boll ALC alebo Waldner ch.89-tu na rakete cítiť loptičku a dám ju tam a ona ide tam,kam má.To ,že blbým smerom,tak to ja som zahral blbo :bum ,ale viem určite,že raketa hrá dobre.
Pri Garaydii to bol skôr pocit nepresnosti a neistoty,ale neviem prečo.Drevo je pekné,spracovanie dobré,použité materiály super,rúčka FL výborná,ale nejak to spolu nesedí.A naozaj s tým nikto nehrá :tibi
D:Donic Waldner Champion 89
F:Bluefire Z1
Bh:načo?Nehrám Bh,koľkokrát zahrám Bh,toľko stratených bodov,viem prehrať aj s Fh,Bh netreba,šetrím (Sanwei CODE OX)
Kvalita činnosti vedúceho spočíva v umení dojebať zamestnanca tak rýchlo, aby teplo, ktoré pri tom vzniká, vnímal ako...
Poslední úprava: 1 měsíc 2 týdnů zpět od KlamparTibi.

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC 1 měsíc 1 týden zpět #38370

• roulage
  • Expert
  • Obdržená poděkování 57
Presne Tibi, to drevo je dobré . ale chýba mu ten taký ALC šmrnc ako u Spirita či Mazeho. Mám za to že s tou hrúbkou hinoki to trochu prestrelili a je z toho také príliš poslušné ALCéčko
Zase to miešam

Butterfly Garaydia ALC vs. Timo Boll ALC - velikost a tvar FL rukojeti (jsou stejné?) 1 měsíc 1 týden zpět #38396

• djx
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Garaydii ALC nemám, ale měl jsem možnost s ní chvíli hrát a co mě hned zaujalo bylo právě provedení FL rukojeti, které mi perfektně sedlo do mé (velké) ruky. Víc se hodnotit neodvažuju, hrál jsem s ní opravdu jen chvíli... :)
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik