ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Yasaka Sweden Classic vs. Stiga Allround Classic

Yasaka Sweden Classic vs. Stiga Allround Classic 2 měsíců 3 týdnů zpět #36400

• walle
  • Senior
  • Obdržená poděkování 3
Ahojte.zhanam informacie o týchto drevach(pripadne este Donic Appelgren Allplay).Ktore z tychto troch driev je najrychlejsie,najmäksie,naj flex,naj kontrola,naj :cyc (ups) ...atd. Rad budem ak prispeju ktory tieto dreva maju(mali).
Osobne mam momentelne SAC(stigu allround classic),tak ma este zaujimaju najmä )tie dalsie dve-POROVNANIE vzhladom k SAC.
:dik
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yasaka Sweden Classic vs. Stiga Allround Classic 2 měsíců 1 týden zpět #36697

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 153
Kdysi jsem měl Stigu AC WRB a Kamarád měl Donic Appelgreen Allplay.
Oba na bh trávu , na fh já Tenergy on nevím.
SAC mně přišla pocitově měkčí - myslím softfeel a ne tuhost , tuhostně je AC tužší než např. Stiga Off classic , rychlostně obě vycházely cca na stejno (pro přesné porovnání by bylo nutné současně na obě prkna nalepit stejný soft , stejně starý a minimálně ohraný na FH , jak jsem kdysi taky při testech hinocarbonů praktikoval) ,pro mně AC příjemnější.
Sweden Classic jsem hrál jen chvíli jen s dvěma softy , takže je to vše úplně jinak než s travkou na bh , rychlost cca zase stejná jako ty dvě , rozdíl v testování ale několik let , takže ber s rezervou.Mimochodem z těch tří má Yasaka SC nejklasičtější "Stiga" design , pro mně , kdybych teď volil , tak bych bral Sveden Cl. kvůli designu , rozdíly ve vlastnostech všech tří imho nejsou závratné.
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC COPPA X1 Turbo Platin 2,0mm red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
"Das Ding fliegt wie ein toter Eimer"
Poslední úprava: 2 měsíců 1 týden zpět od MartyC.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik