ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Yasaka Sweden Classic vs. Stiga Allround Classic

Yasaka Sweden Classic vs. Stiga Allround Classic 5 měsíců 3 týdnů zpět #36400

• walle
  • Senior
  • Obdržená poděkování 5
Ahojte.zhanam informacie o týchto drevach(pripadne este Donic Appelgren Allplay).Ktore z tychto troch driev je najrychlejsie,najmäksie,naj flex,naj kontrola,naj :cyc (ups) ...atd. Rad budem ak prispeju ktory tieto dreva maju(mali).
Osobne mam momentelne SAC(stigu allround classic),tak ma este zaujimaju najmä )tie dalsie dve-POROVNANIE vzhladom k SAC.
:dik
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yasaka Sweden Classic vs. Stiga Allround Classic 5 měsíců 1 týden zpět #36697

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 181
Kdysi jsem měl Stigu AC WRB a Kamarád měl Donic Appelgreen Allplay.
Oba na bh trávu , na fh já Tenergy on nevím.
SAC mně přišla pocitově měkčí - myslím softfeel a ne tuhost , tuhostně je AC tužší než např. Stiga Off classic , rychlostně obě vycházely cca na stejno (pro přesné porovnání by bylo nutné současně na obě prkna nalepit stejný soft , stejně starý a minimálně ohraný na FH , jak jsem kdysi taky při testech hinocarbonů praktikoval) ,pro mně AC příjemnější.
Sweden Classic jsem hrál jen chvíli jen s dvěma softy , takže je to vše úplně jinak než s travkou na bh , rychlost cca zase stejná jako ty dvě , rozdíl v testování ale několik let , takže ber s rezervou.Mimochodem z těch tří má Yasaka SC nejklasičtější "Stiga" design , pro mně , kdybych teď volil , tak bych bral Sveden Cl. kvůli designu , rozdíly ve vlastnostech všech tří imho nejsou závratné.
XIOM STRATO FL
DONIC BARACUDA MAX red
GIANT DRAGON 612 1,5mm
AVALOX P700 FL
"When it is darkest, men see stars."
Poslední úprava: 5 měsíců 1 týden zpět od MartyC.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik