ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Vodák Antares Carbon ALL+

Vodák Antares Carbon ALL+ 1 rok 10 měsíců zpět #24363

• Holvrat
  • Nováček
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj. Mohl by někdo prosím porovnat dřevo Vodak Antares Carbon ALL+ s Diolenem Spin OFF- , nebo s Kentaurem?

Děkuji
Vodák Diolen Spin OFF-

BH: SpinLord Waran
FH: Donic Bluefire M3
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vodák Antares Carbon ALL+ 2 týdnů 2 dní zpět #39981

• boll1
  • Junior
  • Obdržená poděkování 12
Ahoj.

Chtěl bych oživit toto vlákno a podělit se s Vámi o moji recenzi dřívka Vodák Antares carbon all+.

Můj popis - okres 1.třída okolo 70%. Asi 75 % hraju FH spíše na rotaci, ale pokud mám nalito, tak pálím ostrýma :rata . BH většinou topspinem jen rozehraju a dohrávám výměnu FH.

Již delší dobu hledám to pravé ořechové mezi dřívky od pana Vodáka. Myslím, že jsem konečně nalezl. Vyzkoušel jsem diolen spin off-; diolen control all+ i speciálně upravený diolen control all++ , diolen a kentaur. Vždy mi na uvedených dřívkách něco nesedělo, i když cit v nich byl pokaždé naprosto unikátní. Preferuji měkčí vrchní dýhu - limba nebo hinoki. Tuto sezónu jsem doposud hrál s joolu pištěj a na trénincích jsem tak nějak průběžně lehce testoval jiná dřívka. Vodák antares testuji už asi měsíc, ale neodhodlal jsem se jej vzít do ostrého zápasu. "Naneštěstí" jsem si jej dal do pouzdra s hrací raketou a omylem tak moje raketa s pištějem zůstala doma. Jeli ještě k tomu ven a na místě jsem byl docela překvapen, ale nezbývalo mi nic jiného, než zápas odehrát s Vodákem (stejně by k tomu došlo zanedlouho) nalepeno tibhar ELP max na FH a FXP 2mm na BH. Moje sebevědomí tím trošičku kleslo, nicméně po 4-hře jsem byl přesvědčen, že to zvládnu.

Shrnu jednotlivé pro mě důležité atributy:
Podání - podání já nemám nějak záludné nebo špatně čitelné, takže nejsem asi dobré měřítko. Rotace bylo asi víc u jooly, ale vodák má jasně navrch v přesnosti a možnosti zahrát opravdu krátce.
Příjem - většinou můj kámen úrazu. Vodák mi ale umožní přijmout většinu servů velmi lehce. Pokud přijmu spodem, je tam pěkná žiletka, pokud jdu naopak vrchem, tak se mi málokdy stane, že přestřelím nebo nějakým způsobem pokazím. Řekl bych, že toto dřívko je na příjem skoro spíše ALL a krásně poslouchá.
Krátká hra - bez problémů, úplně krásně se dá zahrát nízký míček hned za síto. Hru nakrátko si s tímto dřívkem užívám. Opět lepší než JOOLA.
Blok - blok je atribut, který já potřebuju mít precizní. A to s tímto dřívkem mám podobně jako s JOOLOU. Dá se lehce rozhazovat míčky, kam je potřeba. Za mě super.
Topspin - hraji 1.hodně narotovaný tospin, který mi soupeři dost často zahazují. Zpočátku jsem tu rotaci neuměl udělit, ale trošku jsem změnil sklon rakety a ejhle, rotace tam je a mraky. Opět lepší než JOOLA.
Kontr - tak to je podle mě parádní disciplína tohoto dřívka. Poslepu zahrajete naprosto přesně.

Za mě dostává pan Vodák velký palec hore. Dřívko je správně uvedeno na pomezí all+ / off - . Když hrajete pasivně je to all+ , když aktivně tak off- někdy i OFF.

Takže tak, snad se to dalo číst.

Jirka
JOOLA Pištěj
Fh:Tibhar Evolution EL-P max
Bh:Tibhar Evolution FX-P 1,9-2,0mm
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: ropemaker, Václav, MartyC, Kmet, mandomando, Drta.tom, piqeu93
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik