ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 9 měsíců zpět #11831

• kitjof
  • Nováček
Má někdo zkušenosti s těmito dřevy. Jak by se chovaly s potahy Acuda s2 2a1,8mm.
Opravdu se nenajde nikdo kdo hraje s těmito dřevy? Stačily by mi informace jaké off potahy
se na dřeva hodí, kontrola atd. Děkuji za odpověď.
KENTAUR OFF-
F-Acuda S2-2mm
B-Acuda S2-1,8mm
Poslední úprava: 2 roků 9 měsíců zpět od kitjof. Důvod: aktualizace
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 9 měsíců zpět #11913

• Fanoš
  • Junior
Ahoj,acuda a kentaur je dobrá volba pro technlckého utočníka. :vine
Diolen all +
F-Rasant powersponge 2,1
B Hexer powersponge 1,9

Kentaur
Donic Copa X2 2mm

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 9 měsíců zpět #12344

• sheagar
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Mam informaci primo od pana Vodaka, ze na Kentauru sedi T80. Cekam ho zitra v poste, tak jsem zvedav.
Vodak Hinoki off-
Donic Bluestorm Z2 max
Dr. Neubauer Killer 2.0

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 9 měsíců zpět #12426

• kitjof
  • Nováček
Až vyzkoušíš toho kentaura, tak napiš nějaké postřehy. Díky.
KENTAUR OFF-
F-Acuda S2-2mm
B-Acuda S2-1,8mm

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 9 měsíců zpět #12495

• Marko
  • Senior
  • Obdržená poděkování 7
Ahoj, s Kentaurem jsem testnul tři tréninky.
Co bych podtrhnul je super kontrola (lze zahrát balon i v ne úplně dobrém postavení) a univerzálnost.
Ideální dřevo pro technické hráče, kde je ale třeba počítat, že není na nějaké agresivní útočení,
bylo by třeba zvolit potahy s vyšším katapultem :rata .
Donic WSC
XIOM Omega V asia DF

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 9 měsíců zpět #12509

• sheagar
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Zdravim Marka do Mlade Boleslavi. Ja si poridil Kentaura minuly tyden, tak bych take rad neco napsal. Souhlasim s Markem, ale zkusim toho napsat trochu vic.
Slozeni : mahagon-ayous-ayous-mahagon-ayous-ayous-mahagon. vrchni mahagon je docela tenky cca 0.25mm, pak 2 vrstvy ayousu z kazde strany v celkove sirce 1mm, stred mahagon asi 2.5mm, takze 5mm celkove. Vyrobce uvadi 85g vahu, nevazil jsem, garantuje +-2g, nemam duvod mu neverit.
Drevo je krasne zalakovane (velmi dobre se potahy lepi), i hrany nadherne zalakovane a obrousene, to jsem jeste u zadneho dreva nevidel. Na rucce by se dalo jeste zapracovat, ale nekomu to muze pripadat ok. Me to je jedno, pouzivam omotavku. Celkove hodnotim zpracovani jako velmi dobre, s prihlednutim k rucni vyrobe vynikajici a to jsem jeste nehraval se drevem pod 3tis.
Drevo jsem koupil na doporuceni pana Vodaka, pro kombinaci T80 a sendvic (v mem pripade yasaka xtend po). Nejsem agresivni utocnik, spise podani, namotat topspin, nebo vrchem rozehrat sendvicem a pak zkusit pritlacit. V tomto me drevo maximalne podporuje. Rotace s T80 je extremni, citim to a i protihraci mi to rikaji. U topspinu T80ka produkuje trochu vyssi oblouk, ale pak jde micek diky obrovske rotaci prudce dolu. Podani je velmi jedovate a co me nejvice prekvapilo, ze nektera podani se mi s kombinaci T80fx a Violin spatne hraly kratsi, ale tady to je lehke. Blok je kupodivu take nebezpecny. Staci jen nastavit palku a leti to velmi rychle, ale tam kam ma. Na konec stolu a do rohu. Taktez, prijem velmi jisty. Ikdyz to normalne nenelam, tak jsem zkousel copnout i podani s bocni falsi a ono to jde docela snadno. Vystridal jsem Bty TB ZLF, Innerforce Zlf, Nittaku Violin, Nittaku Acoustic s potahy T64, T80,T05, T05fx, T80fx, Rakza 7, Rakza 7soft, Xiom OVE, OIVE, Sigma I E, ale nic se kombinaci Kentaura s T80 nevyrovna ani ve spinu, ani kontrole. Je pravdou, ze to neni extreme rychle, drevo je spise pomalejsi off-, ale s T80 rychlosti dost, pro me akorat. Fantasticky pocit po kazdem odehranem micku, vylozene si hru uzivam.
Pro sendvicare toto prkno take doporucuji. Me sedi Xtend tak jak nikdy nic, akrivni mice jsou smrtici a pasivni dost casto padaji protihraci do site. Jistota, kontrola …. Neni co dodat.
To nejlepsi teprve prijde. Hral jsem dva treningy.
Prvni trening
S hracem, co jednou vyhraji ja, jednou on – 7:0 na sety a to normalne musim drit na maximum, abych ho porazil, opravdu houzevnaty protivnik se 70% z KP2.
Pak s velmi neprijemnou spoluhrackou s jedovatym BH sendvicem, kdy se musim hodne soustredit, abych mel navrch a ono to slo zase 5:1
Pak nastoupil divizni hrac s 55% a tam jsem 3:6 vytekl.

Druhy trening
Rozehravka, kde jsem opet vyhral a pak stejny divizni hrac a tentokrat 6:1 pro me.
Tohle je bilance, ktera se mi povede malokdy a nechci tedy videt, co se bude dit, az se s raketou budeme kamaradit delsi dobu.
Ma uroven KP2, 40let a hraji to pro zabavu :-D
Vodak Hinoki off-
Donic Bluestorm Z2 max
Dr. Neubauer Killer 2.0
Poslední úprava: 2 roků 9 měsíců zpět od sheagar.
Poděkovali: Machy, Marko, MartyC, Soky

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 7 měsíců zpět #13637

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 284
:)
ahoj vespolek,
měl jsem možnost si pár míčků taky pinknout s prknem Kentaur- tedy jak to ten klučík :) co má rád pinec dělá nevím, ale něco tak citlivýho a přesnýho s ohromnou možností variability úderů se málokdy povede dostat do ruky.
Kdo s tím pinkáte , mohli byste sem něco přihodit - je škoda že takový dřevo se tady neprobírá))))

Pohodu a pink.
K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Poslední úprava: 2 roků 7 měsíců zpět od Karel.

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 7 měsíců zpět #13714

• Fanoš
  • Junior
Ahoj ,mněl jsem možnost vyzkoušet Kentaura s několika potahy. Dík Vixivovi ve Voděradech s T 05 FX 1,9 na druhé straně měl sendvič a musím říct že se mně to hodně líbilo. Také jsem ho půjčil na test Satanovi a ten si Kentaura pochvaloval s Acudama S 2. :ping Dokonce ho chtěl se mnou vyměnit za OSP Virtuoso.Já osobně jsem na něm hrál na obou stranách jeden čas s Donic Aconda soft 2mm obrovská kontrola , ale chyběl mně tam ten pocit :TT1 trochu hopsavějších a kousavějších ESN potahů.T 05 FX vzhledem k mým hráčským schopnostem asi nevyužiju a pak ta cena. Takže zatím pořád hledám to pravé ořechové. Bohužel jsem se do toho testování celkem zamotal a zatím svůj grál hledám :zed
Snažím se hrát útočně spinem a sem tam i něco bloknout převážně u stolu max. 1,5 m za stolem. Moje úroveň OP 3 a sem tam OP 2. Tak berte prosím mé postřehy s rezervou.
:vine
Diolen all +
F-Rasant powersponge 2,1
B Hexer powersponge 1,9

Kentaur
Donic Copa X2 2mm
Poslední úprava: 2 roků 7 měsíců zpět od Fanoš. Důvod: Chyba

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 7 měsíců zpět #13715

• 72peter
  • Expert
  • Bekend neviem, forhend niekedy trafím.
  • Obdržená poděkování 30
Rozumie si toto drevko s trávou (1mm)?
1, Butterfly Joo Se Hyuk DEF+ (old) F: Tenergy 25 2,1mm B: CTT Pogo 1mm

4.liga

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 5 měsíců zpět #15623

• spondik
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 30
tak kentaura zkoušelo víc lidi ale chtělo by to nějak sepsat ty gumy co tam seděj a co tam neseděj. co sem tak pročetl tak t80 a acudy s2 tam sedi. ale co dál? zkoušel někdo třeba rakzu 9? klasicky t05? případně blitz?

:mnmn :mnmn :mnmn

tak šup šup nějaký další postřehy to chce
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzm 47°
FH rhyzm 50°

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

hanno ;)

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 5 měsíců zpět #15624

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 153
Kentaura jsem zkoušel minulé Voděrady , hrál jsem tehdy s Avaloxem.
S2 v maxu naprosto na FH v pohodě..Tráva spodem super , ale tráva vrchem mi utíkala , pravděpodobně vlivem návyku na Avalox.
Zajímavé , žehdy jsem travku kupodivu zprocesoval hned na tom andru off- půjčeném od Tibiho které mělo od Kentaura a avaloxu nejdál.
Nedávno se mi do ruky dostaly hinoki celodřeva od Jurzeka Vodáka- 5vrstvý tuhý a sedmivrstvý o fous pružnější prototyp.
S trávou vrchem jsem mohl skoro zavřít oči a vše tam padalo.Přitom návyk jsem v té chvíli měl na gergelku :bum
BLADE: XIOM STRATO FL
FH: DONIC COPPA X1 Turbo Platin 2,0mm red
BH: GIANT DRAGON 612 1,5mm black
"Das Ding fliegt wie ein toter Eimer"
Poslední úprava: 2 roků 5 měsíců zpět od MartyC. Důvod: doplněk

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 5 měsíců zpět #15627

• spondik
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 30
tak jirka konecne sehnal hinoky? no super. nemuzu se dockat
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzm 47°
FH rhyzm 50°

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

hanno ;)

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 4 měsíců zpět #16899

• Adamart
  • Nováček
Ahoj Peter72,
Hraji s Kentaurem druhou sezonu. Na BH mám CTT Pogo 1mm se středně tvrdou oranžovou houbou RITC 729. Hraji s tím u stolu, vrchem, klasický blok.
Pokud máš ještě zájem o info dej vědět napíšu více.
Vodák Kentaur
BH: CTT Pogo 1mm, houba RITC 729 oranž.
FH: Yasaka Rakza 7 Soft

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 2 roků 4 měsíců zpět #16900

• spondik
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 30
jen pro oziveni s pegasem soft all+ jsem pinkal 15min u jirky, je to kouzelný dřívkou s krásným citem a obrovským dwelem, velmi měkký pocit a flexem ale lineární. jak na chopování softem tak spiny je to super dřívko, mě tam trošku chybělo tempo kentaura s kterým hraju 2měsíce a pořád na něj koukám jak vyvoraná myš co ten kentaur dokáže od chytačky přes kontraspiny 3m od desky kdy jsem schopnej pořád tlačit ;)

kdo má rád celodřeva velkým citem a flexem rozhodně by je měl koupit u jirky, případně si někde pujčit z mého poledu jsou o stupen kontrolovatelnější jak celej motýl ;)

PS: večerní výplod po parným dni, tak to berte s rezervou, případně se ptejte ;)

:punk :punk
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzm 47°
FH rhyzm 50°

hanno ;)

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 1 rok 11 měsíců zpět #20336

• Polda
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Zdar chlape, chtěl jsem se zeptat, jestli hraješ na dřevu Kentaur OFF- T80 nebo T80FX, a co sedí lépe ?
Přemýšlím o dřevech Diolen OFF nebo Diolen Balsa OFF. Po přečtení Tvé recenze zvažuji i Kentaur OFF-. Tak nevím. Díky Polda

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 1 rok 11 měsíců zpět #20338

• sheagar
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Na kentauru urcite T80. U fx verze ubytek jak kontroly, tak spinu. Dle meho je velmi zajimave Hinoki off-. To je moje soucasne drivko s T80. Velmi podobne Kentaurovi, ale trochu mekci, rychlost asi stejna, spin a kontrola o fous vice nez Kentaur.
Vodak Hinoki off-
Donic Bluestorm Z2 max
Dr. Neubauer Killer 2.0

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 1 rok 11 měsíců zpět #20342

• Polda
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
I toto dřevo jsem rozmýšlel, ale někde jsem čel recenzi, že pokud si zvykneš na honili, špatně se učí s jinými dřevy. Nevím v čem je honili v tomto ohledu specifické. Toto mě to prozatím odradilo od Honoki Off-.

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 1 rok 11 měsíců zpět #20343

• spondik
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 30
sheagar napsal:
Na kentauru urcite T80. U fx verze ubytek jak kontroly, tak spinu. Dle meho je velmi zajimave Hinoki off-. To je moje soucasne drivko s T80. Velmi podobne Kentaurovi, ale trochu mekci, rychlost asi stejna, spin a kontrola o fous vice nez Kentaur.

dneska jsem to s jirkou vodákem probírali hinoky off- je hlavně pružnější jak kentaur. rychlostně jsou dřeva stejná, hinoki má větší katapult jak kentaur a tim padem se lip vytahuje spin z chopu u kentaura to jde o poznaní hur. ale na pořádný silový drajv nebo kontr do spinu s hinoky nejde a s kentaurem jde. ale je to zase o potazích možná na hinoki nesedl tibhar mx-s tak jak by měl. victas v15 extra na BH sedí na obou prknech.

za mě teda kdo se rád mazlí s míčkem hraje na rotaci a umístění a nehraje vyloženě silově je lepší hinoki. kdo hraje víc na sílu tak bych doporučil kentaura. rozhodně obě prkna jsou povedená a každé je o chloupek jiné.

hodně štěstí s výběrem

PS: moje poslední rada je zvednout telefon a zavolat jirkovi vodakovi a domluvit se s ním, rád poradí a má přehled co +-komu sedí, jen doporučím si prvně ujasnit co hraju, co mi vadí na stávajícím prkně a co bych chtěl jinak.
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzm 47°
FH rhyzm 50°

hanno ;)

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 1 rok 11 měsíců zpět #20344

• spondik
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 30
Polda napsal:
I toto dřevo jsem rozmýšlel, ale někde jsem čel recenzi, že pokud si zvykneš na honili, špatně se učí s jinými dřevy. Nevím v čem je honili v tomto ohledu specifické. Toto mě to prozatím odradilo od Honoki Off-.

tohle je podle mě blbost. :12drn
všechno jinak....

viscaria
BH rhyzm 47°
FH rhyzm 50°

hanno ;)

Vodák Kentaur off-, Pegas soft all+ 1 rok 11 měsíců zpět #20345

• Polda
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Nevím již kde, ale četl jsem, neříkám, že je to pravda. Zatím díky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik