ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Vodák - dřeva. cz

Hinoki Carbon Off VODAK 5 měsíců 3 týdnů zpět #44327

• koad
  • Veterán
  • viem že vieš že viem
  • Obdržená poděkování 47
Maroko bacha, každé 2-3cm navyše je veľa, to ti každá žena povie... :sezbl
Gergelka,tn 05, nexxus el 47,5
Btf gionis carbon all+, tn05, sonex jp gold

a miesam to jak hovadzi gulas s divinou
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Hinoki Carbon Off VODAK 5 měsíců 3 týdnů zpět #44332

• maroko
  • Expert
  • Obdržená poděkování 52
Tak v mojom prípade to asi nebude problém, tie 2-3 cm navyše. :sezbl
Vodak Hinoki Carbon Off
Fh: SpinLord Marder IV 2,1
Bh: Friendship Bloom ARC 2,1

VODAK MasterStrike 5 měsíců 2 týdnů zpět #44545

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 278
Domino , jestliže je u J-Aramidu uveden Aramid-carbon , jedná se o tkaninu aramidu s karbonem ,nejen o čistý aramid.
Je to alternativní kompozit k ALC.
Diolen custom , Bara 2,0 , Killer Pro 1,5 , Blue Contact

VODAK MasterStrike 5 měsíců 1 týden zpět #44568

• Domino Svetík
  • Expert
  • Obdržená poděkování 94
Rozumiem, vďaka.

Čo to máš za nového Vodáka?

S úctou

domino svetík
VODAK MasterStrike OFF- NittakuFastArcG1, 2.0mm, GEWO Nexxus EL Pro 48, 1,9mm
AVALOX BlueThunder550 ALL+ JOOLA GoldenTango PS 50, Gewo Hype KR 1,9mm
YASAKA SilverCarbon OFF, Gewo Hype KR 47,5, 1,9mm, YasakaRisingDragon 45,2,0mm
TSP BlackBalsa 5.0,JOOLA GoldenTango54 max, DONICBlueStormZ1Turbo 2mm.
Poslední úprava: 5 měsíců 1 týden zpět od Domino Svetík.

VODAK MasterStrike 5 měsíců 1 týden zpět #44610

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
Základem je Diolen Control All plus.
Tloušťka zvětšena na 6mm a upravena rukojeť na o něco větší rozměr.
Zatím jsem s tím nehrál , jsem v zahraničí.
Až ho zkusím , popíšu ho v novém vlákně.

VODAK MasterStrike 5 měsíců 1 týden zpět #44612

• Domino Svetík
  • Expert
  • Obdržená poděkování 94
Gratulujem.
Prosím Ťa, napíš potom do recenzie aj hrúbky jednotlivých vrstiev.

Vďaka

S úctou

domino

VODAK MasterStrike 5 měsíců 1 týden zpět #44614

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
Děkuji.

Tloušťky vrstev mně nezajímají a tak je nenapíšu , nevím je.

Vycházel jsem z osvědčené konstrukce prkna DCALL plus co jsem si ošahal a jen zvětšil tloušťku středu.

Je třeba si uvědomit , že dřevo je komplexní výrobek.

I když bys věděl tloušťky a druh dřeva , tak nikdy nebudeš vědět , jak výrobce ovlivnil vlastnosti lepením , jakou hustotu mají jednotlivé dýhy , jakou gramáž má kompozitní vrstva , jakou pryskyřici použil k vytvoření matrice pro kompozit , jakým tlakem čepel při lepení zatížil a jestli použil ještě další know how triky , o kterých Ti vůbec nic a nikdy nepoví.

Proč třeba čínské ekvivalenty a fejky dřev třeba motýla hrají zcela s jiným feelem je právě tohle.
Poslední úprava: 5 měsíců 1 týden zpět od MartyC.

VODAK MasterStrike 5 měsíců 1 týden zpět #44708

• roulage
  • on-line
  • Expert
  • Obdržená poděkování 105
No a toto je zase môj "milášek" od stolárskeho Karla Gotta mistra Vodáka. Custom blade no name, drievko na zakázku postavené na filozofii innerforce a s mojími obľúbenými ayous dýhami

ayous 0.6mm
ayous 0.6mm
carbon
kiri 4.0mm
carbon
ayous 0.6mm
ayous 0.6mm

Celková hrúbka 6.5mm, čepel 157 x 150mm, konkáv, hmotnosť na zakázku 82 gr.
Drievko je stavané skôr na tvrdšie poťahy, aj keď je karbon na stredovej vrstve, tak drevo je dosť živé vďaka ayous, ktoré ako dvojitá vrchná dýha navyše dáva podobný softový feel ako hinoki či smrek

Zase to miešam
Poděkovali: Karel, Machy, Jijed, MartyC, skopy, mandomando, Domino Svetík

VODAK MasterStrike 5 měsíců 1 týden zpět #44714

• Domino Svetík
  • Expert
  • Obdržená poděkování 94
Nádherný kus.

S úctou

Domino Svetík

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44716

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
Vážení příznivci stolního tenisu ,
chtěl bych se s Vámi podělit o první zkušenosti s tímto prknem .

Na úvod bych rád vyzdvihl vstřícnost , laskavost a profesionální přístup výrobce Jirky Vodáka.
Tímto bych mu znovu chtěl poděkovat.

Co mně vedlo k objednání nového prkna?
1. Začal mi chybět pocit z kiri+kompozit ,který jsem vnímal třeba na Stratu.
2.Zároveň o Baracudě i Dawei 388 C1 se píše , že vyniknou na kompozitním prkně.
C1 po čase zavadla a ztratila se velká část citu , to mně vedlo k myšlence , že kompozit by ji nakopl.
Nechtěl jsem čistý karbon ,ale spíše něco jemnějšího.
Nechtěl jsem innerforce systém , už v bibli je psané , že lampa se nemá dávat pod poklop.

Takže zadání bylo - středně rychlý kompozit s kiri středem a velkým citem .
Měl jsem opakovanou zkušenost s prknem Vodak Diolen Control All+ a musím potvrdit Hoxikovu recenzi - to prkno mělo největší cit , jaký jsem kdy u kompozitu vnímal.
Takže volba byla jasná.
"Diolen Controll All+ na steroidech".
Z důvodu užití polotrávy jsem chtěl zvednout tuhost prkna a taky jsem chtěl rychlost OFF- až OFF , tak jsem objednal čepel silnější , zadání znělo 5,8mm , nakonec v reálu to vyšlo trochu víc.

Technické údaje:

Hlava 157x150mm
tloušťka čepele 6mm
rukojeť 101x24mm.
Rukojeť je rozšířena o 1mm a prodloužena o 1mm oproti standardnímu Diolenu All+.
Skladba dýh stejná jako u Diolenu All+.
5x Wood plus 2x Diolen - Aramid.
Váha prkna 86 gramů.
Váha komba - 172 gramů.

Potahy: Baracuda 2,0mm , Killer Pro 1,5mm( Killer byl dar od přítele Petra z Otrokovic , zkusil jsem jej a už u něj zůstal)

Design: Nádhera. Na živo je to ještě hezčí než na fotkách. Krásná ruční práce + barvy padouku. Klasicky old swe působící celek doplňuje moderní designová samolepka na rukojeti , která mi přijde jako nějaký sofistikovaný data matrix code se zašifrovanou informací , o jaké prkno vlastně jde .

Držení: Širší konkáv nejvíc připomíná držení Strata. Rukojeť je o 1mm delší a držení je velmi komfortní pro moji ruku.

Feel: Soft , oproti standardnímu DCALL+ trochu tlumenější a softovější pocit (možná vliv silnějšího kiri středu a uvidíme , jak to bude po měsíci , až potahy maximálně zavadnou) , taková peřinka ale stále s dostatečným pocitem kontaktu míče na čepeli při hře za stolem.
Feel je trochu jinak soft než u hinoki-karbonu , ale svým spůsobem docela podobný.Oproti třeba Stratu je ale celkový pocit měkčí a méně tuhý.

Cit - nadstandardní. Je znát , ze kterého prkna toto prkno vzešlo. Za stolem ,ve střední vzdálenosti , při topspinu i drajvu. Pocit z prkna vybízí k aktivní hře.

Dwell time - vysoký. Míč při úderu přilne k potahu a drží tam po dobu úderu.To ovlivňuje všechny činnosti - míč se dá při úderu vést a směrovat , dá se snadněji variovat rotace , oblouk , dá se vést i kontr.. Přesto kombo nepůsobí nějak moc žravě , což je moc fajn , nicméně s touto vlastností je třeba počítat..

Rychlost: S nově cca dva dny nalepenými potahy o kousek rychlejší než Waldner senso karbon (Revspin 8,3) s měsíc starým T05 2,1mm a Cornileau Conquest OFF (Revspin 8,3) s Blue M2 ve 2mm.
Já to vidím na čisté OFF rychlostně cca jako Petr Korbel OFF (Revspin 8,3) , ale se zcela jiným pocitem.
Možná bude , hlavně ve spinových úderech , o poznání rychlejší než Korbel Off , ale konečný verdikt bude možné říci , až potahy zavadnou a ztratí dynamiku nových potahů.

Katapult:Vyšší než u Alséra All5 , můj custom má díky konstrukci na cit u DCALL+ s větší tloušťkou Kiri velký dynamický rozsah. Pasivní údery jsou ovladatelné , při prudkém úderu prkno přidá tak , jak chcete , Diolen je "hodnější" než karbon a prkno nekope.

Tuhost: Relativně tuhé , ale ne tak jak Strato nebo Ignito , zase o něco tužší než Waldner senso carbo. Měkčí pocit z prkna i v tomto směru , řekněme že prkno má "zbytkový flex".

Ovladatelnost: Vysoká. Zřejmě i díky vyvážení , kombo má o 5 gramů víc než kombo s Alsérem , ale působí lehčím dojmem. Zkoušela i manželka a byla překvapená že custom je těžší , pocitově je to naopak.
To má velice pozitivní vliv na proceno chyb v tréninkových úderech.
Vyvážení se posunulo vlivem mírně zvětšené rukojeti směrem k rukojeti.
Přišlo mi to , jako bych ovládal kombo jen se zlomkem síly proti jakémusi "protizávaží".
Při FH topspinu ne a ne zkazit.
Kolega zkoušel Alsér a jemu se líbila víc než jeho WSC i než mé nové prkno.
Moje odpověď byla , - ale mně to tam pořád padá zpátky a s Alsérkou mi to tolik a tak konzistentně nepadalo.
Vtírala se mi myšlenka: "Toto je nejovladatelnější prkno se kterým jsi kdy hrál , bez ohledu na rychlost či složení"..

Rotace vrchem : Přišlo mi , že rotace je o fous víc (při měkčím pocitu) než u kolegy s WSC a T05 v maxu , což jsem teda hleděl.
Vzpomeňte , co psal Karel o kombinaci Padouk + Diolen u recenze zmíněného prkna Diolen OFF+.
Edit 18.10.18:
Včera jsem detailněji zjistil , proč prkno hraje topspiny tak , jak je hraje - s velkou jistotou a rotací.
Kombinace padouku a Diolenu , možná spolu s dalšími faktory způsobí , že prkno dlouho drží míč , chová se tzv. "captive" - delší dwell-time.
Včera jsem krátce vzal do ruky levné čínské ALC a sparing aniž bych mu něco řekl , tvrdil že předtím to točilo o hodně víc.
Vedlejší bonus je , že se dá při úderu samotném snáze variovat oblouk a sidespin vs horní rotace.
Samozřejmě je třeba s touto vlastností stále počítat , prkno ji neumí "vypnout".

Oblouk: Střední. Nižší než u Alséra All5 a cca stejný jako u WSC s T05.

Čop: Hraju hlavně jako příjem z FH. Velice dobrá rotace.

Blok: Tady bych se zastavil. Další velké překvapení mně čekalo u pasivního bloku , který měl na všech prknech s Baracudou tendenci vyskakovat.
Tady ne. Na silně rotované oblouky se sajtem kolegy s T05 šlo jen nastavit a jemně se dotknout. Míč poslušně a ploše odplachtil na polovinu soupeře. Tady mi spadla čelist.Na jednu stranu dynamické kombo , na druhou umí tlumit a Baracuda nepůsobí žravě.

Totéž v bledě modrém u Killera. Zatlumený blok nevyskakoval nahoru a dal se hodně slušně zatlumit.
Vůbec Killer si s prknem rozumněl velmi dobře.

Drive a smeč: Jako všechny údery , na poměry , že jsem s prknem hrál poprvé , relativně velká jistota.

Servis: Hodně dobrý , tendence do něj jít opravdu aktivně - zase je to o vyvážení čepel vs rukojeť a hlavně o docela dlouhém času držení míče na raketě..Prkno je celkem rychlé a tak kratší servis je třeba natrénovat a hrát jej s citem.

Příjem - prkno je citlivé a dává velkou zpětnou vazbu. Geny DCALL+ se nezapřou.

Hra ze střední a delší vzdálenosti :Prkno má díky konstrukci původního diolena a navíc ještě posíleného katapultu z širšího kiri středu dostatek síly a je přitom stále dost přesné. Co mně překvapilo , i s Killerem šel hrát "powerspin" ze střední vzdálenosti.

Závěr:
Jsem po prvním hraní hodně spokojený.
Prkno hraje tak , jak jsem doufal a dokonce jsem zavnímal něco navíc , co jsem ani nečekal.
S prknem budu pokračovat a napíšu , až to celé zavadne a až se s tím sehraju , pokračování.

S pozdravem

MartyC

Edit po dvou týdnech 27.10.18.
Kombo zavadlo a je to znát.
-snížil se katapult ,ale stále je dost dynamiky.
-Feel se posunul směrem k "medium". jak baracuda zavadla , hraju víc do úderu a kompozit "vystrčil růžky " víc než před tím. Stále je to nicméně pocitově příjemné.
-dwell se snížil , ale pořád je ho dost na jistotu ve spinech z obou stran.
-Killer na customu není extrémně rušivý , ale je velice kontrolovatelný. otevření hry , "powerspiny" , kontry , bloky. Soupeři nevěřícně kroutí hlavou a nechávají si potah ukázat. netuší , že je to symbiózou s prknem.Když jim to povím ,stejně mi nevěří ,ale je to tak.
je to dáno obloukem , který je velice příznivý pro můj pohyb ruky při vedení úderu , plochým odrazem , necitlivostí na rotace ale zároveň možností hrát i s killerem na oblouček ,prudký "spin", zámaz.
Korunou krásy celé sestavy jsou bloky a kontry z obou stran. I po pouhých 3 tréninkách se daří tzv. nouzové údery -a také tzv. "velké údery" , kdy hráči otevřou hru a snaží se soupeře rozstřílet..
Je to dáno zřejmě opět zdařilou konstrukcí prkna na cit a vliv kombinace padouk plus diolen.
Nakonec malé srovnání s mojí superrychlou gergelkou 100 gramů , osazenou Barou v maxu a C1 v 1,8mm:
Custom je daleko méně "power" , má rychlost "tak akorát" , gergelka má za stolem taky pěkný cit , míče letí jak raketa , je citelně tužší a rychlejší.
Zatímco custom je čisté OFF tak na středu stupnice , moje gergely old je jasné off plus.
Obě komba jsou postavené na jasnou ofenzivní hru , custom je více "allround offensive".

Edit 31.10.2018:Všechny informace o Killeru se týkají Pro verze - právě jsem se dozvěděl , že mám nalepený právě Killer Pro.

Edit 26.11.18
Můj pohled na Diolen - Aramid:
Diolen Aramid je kombinace -tkanina podobná ALC ,ale místo tvrdého a pevného krbonu je tam diolen , polyesterová tkanina.Zatímco v kompozici alc je pevnější karbon , tady je pevnější aramid.
Nicméně v praxi je každá tkanina zalitá pryskyřicí a taky je důležitá gramáž - podle mně se diolen/aramid používá/dá koupit jen v poměrně vyšší gramáži...takže rozdíl mezi DA a ALC se trochu relativizuje.
Když si odmyslím , že většina ALC má koto a já mám padouk ,který zvyšuje dwell time , ALC kompozit je víc "karbonový.
Diolen-aramid je jemnější , víc podporuje rotaci a má daleko nižší "karbonový kopanec" při silnějším úderu - spíš plynule zrychlí.
Nicméně i prkno s diolenem má spíše nižší oblouk(skvělé na čudly) a zvýšený sveet pot.Pocitově je bližší ALC než celodřevu , ale efekt je o něco jemnější.Diolen-aramid nemá stejný pocit jak alc nebo arylát samotný - je to dané tím , že aramid méně tlumí vibrace než Vectran , který si BTY kvůli obchodu přejmenovalo na "arylate". aramid má velmi podobné vlastnosti ,ale ostřejší feel - který je ale u Vodákových diolenů změkčen právě polyesterovým diolenem.
Nevím , jestli je to pochopitelné. Můj Diolen je podle mně dost podobný Maze ALC nebo Freitasu ALC s vrchní limbou(stejná tloušťka cca 6mm a dost podobná kompozice dýh), ale s nižším " karbonovým" projevem při silnějším úderu - projeví se hlavně dál od stolu.
Diolen custom by mohl být podle mně o fous točivější a z dálky o kousek méně "power" než Freitas/Maze ,ale tohle je jen kvalifikovaný odhad bez srovnávacího testu..
Kombinace padouk-diolen je popsaná jako nejvíce rotaci podporující v recenzi na Diolen OFF plus od Karla.

.
Přílohy:
Poslední úprava: 3 měsíců 3 týdnů zpět od MartyC.
Poděkovali: Karel, pirát Janes, gaston, Jijed, Marko, Lodyha, cuetec, Fanoš, roulage, romanzdk a tento uživatel má 4 dalších poděkování

VODAK MasterStrike 5 měsíců 1 týden zpět #44718

• MartyC
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
Roulage:Parádní kus , blahopřeji.

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44720

• ondrous
  • Junior
  • Radost ze hry je klíč k úspěchu!
  • Obdržená poděkování 43
Neskutečná nááádhera :1cka !!!!!

Ať se Ti s ním daří,
O.
Xiom Stradivarius FL
FH: Vega Pro, 2,0 mm, black
BH: Super Anti 1,9 mm, red
168g

V testu: Xiom Ice Cream, Vega Pro + Super Anti
Poděkovali: MartyC

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44721

• Lodyha
  • Expert
  • Obdržená poděkování 46
MartyC, zdravím Tě - jakož i všechny ostatní účastníky zde,
děkuji za Tvou šťavnatou, užitečnou a jasnou positivní recenzi o novém zákaznickém dřívku :1ka. Skvělé !!!
Takové spontánní osobní zjištění a pak následné zveřejnění těchto poznatků zde - nám prostě usnadní dřevní výběr, nezávazně nás to může nasměrovat čili to pomáhá.
Šetří to náš čas a potažmo peníze :cyc .
Mně se mimochodem moc líbí a velmi vyzdvihuji, jak tvůrce Jirka Vodák chce vždy vyhovět a umí téměř "dokonale" reagovat na přání zadavatele - neboli jak profesionálně a citlivě tvoří .........pro mne vzor pro jiné současné profesionály z jiných oborů :) .
To není vůbec jednoduché: mimo dobré vůle to vyžaduje velikou masu relevantní naakumulované zkušenosti v tomto úzkém specifickém oboru.
Takže ještě jednou, vážený kolego, Ti děkuji jménem zde nastoupené nejmenované jednotky :12drn
za Tvůj fajn příspěvek,
ať žije tato naše zábava...
:1cka :dik
Poslední úprava: 5 měsíců 1 týden zpět od Lodyha.

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44723

• Domino Svetík
  • Expert
  • Obdržená poděkování 94
Tak to je krása.
Kurva, normálne som sa rozcítil a vyhŕkli mi slzy.
Asi mi drbe.

Zavolal som Zuzu, to je moja žena a hovorím jej:
"Zuza, poď sa pozrieť na toto drevo".
Ona sa kukla (asi sekundu) a hovorí:
"No, pekné, si v poriadku?"

Niektorí ľudia tam proste nevidia to, čo tam je.

Idem na tenis...

S úctou
domino

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44724

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 295
Po takýchto ódach na Jirkove výrobky by si asi mal zmeniť Nick na Jurzek Stradivari :1cka
Inak, dobre sa to číta.
P.S. Neviem či by nemal expandovať do Nemecka, prípadne do Ameriky. Tam by mu za takéto kúsky pozlátili ruky.
Avalox Blue Thunder 550
F - Palio Aeolus - Max., Red
B - Palio Blitz - 2,0 mm Black

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44725

• Horal
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 45
Súhlas :1cka
Schlager carbon light
Coppa X1 TP max
Grass dtecs ox

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44726

• Jarek
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 9
To prkno je příliš krásné než aby se na něj lepily potahy a nedej bože se s ním hrálo!!!
Dingo Swiss Yin Yan All
Bh: Dingo Swiss Zik Zak Ox
Fh: Xiom Vega Pro 1,8mm

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44729

• Jurzek
  • Senior
  • Obdržená poděkování 57
Zdarec borci, jsu rád, že se vám moje dřeva libí, nebo tedy aspoň tohle Martinovo nové dřívko.
Také se mě to čte velmi dobře.
Je to pro mě odměna za opravdu velké úsilí ve vývoji a také zpracování.

Pro Klopiče i ostatní:
v Německa už nějaká dřeva hrají (i ve Švýcarsku, Polsku, Francii, jedno je v Anglii)
a v USA také asi 30 kousků.
Brzy budu mít nový web i s AN verzí a s cenama v euru i v dolaru.
Určitě se budu snažit o německý trh, už mám pár lidí, kteří tzv. otevírají dveře.
Co se týče USA, tak mohu napsat, že to jsou tak zvláštní lidi, že je to až zarážející.
Panuje tam napsrostá prvotní odmítavost čehokoliv i kdyby to bylo zadarmo.
Pak za určitých okolností si s tím pinknou a diví se jak je to možný, že to dobře hraje.
No uvidíme co USA, každopádně Německo je blíž.
Těší mě to, že v Los Angeles hraje nějaký dobrý elitní hráč s Taranisem+T05 a nemůže si ho vynachválit. Tak aspoň poznal kvalitu s evropy "Z MORAVY" :TT1 :1cka :TT1

Mějte se všichni hezky, a ať se vám daří nejen v pinecu.
Jirka
Vodák Jiří
www.vodak-dreva.cz
VODAK M. Hořejší EnTech Off 81g
Fh GEWO Nexus EL 43 2,0 mm
Bh TIBHAR Grass OX
Poděkovali: DoktoR, Karel, pirát Janes, Jijed, MartyC, romanzdk

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44733

• Machy
  • Moderator
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 289
Jurzek napsal:
Zdarec borci, jsu rád, že se vám moje dřeva libí, nebo tedy aspoň tohle Martinovo nové dřívko.
Také se mě to čte velmi dobře.
Je to pro mě odměna za opravdu velké úsilí ve vývoji .......

Soudruzi z NDR uz studují s cim ze to hraju, doladěno Vodak tričkem ;)
Vodak Diolen OFF
Bh: Donic BlueStorm Z2 2,0mm
Fh: Donic Bluefire M1 max

Viscaria Bh: Xiom Vega Pro max. Fh: Joola Rhyzer 48 2,0mm

.

Vodak special custom "MartyC" 5 měsíců 1 týden zpět #44734

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 738
Ahoj, dovolil bych si v souvislosti s tímhle vláknem pžádat Admina aby recenze speciálů od Jirky co zde prezentoval Domino, Roulage a Marty šoupnul na hlavní panel a taky přidal do recenzí.
Navíc osobně si myslím, že recenze Jirkových prken by zasluhovala samostatnou sekci. Jeho prkna jsou doslova umělecký skvosty.
Možná, že ani řada z nás, co se zde scházíme není schopna docenit, jak kvalitní věci za super cenu je nám Jirka schopen udělat.

Pohodu a pink.
K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Poděkovali: MartyC, Fanoš, Domino Svetík
Moderátoři: pirát Janes, Karel, Tomas, romanzdk, Pavlik, Machy