ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Jak pořádat turnaj ve stolním tenisu.

Jak pořádat turnaj ve stolním tenisu. 1 týden 1 den zpět #42516

• pirát Janes
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 138
Pánové, velmi mě zaujaly příspěvky lidiček, co pořádají různé pinecové turnaje, ve vláknu o Voděradech 2018. A protože nechci, aby tyto poznatky zapadly, udělal jsem tohle vlákno.
Věřím, že Ti kluci, kteří již mají nějaké zkušenosti s pořádáním těchto sebevražedných misí, sem dají své zkušenosti k disposici ostatním nadšencům. Takové ty návody, jak nenaletět, neprodělat, jak sehnat sponzory, na druhou stranu, co účastníkům zajistit, aby byl turnaj úspěšný (já vím, know how :laugh: ) atd.
Trošku o tom vím, můj oddíl v Neratovicích, jako klub disponující velkou sportovní halou, už ledacos pořádal, jak bodováky mládeže, tak veterány.
Jenže já vlastně "jen" vybírám startovný (znáte to , poctivej trouba :) ) Jen se děsím toho okamžiku, že se po těch letech jednou spletu a to manko zacáluju ze svýho......potom ale na to hodím loď...
:pirate
JANeS

Číslo 5 hlásí návrat.
Donic WSC JOW shape, Adidas Fibertec Classic, OSP Expert a Virtuoso
na všech 2x Tibhar FX-P max

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)
Poslední úprava: 1 týden 1 den zpět od pirát Janes.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, romanzdk, Pavlik