ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: VODĚRADY 2018 - organizační vlákno.

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 9 měsíců 10 hodin zpět #40812

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 190
Navíc, pokud by se to zavedlo jen ve skupinách, vlastní turnaj to v ničem neovlivní, ten by jel normálně natvrdo. :rata
JANeS
Vodák Antares Carbon
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 9 měsíců 10 hodin zpět #40813

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
A jedemééééééééééééééé
Mivoj konečně splnil svojí vlasteneckou povinnost, :love
takže hurá na formulář :bana1 :-hops :-hops :-hops :-hops
JANeS
Vodák Antares Carbon
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40825

• Pavlik
  • on-line
  • Moderator
  • Člověk se furt učí ...
  • Obdržená poděkování 44
Jestli můžu, tak bych prohodil pár slovíček k systému Voděrad:
- velmi se mi líbilo, když se v pátek hrál turnaj dvojic, jednotlivci byli až v sobotu,
- jak už Dalis zmínil, trochu upřesním - ŠTENGAR Cup hrajeme na 3 hrané sety, co set, to bod do tabulky - urychlí to skupiny a je to i motivační - i za stavu 0:2 pořád ještě můžeš získat bod,
- hendikep by nebyl na škodu - naprosto souhlasím s Václavem

Shrnutí mého názoru:
- dát skupiny na 3 hrané sety s hendikepem, pavouky KO s hendikepem
- líbilo by se mi hrát v pátek něco volnějšího (družstva, čtyřhry) a v sobotu jednotlivce, ale nechť si rozhodnou organizátoři
Vodák DEF,B-Tibhar Evolution FX-S1,9 black F-T80 1,9 red
Motto : Vyhrává ten, kdo udrží ten malinký kulatý nesmysl na stole déle
Kdo nehledá, najde - stačí vzít do ruky prkno od Vodáka (Jurzeka) :-)
Poděkovali: pirát Janes

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40831

• vixiv
  • on-line
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 75
já bych se také vyjádřil:
- je mi jedno jestli hrát dvojice již v pátek nebo ne, jen je třeba mít v potaz, že existuje také neděle a po sobotním zahulu ve dvojičkách, mlže být neděle pro některé ohrožena, přikláněl bych se tak ke kompromisu, tj. začít dvojičky již v pátek, ale později např. po večeři třeba 20:00 a odehrát jen dvě nebo tři kola a pokračovat v sobotu, pátek vyplnit turnajem dvojic, kde dvojice by byly známy předem, stejně tak jako zahájení turnaje (dopředu tak vím nebo ne, zda se stihnu dostavit, zda budu mít partnera), turnaj bych hrál na půl haly, druhou bych nechal pro volné hraní
- dvojice líbí se mi návrh pavlíka, hrát na tři sety a body podle počtu získaných bodů počítat do tabulky, kór když potupují všichni, pavouka bych již hrál standardně (je variantou zda již od začítku na tři vítězné nebo až od posledních 16ti)
- neděli bych nechal pro 4ky na dvě porážky

co bych uvítal, je nějaké slavnostnější vyhlášení vítězů, kde by si první tři v každé kategorii mohli odnést nějakou cenu např. mě napadá turnajová trika, drobnosti od mivoje atd. myslím, že by nikomu nevadilo oželet v hospodě jedno, dvě piva a za takto vybrané peníze pořídit opravdu nějaké drobnosti pro vítěze a pavel by mohl svoje písmomalířství přetavit v diplomy např. pro každého účastníka :)
vixiv
Prkno: Butterfly old Korbel Made in Japan FL;
Fh: Nittaku Fastarc G1 2,0mm;
Bh: Dr. Neubauer Killer 1,5mm

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40833

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
Mně se dvojice líbily v Lanžhotě, kdy každý dobrý hráč k sobě vyfasoval (asi losem) jednoho "lemráka", a čím lepší, tím horšího...kua, jak já se snažil, abych to Konymu úplně nepodělal :blush: Hrálo se klasicky, jednička proti jedničce, dvojka proti dvojce a rozhodující čtyřhra. Parádní maso a všici si zahráli. :TT1
Když to necháš na domluvě, vzniknou hrozně nevyrovnaný dvojice, to bych nechal až na nedělní čtyřhry.
JANeS
Vodák Antares Carbon
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

Poslední úprava: 8 měsíců 4 týdnů zpět od pirát Janes.

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40836

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 635
:)
ahoj,
kecat do toho mě nepřísluší, ale 2 věci k tomu napíšu, byť se turnaje nezúčastním.

- systém na 3 sety s tím, že se počítá každej set coby bod, jak napsal Pavlík je dle mýho super . Zkrátí se doba zápasů, sníží se opotřebovanost hráčů a při počítání každýho setu to nutí hrát. Případně není od věci ještě kratší varianta pouze na 2 vítězný jak myslím navrhoval Tygřík 62

- systém hendikepů bych si být organizátorem turnaje moc dobře rozmyslel.
Každoročně už 18 let takto hrajem vánoční turnaj. Co soutěžní třída to bod náskoku, takže se leckdy jeden musí vyhrabávat i z fóra 0:7.
Podle čeho by jste ovšem hendikepy brali? Podle toho, kde je hráč zařazen na soupisce, nebo podle toho jakou skutečně soutěž hraje bez ohledu na soupisku? Řeknou vám všichni pravdu?....
Při počtu účastníků 64 a při počtu vypitejch piv a jinejch dobrot si nejsem zcela jistej, že by tohle dělalo dobrotu. Hendikep turnaj je jistě dobrý zpestření, ale mám za to, že pouze v partii lidí kteří se navzájem hodně dobře znaj a jsou v pohodě. Ono pak stačí jeden dva víc připitý a egem omámený plejeři a může to ostatním zkazit celej turnaj, možná i víkend....
Ano, zahrát si hendikepy jako doplňkovej turnaj asi ano, ale hrát hendikepy jako hlavní turnaj, no nevím....

K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Poděkovali: Jijed

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40839

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
Karle, já s Tebou souhlasím, problémy nastat můžou, proto jsem taky psal, že by handicapy byly dobrý jen jako oživení, jen ve skupinách, kde o nic nejde, když všichni postupují.
To určování je samozřejmě trošku problém, ale když máme Stis, tak by to jít mělo. Ono by to stačilo třeba jen 3-4 body fóra pro všechny okresní hráče bez rozdílu, dál už bych to třeba vůbec nepitval, ono to mezi nestejně kvalitními kraji a divizemi moc nejde, navíc slovenské ligy :woohoo:
Ovšem, zase, kdo to bude určovat, Pavel s Maldou toho mají i tak nad hlavu :zed .

PS: Jinak ale Karle doufám, že se na staré kamarády alespoň příjdeš v sobotu podívat a po turnaji si trošku zahrát..Tvoje hra má totiž vysoký koeficient čumivosti :cheer: :ohmy: ....
JANeS
Vodák Antares Carbon
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

Poslední úprava: 8 měsíců 4 týdnů zpět od pirát Janes.

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40843

• ZMAS
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 15
To já kdysi na PRAHA-OPEN dával okresním hráčům 0:8 fóra
dřevo TOPOL, bh-999T 0,5 fh-Milky Way NEPTUNE ox-zatím mimo provoz
dřevo TOPOL, bh-SD 40 0,5 fh-Dawei 388D ox

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40846

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
Zdendo, Ty jsi ale přírodní úkaz :P Ty museli být vyplašený, už když jsi vytáhl ty svoje lopaty :laugh: :sezbl
JANeS
Vodák Antares Carbon
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40847

• Mart-man
  • Junior
  • "120% + srdíčko a propálím i síťku!"
  • Obdržená poděkování 11
Kdyby mělo dojít na handicap, tak bych to počítal z Elo bodů, když už je máme :) přece jenom každý kraj má jinak výkonnostně odlišné soutěže a přitom jsou papírově totožné...
Ale nevím jak na naše sousedy ze Slovenska :zed
Prkno : Butterfly Moonbeam AN 1st. serie
FH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm black
BH: Adidas Tenzone ultra 2.1mm red (Teny05)
Suma sumárum 202g

Email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40853

• Tiger62
  • Junior
  • Obdržená poděkování 25
:TT1

Systém na 3 sety je lepší a spravodlivejší ako na 2 , ale aj tak by som sa prihováral za 2 sety.

Zápasy rýchlo odsýpajú, nikto nemusí nikam odchádzať, lebo sa to neoplatí, nikoho netreba nikde zhľadúvať a vyvolávať, pretože nikto nikam neodišiel...

Ešte v piatok sa stihnú odohrať komplet skupiny (všetci prihlásení chcú komlet stravu, max bez nedele-čo znamená že momentálne všetci prídu už v piatok). Vilém nechce stravu, ale aj tak príde v piatok...

Skupiny sú rýchlo vybavené, potom až do noci je pohov, volno, zpívat, začína ozajstné "SETKÁNÍ FÓRISTŮ" a na sobotu zostanú len pavúci.

Čo viac by si Malda mohol priať ako to, že bude pavúky vyrábať večer v kľude pri pivku so sličnou devou na kolenách... :cyc

Ale možno je Malda stressmen a hovacky si užíva chvíle, keď mu cez plece čumí 300 ľudí a furt sa ho vypytujú, či už pavúky sú a s kým hrajú a kedy približne a kde to viazne a prečo ešte nie sú odohraté skupiny...

Večer vytlačení pavúci navyše ponúkajú celú škálu taktických variant:

Ak viem už večer, že mám v pavúku napr. Martyho a Waničku tak sa predsa starám, aby mali celý večer čo piť a jesť aby sa na druhý deň nedokázali postaviť na nohy...
Zlý príklad, tolik piva a kořalky prostě není...

Hendikepy sú fajn, ale vedú na neuveriteľné komlikácie.

V jednoduchosti je krása, tak navrhujem len jednoduchú zmenu, teda 2 sety. Je to ako bleskový šach, nie je čas na fičúriny, proste treba hrať od prvého momentu...

:)
Avalox BT 550
BH+FH Joola Maxxx 450 1,8
86/186g
Koeficient čumivosti 8,5

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40854

• zibi
  • Junior
  • Obdržená poděkování 1
Zdravim vsechny, formular vypsan i s petou a system je mi skoro fuk, hlavni je se zúcastnit ve zdravi :dik :dik :dik :dik :dik :prd :12drn :12drn :12drn :ok24
Poděkovali: ropemaker

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 4 týdnů zpět #40886

• exit_2
  • Expert
  • Obdržená poděkování 57
1. Skupiny obrovské. Rodeliť a hrať 2 skupiny na striedačku na jednom stole. Bude menej zápasov. Aj tak všetci postupujú.

2. Mali by sa skupiny dohrať už v piatok. Ak ostaneme pri tej veľkosti. Ak sa v piatok budú hrať
dvojice, tak v sobotu určite hrať s malými skupinami.

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 3 týdnů zpět #40894

• Kalhy
  • Expert
  • Obdržená poděkování 13
Já bych to nechal tak,jak to je. Pro nas hobíky z okresu je lepší si zahrát tři sety a třeba i víc ,než rychle prohrát s lepším soupeřem a jít mu podat ruku aniž by se pořádně rozkoukal. Přišli jsme sem všichni ,že si chcem zahrát a porovnat své schopnosti s ostatními. Vždy ti lepší hráči si zahrají více a my ostatní jen posedáváme. Kdyby se pavouk po čase,až by ubilo několik hráčů odehrávalo jen na jedné polovině,tak by si ostatní,kdo by chtěli mohli zahrát na druhé polovině. Stejně se vždy podařilo jednotlivce odehrát za sobotu a jestli to má skončit v šest večer nebo v osm je asi už jedno.

:vine
TSP Blaze OFF
FH TY 05 2,1 red ,
BH Antipower 2 mm černý

Dřevo Xiom Fuga OFF- a Donic WSC
FH- Bty Ty 05 red 2,1mm
BH- Yasaka antipower 2 mm

OP 1 Pce, (KP1 - Pce )

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 3 týdnů zpět #40897

• Václav
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 68
To jsem tomu zase dal. Vidím že návrh hendikepu se moc nelíbí. Ale uvažte skupiny se hrají v pátek pozdě večer každý stihne 3 až 4 utkání ostatní se se dohrává v sobotu ráno a pak jako já dostanu v K:O Bédu a ten den jsem dohrál, protože se dohrává K.o systém. Za ty dva dny jsi tím pádem moc nezahraji. Ale toto setkání je o tom jsi zahrát s různými hráči.
Takže okresáci jsi moc nezahrají Jak tady prezentuje Kalhy. Mě osobně se líbí návrh Pavlíka.Václav :sezbl :sezbl :mnmn :mnmn :vine :vine
Stiga Allroud carbon Tenergy 05 FX 1,9 Hellfire OX. HALLMARK Enigma DONIC acuda S2 2,0 Easy P OX

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 3 týdnů zpět #40899

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
Pokud nebudou handicapy, jsem taky pro Pavlikův systém na tři hrané sety. :ok24
A okresákům bych znovu rád připomněl Žížalákův memoriál o nejlepšího okresáka, :1ka :bana1 kde můžou svůj hrací deficit doplnit. Nemusel by být rovnou KO, ale třeba na dvě prohry, aby nikdo nebyl odstrčený.
PS: Neboj, Václave, letos už na Tebe nezapomeneme, čestný pionýrský :laugh:
:pirate
JANeS
Vodák Antares Carbon
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

Poslední úprava: 8 měsíců 3 týdnů zpět od pirát Janes.

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 3 týdnů zpět #40900

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
Koneckonců, zkusme počítat, pokud jsou skupiny po 8-9ti lidech, dají se v pátek odehrát 3-4 zápasy a to mělo by být v silách každého, podle mě je to tak akorát, komu je to málo, může si hrát třeba celou noc přáteláky.
Na sobotu tedy zbývá sehrát do oběda další 3-4 zápasy, dle mě zase tak akorát.
Po obědě rozehrát KO, to je pro finalisty dalších 6? Pokud okresák vypadne hned, bude mít zaručené min dva zápasy v memoriálu. Čili ke čtyřem ranním 3 odpolední. Nebo KO hrát na dvě prohry (nevím jak je to ale časově reálné), a to už má i ten největší patla zaručený 4 hry i odpoledne.
Kua, to by snad mělo stačit, ne? :zed
A teď do mě, možná počítám blbě, nejsem na hrací systémy zrovna machr. :blush:

:pirate
JANeS
Vodák Antares Carbon
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 3 týdnů zpět #40912

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
A jak by to vypadalo při dvojnásobném počtu skupin, jak navrhl Exit?
Skupiny po 4-5 ti lidech, takže v pátek opět 3-4 zápasy, tady se tedy nic nemění :woohoo:
Sobota KO od rána, potom tedy hrát na dvě porážky a tři vítězné sety.
Okresák vypadne po dvou kolech a do oběda sedí. Následně min. 2 kola Žm. Takže tímhle systémem se těm nejslabším počet zápasů v sobotu zmenší se zaručených 6-7 na 4.
Pro lepší hráče to ale bude asi výhodnější, fakt nevím, koukám na to zespoda, očima hráče, obsazujícího stabilně ty nejnižší příčky. :blush: B)

Ještě mě napadá taková třetí, hybridní verze, pokud je hraní KO na dvě prohry od začátku neproveditelné, Nechat velké skupiny a dát první kolo jako čisté KO, s tím, že okresáci, co vypadnou, mají ještě svojí soutěž a od druhého kola, ti lepší (cca 32-36) už by si zahráli na dvě prohry, aby si dost zahráli i oni a bylo to spravedlnější. Časově by to mělo snad být OK.

Kua, už toho teoretizování musím nechat, přehřívá se mi myslivna :woohoo:
Normálně to nechám na panu pořadateli Ropemakerovi a jeho znalém nejvyšším pomocníkovi Maldovi.
Koneckonců já jsem ve Voděradech jen jeden z hráčů, normální řaďák.
JANeS
Vodák Antares Carbon
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 3 týdnů zpět #40933

• Vilem
  • Junior
  • Obdržená poděkování 2
Jestli do toho mohu kecnout.. :) Turnaj je o setkávání hráčů různé úrovně a pro spoustu lidí skvělá (a dost možná jediná) příležitost, jak se poměřit s hráči na jiném levelu. O tom to přece je...
Zkrátíte hru na 2 sety a některé soupeře si ani neosaháte... neužijete si ani hru ani taktiku, pač je rychle konec. Je to zbytečný stress, hlavně pro ty slabší. Cítím zde vytrácení spiritu turnaje z důvodu šetření času... S tím jdou ruku v ruce handicapy, bez nich to přece odsýpá lépe, když už řešíte čas... Zkrátit na 2 sety, přidat handicapy, kontraproduktivní a nesmysl..

Chápu tu potřebu, ale je to jen o tom, aby si člověk trochu hlídal zápasy a skupina neměla prostoje. Tam jsou ty největší ztráty. Nehledě na to, že při sobotním dohrávání skupin se každý může parádně rozehrát do pavouka.. Pavouk dopoledne hned na ostro, po páteční noci... ehm.. :vine to asi není úplně pohoda..

Je jasné, že stávající systém nevyhovuje úplně všem, ale po těch změnách zase budou jiná negativa, s dopadem na jedinečnou atmosféru.. toliko můj pocit, a ten mě nikdy neklame.. :-hops
Yasaka Ma Lin Extra Offensive C-Pen
Fh: DHS Skyline TG2 40°-41° 2.2mm black
Bh: Yasaka Mark V / Sriver EL

VODĚRADY 2018 - organizační vlákno. 8 měsíců 3 týdnů zpět #40934

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 275
Chlapci!!!
Nemal by som do toho kecať, keď sa toho sám nezúčastním, ale dovolím si jednu poznámku.
Priznajme si, že drvivá väčšina z účastníkov má dosť ďaleko od dorasteneckéo veku a skákať tri dni za stolom bude "záhul" aj pre tých najmladších. No a pri pochybnostiach o vyrovnanosti súťaže družstiev je na pováženie, či túto úplne nevypustiť a nenechať dostatok priestoru pre dvojhry v skupinách a nasledovnom pavúku. No a samozrejme štvorhry.
A bude dosť času aj na pinkanie mimo oficiálnej súťaže, aj na neformálne rozhovory pri :12drn alebo :vine či na :punk a potom (ak sa to náhodou preženie) :vom
Avalox Blue Thunder 550
F - Palio Aeolus - Max., Red
B - Palio Blitz - 2,0 mm Black
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, romanzdk, Pavlik