ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Reklamace dřeva?

Reklamace dřeva? 2 týdnů 1 den zpět #45170

• Duncan
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 8
Zdravím zdejší nadšence,
prosím o radu s dřevem. Momentálně hraju s DMS Invictus a začala se mi hodně odlamovat vrchní dýha dřeva a to už v nalepeném stavu, nikoliv při sundávání potahů.

Asi by to nebylo nic nenormálního, ale pár dřev už jsem vystřídal a v takovém rozsahu jsem se s tím ještě nesetkal. Mám toto dřevo 2x a dělá to hodně na obou. Na každém dřevě asi 3-4 místa, kde se vrchní dýha odlamuje o rozměru cca 1,5-4cm, viz obrázek příloha (ano, na obrázku je ťuklé dřevo, ale totéž se děje i na druhé straně, resp druhém dřevě, kde ťukanec není).

Je reálně toto reklamovat? Nebo to mám prostě zalepit a doufat, že to něco vydrží.
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Reklamace dřeva? 2 týdnů 1 den zpět #45171

• spondik
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 31
blbě si to naklelp ;)
všechno jinak....

viscaria
BH tibhar evolution els 2,0
FH profi rhyzm max

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

hanno ;)

Reklamace dřeva? 2 týdnů 1 den zpět #45172

• pirát Janes
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 174
A co jako chceš reklamovat ? To, že jsi s tím trefil hranu stolu? :silly:
Příště si dej na pálku lemovku, třeba to zachrání.
JANeS
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)
Poslední úprava: 2 týdnů 1 den zpět od pirát Janes.

Reklamace dřeva? 2 týdnů 1 den zpět #45174

• Duncan
  • on-line
  • Junior
  • Obdržená poděkování 8
Druhé dřevo není vůbec naražené a dělá to to stejné na několika místech. Poprvé jsem to lepil a ta škvíra měla do hloubky až 2cm, takže kdybych normálně sundal potahy, tak už ta poškozená plocha bude dost velká. To mi nepřijde úplně normální.

V tom případě ano, něco není v pořádku, ale podle fotky si to netroufnu určit, asi špatné slepení vrstev...tak můžeš to zkusit reklamovat, vždycky jde o to, jak se k tomu postaví prodejce
:pirate
Poslední úprava: 2 týdnů 19 hodin zpět od pirát Janes.

Reklamace dřeva? 2 týdnů 1 den zpět #45181

• Karel143
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 9
Podle mě jde o vadu v lepení. Příčin může být víc a lze je i vyjmenovat. U překližované desky zalisované dobře by mohlo dojít snad k uvolnění zlomených, nebo nalomených dřevních vláken po naražení, a ne k takovému plošnému odlepení vrstev dýhy . Ukázkově je to vidět na příspěvku,, Oprava ťukancov...." ad Klampar Tibi, kde i po slnějším ťukanci k rozlepení pravděpodobně nedošlo. Nakonec snad každý někdy klepl hranou o stůl, a bylo by dobré vědět, komu se to potom rozlepilo. Nárok na reklamaci tady je, otázkou jsou podmínky k reklamaci- kde a kdy koupeno, doložitelnost koupě, atd. A pokud jsou hned dvě prkna, možná ze stejné výrobní série(?) takto poškozené, jde zde asi o tu technologickou vadu při lepení.
Poděkovali: Duncan

Reklamace dřeva? 1 týden 6 dní zpět #45279

• Soky
  • Senior
  • Obdržená poděkování 25
Ak máš účet od nákupu, tak na 100% by som išiel reklamovať. Samozrejme, najskôr to neťuknuté drevo.
BTY Innerforce ZLF (86g; FL)
Fh Rozena 2,1; Bh Mantra S 1,9
už vidím svetlo na konci tunela :)

test:
Butterfly Balsa Carbo X3 (74g; FL)
2x Acuda S3 1,8
Ľubošova samohrajka Stiga Clipper
2x off-koý soft

Reklamace dřeva? 1 týden 6 dní zpět #45286

• KlamparTibi
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 115
Neťuknuté určite reklamovať a ťuknuté uvidíš podľa toho,aká hustá je atmosféra po prvej reklamácii :) .
Ale ak nemáš predajcu pod nosom,tak strata času pri reklamácii a ďalšia strata času pri čakaní na nové drevo alebo čas uznania (možno neuznania?) reklamácie by ma odradilo a za 10 minút by som si to doma zlepil sám.
D:Donic Waldner Champion 89
F:Bluefire Z1
Bh:čierna smrť (aj pre mňa)TSP SSPC2
Kvalita činnosti vedúceho spočíva v umení dojebať zamestnanca tak rýchlo, aby teplo, ktoré pri tom vzniká, vnímal ako teplo domova:)

Reklamace dřeva? 1 týden 6 dní zpět #45290

• Karel143
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 9
Můj názor:
Poslat písemně reklamaci na obě prkna zároveň. K reklamaci připojit dostatečné množství fotografií prasklin s různých úhlů a vzdáleností. Poukázat na shodnost těchto závad u obou dvou prken a otázku ťukance na příčinu praskliny bych vynechal. Samozřejmě k reklamaci připojit fotokopie faktur apod. Pokud bylo zakoupeno u nás, je záruka dva roky. Sepsat, nafotit a odeslat je práce dejme tomu na 1 až 2 hodiny. Prodejce má 30 dní na vyřešení reklamace. Může z ,, nějakého důvodu" neuznat a to písemně. Ty však opět písemně na reklamaci trvej- vzhledem ke shodným vadám jde s velkou pravděpodobností o technologickou vadu při výrobě.
Myšlenky na samoopravu si nechej, až budeš mít jistotu, že s reklamací neuspěješ. Pokud začneš opravovat sám, potom bys už reklamovat nemohl.

Reklamace dřeva? 5 dní 8 hodin zpět #45487

• Straka
  • Junior
Tak aby som sa trochu pripojil. Podelim sa o moju dnesnu skusenost. Pred necelymi 10 dnami mi prislo drievko DMS Tomahawk...chcel som skusit tie ich zazracne dreva. Tak a dnes zapas priebehalo vsetko tak ako ma byt a zrazu som buchol raketu o stol. Osobne si myslim ze to nebolo nic nezvycajne zrejme sa to stalo uz nam vsetkym niekolko krat...obcas sa stane ze sa raketa zavadi pri udere a moze sa poskodit potah...ale dnes rovno cele drevo :zed :rata
Nerozumiem, uplne sa rucka oddelila od hlavy rakety. Nebol to vobec silny uder a raketa sa uplne rozpadla. Kolegovia z oddielu sa zhodli a navrhli mi aby som to dal reklamovat. Kazdy kto to videl sa naramne cudoval...jednoducho to nebolo hodenie raketou o zem alebo nieco podobne. :gr
Uz som pisal aj vyrobcovy a tak som zvedavy co mi odpise. Viem ze sa to mozno bude tazko dokazovat, ved predsa mohol som s nou urobit cokolvek ale predsa to drievko mam 10 dni a toto :bum
Proste neviem si to vysvetlit :/
Přílohy:

Reklamace dřeva? 5 dní 5 hodin zpět #45496

• Karel143
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 9
Myslím si, že nejenom mě by i ostatní zajímalo, jak ti výrobce odpoví. Od takových lehkých pětivrstvých dřev nemůžeš v pevnosti u ručky toho moc očekávat. Extrémně měkká středová balza a první vrstva z příčné dýhy-v tom není žádná pevnost. A vrchní dýha o dáné tloušťce a hmotnosti tomu celku příliš nepomohou. Úder po dopadu nemusel být silný, ale nešťastně docílený, možná přes hranu stolu, kdo ví.... Tuto reklamaci nemusí uznat.

Reklamace dřeva? 4 dní 4 hodin zpět #45533

• Pavlik
  • on-line
  • Moderator
  • Člověk se furt učí ...
  • Obdržená poděkování 44
Nojo - balza a na ní dvě dýhy - blbá smrt, nicméně ti přeju, abys s reklamací uspěl.
Vodák DEF,B-Tibhar Evolution FX-S1,9 black F-T80 1,9 red
Motto : Vyhrává ten, kdo udrží ten malinký kulatý nesmysl na stole déle
Kdo nehledá, najde - stačí vzít do ruky prkno od Vodáka (Jurzeka) :-)
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, romanzdk, Pavlik