ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Znovuchuť k pinci

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 5 dní zpět #44838

• Dvorka5
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Zdravim vas vsechny.
Potrebuji pomoci k znovu najiti radosti z pince! Hraji krajsky prebor celkem uspesne ale posledni dobou jsem ztratil totalni chut k tomuto sportu ktery miluji! Jsem typ ktery nebere nic jineho nez vyhry(byl jsem tam naucen z fotbalu ktery jsem hral na celostatni urovni).
Primo k priblemu: vzdy jsem byl ten bojovnik ktery drel a bojoval o kazdy micek a strhaval svym podporovanim vsechny v tymu k lepsim vykonum! Problem trva uz cca nejaky mesic, kde v mistrovskych utkanich nemam zajem bojovat a je mi jedno jak zapas skonci a vyvrcholilo to vcera kde jsme hrali predehravku a ja misto abych pomohl tymu tak jsem si delal ze sve hry srandu!
Vse ma jedno opodstatneni a tim je moje hlava, jak mile prohraji prvni zapas tak je po me! Tim problemem je muj fh!jMam prkno tiago apolonia a potahy na fh(tenergy05-ktery jsem vcera okamzite strhnul) a na bh 05fx ktery je ok!
Mam problem s tim ze nemohu najit potah na fh ,jiz dlouho zkousim a nemohu nic najit vse mi lita strasne za stul jelikoz nedokazu zahrat uder technicky( na treninku to ale jde)ale mam nauceno jit do vseho silove!
Bud musim dat prkno pryc nebo zpomalit na fh potah ale nevim co? Tacknees, sriver?
Vsem dekuji za pomoc a za kazdy nazor budu rad!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 5 dní zpět #44839

• peca
  • Expert
  • Obdržená poděkování 12
čau, já měl podobný problém, pinčes jsem hrál už jen z takové setrvačnosti, protože jsem to prostě hrál 30 let, tak mi bylo líto přestat. Dal jsem si rok pauzu, vrhnul jsem se pořádně na box, kterému jsem propadl a teď jsem se k pinčesu vrátil, místo travky jsem si dal soft, jdu občasn na trénink a na pivko, zapinkat si kraj, alen už žádný stres a honba za body, chci si zahrát, užít si to a udělat si žížu na pivko a světe div se, začlo mě to zasen bavit...
BtfMPA, 2 x Bluefire M2 (2.0)
Poděkovali: Dvorka5

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 5 dní zpět #44840

• koad
  • Veterán
  • viem že vieš že viem
  • Obdržená poděkování 39
ahoj,v podstate ide o systém "vyhorenia", nie a nie nájsť radosť z hry...nuž ak ti to lieta,asi sa veľmi snažíš,hráš silou mocou na vyhraté body a aj maličkosť ťa vie vykoľajiť a je to v pr... :prd v prvom rade to vydýchaj,ak nepomôže,tak spomaliť matrošom,t05 ja ju tiež mám,doporučujem znížiť hrúbku poťahu,poprípade prejsť na all+ drevo s karbónom,ktoré ti zaručí kontrolu a keď budeš potrebovať ,karbon sa prejaví razantnejším úderom :TT1 ...ale ak ti doteraz sedela raketa,treba skúsiť nájsť chybu inde,možno ti pomôže pred zápasom cigaretka,za pohárik,či uterák cez hlavu,je veľa spôsobov,ako sa upokojiť...možno netreba byť z :1cka a každú cenu jednotka
Gergelka,tn 05,rhzyzer 43

a miesam to jak hovadzi gulas s divinou
Poslední úprava: 3 týdnů 5 dní zpět od koad.

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 5 dní zpět #44841

• wanna
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 59
Zdr tak toto zaživa snad skoro každy :bum je to takovy vyhořeni s přehranosti- stereotipu - :TT1 potkalo me to taky ,řešil jsem to odpočinkem od pinecu a předevšim novym matrošem ze dřeva off+ jsem přešelna deff a fh potah z tensoru na klasiku markV a fak si to uživam je to novy impuls takovy maly těšeni na jinou hru možna je to cesta kudy jit nechcu radit jen takove napad :punk
nittaku shake defence
mark V 1.9mm
bh-dawei 388c1-1,8mm
neuč Slavkovskyho orla lítat

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 4 dní zpět #44852

• Dvorka5
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Rozhodne si davam s pincem ted pauzu ale porad premyslim co za potah na fh jelikoz mi to proste neda a porad nad tim premyslim!mam celkem velky svih a udery hraji silove a i kdyz bych chtel tak to v zapase nedokazi zahrat jinak!
Za jakykoliv nazor a doporuceni potahu na fh dekuji

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 4 dní zpět #44853

• romanzdk
  • on-line
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 96
ja bych tedy spis premyslel o jinem drevu. mozna i neco bez karbonu klidne, pokud to opravdu hodne rves, tak ho nemusis potrebovat.
Butterfly Innerforce Layer ALC, ST, 86g
F: T05 2.1
B: MX-S 2.1-2.2

Butterfly Viscaria, FL, 85g
F: T05 2.1
B: MX-S 1.9-2.0

Hmotnost materialu uzivatelu tt-sport.cz
Potahy
Dreva
Tabulka

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 4 dní zpět #44864

• Sokolík
  • Junior
  • Obdržená poděkování 18
Ahoj Dvořko-pětko. Pokud stojíš i o můj názor, tak se neděs. Kluci Ti odpovídali dobře, ale na skutečné vyhoření a nechuť k pinkecu. U Tebe se spíše jedná o Frustraci, kterou střídá paralyzace, kterou nazýváš nechuť k pinci. Ale Ty jej naštěstí pořád miluješ, paralýza zase rychle odezní a Ty jdeš do nových bitev. Ale ten strach tam je a když jej podpoří prohra v prvním zápase, tak se vracíš do toho bludného kruhu. Aby ses vymluvil sám sobě - je těžké si přiznat, že jaksi kakáš v síni - tak si namlouváš, že Tě to nebaví. Děláš si ze sebe srandu, protože si myslíš, že tak svoje, pro Tebe selhání, překryješ. Ale tím oblbneš jenom sám sebe a jenom možná. Možná ten, kdo sportu nerozumí, tak to neprohlídne, ale když to vidí starý kozák z jakéhokoliv sportu, tak si v duchu myslí své. Atd ...
Sorry, já Ti to píšu takhle natvrdo, abych Ti pomohl, ne abych Tě shazoval. Zvlášť pokud máš zkušenost s vrcholovým sportem, tak je Ti jasné - a více než komukoliv jinému, jak je psychika ve sportu klíčová, a tohle je navíc individuální sport. Musíš se kouknout pravdě do očí a pak se z toho dostaneš. K tomu Ti držím všech deset.
jenom coby tip - pokud dáš na forhand XIOM Omega 7 EU, tak Ti to tam bude lítat i v zápase.
Poděkovali: pirát Janes, Jijed, MartyC, Dvorka5

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 4 dní zpět #44867

• pirát Janes
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 174
O psychice už Ti to Sokolík napsal naprosto pregnantně, takže já si zkusím tipnout, co je Tvůj další problém. Já v tom, že Ti FH při zápase lítá mimo, vidím nesprávný pohyb nohou :ohmy: a nejspíš vlastně celého těla :woohoo: Domnívám se, že během hry neudržíš postoj s pokrčenými koleny, a hned po zahájení, nebo postupně, se narovnáváš a tím nemáš dostatečně dlouhý nápřah (nenatočíš se dost rameny, bokem a nedáš pravou nohu dostatečně dozadu) a máš tím pádem míček na pálce (potahu) příliš krátce na to, abys ho opravdu kočíroval a ustlal ho na stůl.
Fakt to vidím na to rovnání, případně až zaklánění při hraní FH během zápasu.
Řekni si někomu, ať Tě sleduje, uvidíš, nakolik je můj odhad správný a pak sem dej vědět.
Jo a ještě otázečka, jakou nohu máš vepředu, když hraješ backhand mimo stůl ?
:pirate
JANeS
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)
Poslední úprava: 3 týdnů 4 dní zpět od pirát Janes.

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 3 dní zpět #44876

• Dvorka5
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Bohuzel pro mne jsi to sokoliku napsal uplne presne tak jak to je :( Tolik mi nevadi prohrat v zapase kde hraji hezke udery a dari se mi ale nemohu vydychat to ze prohraji jen tim ze mi to borec dava do fh a ja vse temer vyhodim! Rozhodne nad tim neustale premyslim co provest se svou hlavou a doufam ze mi kyzena pauza pomuze zpet k radosti z teto uzasne hry! Dekuji za typ na potah a urcite to vezmu v potaz!

Janesi jak pises tak samozrejme nejvice chyb bude urcite z pohybu, jelikoz pokud bych byl pri fh spinu spravne tak bych tady asi nepsal, ale to je prave ono ten pohyb neniprovaden spravne(ne ze bych byl nemotorny to urco ne, pohybove jsem na tom velmi dbre) ale ne technicky pro dany uder a proto bych potreboval prave pomoci i jinym materialem-zmena potahu jelikoz jsem zjistil ze teny 05 neodpusti prave zadnou chybu pri pohybu!
Ohledne otazky na nohu pri bh mam v predu levou nohu(jsem pravak)

Dekuji vsem za pomoc s resim meho problemu!
Dvorka

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 3 dní zpět #44879

• pirát Janes
  • Moderator
Ahoj, D5,
změna materiálu určitě pomoct může, hlavně, pokud se chceš ten FH opravdu naučit, kombinaci máš zřejmě zbytečně rychlou a taky díky Teny 05 náročnou. Pokud zpomalíš, nic tím nezkazíš. Pokud trváš na karbonu a spol, určitě stojí za zvážení Waldner SC a zřejmě taky Yasaka Ma-Lin, která by měla být podobná. Několik vhodných prkének taky dělá Jirka Vodák. Ještě bych Ti doporučil napsat osobku Dalisovi, ten se taky zbavoval Teny na FH, určitě Ti poradí. Já bych asi nejdřív zkusil na ten Tvůj FH Baracudu ve stejné síle, jako máš to Teny..
A s tím rovnáním kolenou a těla si to opravdu prověř, je to častá chyba, která znemožňuje správné odehrání FH. Fyzička Ti zřejmě nechybí, tak do toho :)
Možná by stálo za to uvažovat o nějakém letním kempu, kde by se na Tebe mohli podívat a poradit Ti profíci.
PS: Na ty nohy jsem se ptal proto, že je ještě dost hráčů, co při BH, hlavně, když chtějí spinovat, dává dopředu pravou nohu, která jim sice umožní stabilnější odehrání, ale než se přesuneš do forehandového postoje, trvá to věčnost..
PS: Ještě k tý motivaci...mně vždycky pomohlo, když jsem si koupil novej matroš, to jsem pak šel trenovat už jen ze zvědavosti, jak to bude hrát a navíc často zafungoval placebo efekt z nového matroše ;)
JANeS
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

Poslední úprava: 3 týdnů 3 dní zpět od pirát Janes.

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 3 dní zpět #44880

• MartyC
  • on-line
  • Super Veterán
  • Jan 3,16
  • Obdržená poděkování 235
Zdar , ty nevyhořels , ale máš tzv. "prasení" (moc hezky ukázané v jednom filmu o golfu s K. Costnerem) kombinované se strachem z porážky.
Tenergy do koše neházej.Možná až to pomine , bude zase nej.
Prkno máš zřejmě skvělé.
Minulé pondělí jsem hrál s T05 na Donic WSC , které přivezl jeden hráč KP co si přišel zahrát.
Rotace i rychlost v pohodě , ale opravdu jsem vnímal větší přísnost a nižší toleranci k chybám timingu a postavení u T05.
Tenergy 05 je fantastický potah , když si s ním - a když mu - věříš.
Moje kombo Vodak s Baracudou 2,0mm , ale i bývalé kombo Alsér s Barou 1,8mm - viz podpis mělo vyšší ovladatelnost s nižším podílem chyb.
A rotace i rychlost stále OK.
Proto bych Ti doporučil dát si něco jako Vega Pro , Baracuda , případně modernější Fastarc G1 nebo C1. V nižší tloušťce než max.
Potřebuješ nabrat zpátky sebedůvěru.
Tyhle potahy , zvláště u stolu mají i ve 2,0mm dostatek síly i rotace.
Jsou ale zároveň tolerantnější k chybám.
Ať se Ti daří!
M.
Vodak Diolen special custom FL
Donic Baracuda 2,0mm
Dr. Neubauer Killer Pro 1,5mm
"When it is darkest, men see stars."
Poslední úprava: 3 týdnů 3 dní zpět od MartyC.

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 3 dní zpět #44881

• pirát Janes
  • Moderator
Troška inspirace :) ..nejen pro Tebe ;)

JANeS
Adidas Fibertec Classic
2x Tibhar FX-P max

Poslední úprava: 3 týdnů 3 dní zpět od pirát Janes.

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 3 dní zpět #44912

• Dvorka5
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Dekuji vsem za odborne rady a jakmile bude nejaky poznatek jakkykoliv hned napisu jak to dopadlo, jen aby to neskoncilo palkou na hrebiku :bum
S pratelskym pozdravem Dvorka

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 2 dní zpět #44935

• Dusan779
  • Senior
  • Obdržená poděkování 25
Ahoj Dvorka, trochu sa zapojim do debaty :) , videl som ta hrat vyse rok dozadu takze mozno sa od tej doby vela zmenilo, ale z mojich poznatkov by som zanalyzoval problem.
Ak si dobre spominam pinec nehras dlho, na to ako dlho ho hras hras pomerne vysoku uroven. Aby som presiel k veci je tazke za par rokov sa naucit dokonale citat rotaciu naucit sa signaly a pritom perfektne koordinovat nohy aj ruky dokopy. vela hracov sa to uci cele detstvo aj cely zivot ;) a tam podla mna nastava problem ak si dobre pamatam prave slabsia medzihra bola tvoja slabsia stranka, ked si poriadne nepripravis ten FH topspin a ides do prvej na 110% a srdiecko ako Martman tak sa necudujem ze to casto vyleti za stol, dalsia vec moze byt slabsie citanie rotacie od supera = pri rychlej vymene skrt o pasku alebo tesne za stol. Tak isto zle postavenie pri udere, ked hras v zapase tak ti to super nehra na miesto kam to chces ako na treningu casto sa moze stat ze uz ten presun na inu poziciu ta vyvedie z takeho "standardu" a ten uder je treba doladit podla toho ako sa stihnes postavit.
ale aby som len netaral, moje rady:
Na treningu sa zameraj viac na nepravidelne kombiancie. - BH topspin s tym ze sparing ti nahodne zahra blok do FH , kde uvidis sam ze nieje take lahke zahrat idelny FH topspin ked cakas loptu na BH.
Druha vec je trenovat multiball zo servisu, aj ty aj sparing servujete a sparing ti vracia /servuje vzdy do FH aby si mohol prejist do utoku. Tu si daj zalezat na spravnom citani rotacie aby si vedel rozlisovat kedy namotat do copu a kedy si mozes dovolit zahrat ostry spin.

Prajem ti aby sa to rychlo zlepsilo, popracuj na medzihre az potom prechod do utoku a pevne verim ze tvoj problem sa rychlo strati.
:12drn
Viscaria
FH> T05
BH> Victas V>01 Stiff

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 2 dní zpět #44942

• cuetec
  • Veterán
  • Dám dělovou ránu ...... bum, bum, bum, bum :-)
  • Obdržená poděkování 59
Ahoj, ode mne jen takova mala vsuvka - samozrejme nohy jsou zaklad a pokud hrajes kratce a spise silovy fh-topsin bez potrebneho postoje a chces tvrdci potah, tak bych ti doporucil z vlastni zkusenosti (jsem na tom obdobne) potah M1 anebo ted hraju Fastarc G1 (staci oboje ve 2 mm). Taky jsem zkousel pri treninku T05 - uzasny spin, ale jakmile prisel zapas, tak nohy samozrejme nestihaly a potah me zacal trestat (a to nemluvim o citlivosti na prichozi rotaci, pokud jsi chtel zahrat spise defenzivne). Hodne stesti a mnoho nove chuti pri pinci :ping :vine
Vodák Hinoki Carbon (ayous/balsa)
Fastarc G-1, Rakza PO

Vodak Hinoki Carbon No. 1
zubaté potfory :-)

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 2 dní zpět #44957

• Brano
  • Junior
  • Obdržená poděkování 11
Ahoj.Môj tip je tiež M1.Krásne ho opísal niekto (neviem teraz presne kto),ako poťah,kde musíš hrať každý úder ,,s pěnou u huby".

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 2 dní zpět #44966

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 590
:)
ahoj chlape, dostals tady řadu doporučení, je na tobě, jak si vybereš.
Co chci napsat - věc, která tě potkala potká řádovýho pinecáře klidně i několikrát za sezónu, takže se jedná o celkem normální věc....
Jak z toho ven je velmi individuální, každej to má jinak, co jednomu pomůže jinýmu naopak uškodí.
Pokud máš pinec rád a nejde ti jen o to uspokojit EGO výhrama, pak se z týhle situace celkem snadno dostaneš. Neřeš výhry...
Základ je, se na zápas těšit, vymejšlet čím soupeře překvapím, co budu hrát... Ne vždycky to vyjde, soupeř to má leckdy stejně, ale na hru se musíš těšit.

Souhlas nefunguje to, všechno je na HOV.. nevíš kudy kam.
Zvolni, nech to být o nic nejde,jak by řekla moje babička chleba levnější nebude, dej si pauzu do tý doby, dokud nebudeš pinec postrádat...
Vsuvka - když jedu na dovolenou, tak se dycky na moře a vodu děsně těším, ale za 2 dny mě chybí zvuk míčku...
Zkus to prostě chvilku nehrát , nejít na trénink, nech to jen být.
A pak klidně z tohodle stavu jdi na mistrák, jen tak bez přípravy, bez trénování.
Nebudeš od sebe vlastně nic čekat, jen se budeš těšit, že se zas uvidíš s klukama a že s nima pak půjdeš na pivo...A ona i ta hra bude jiná...

Ještě momentka k tomu co tady kdo doporučoval nebo nedoporučoval.
Řešit toto materiálovou změnou je na naší hobby úrovni velmi častý a má to leckdy i svůj efekt.
Pravda je že 05 se kterým hraješ je extra potah... No on je extra když je hráč v pohodě , stíhá nohama a hra se mu daří....
Extra je i v momentě, kdy seš po šichtě, mamina se zas někde zapomněla s kámoškou(em ) . seš nasr... nohy nejdou a navíc Pepa na druhý straně stolu tě nebetyčně ser.. To je pak 05 za TREST. Neodpustí nic a všechno ztrestá, většinou v tvůj neprospěch...
Mě osobně se moc líbil návrh Sokolíka, ten chlap ví o čem mluví...
jenom coby tip - pokud dáš na forhand XIOM Omega 7 EU, tak Ti to tam bude lítat i v zápase.

K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 15 hodin zpět #45004

• Dvorka5
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Mockrat dekuji za vycerpavajici komentar k memu problemu!Presne to co pises tak momentalne delam a splnuji :ok24 V nedeli jsou okresni prebory na ktere se ja vzdy strasne tesim a je to pro mne vrchol sezony kam jezdi skvely hraci a jak pises tak udelam a pojedu tam bez treninku a nic od sebe nebudu ocekavat!Musim rici ze driv(cca mesic az dva zpet) jsem se na konci treninku tesil na dalsi trenink, ale ted momentalne mi jeste nechybi tak doufam ze se do nedele ta chuť dostavi!

Jeste jednou vsem obrovsky dik

Dvorka

Znovuchuť k pinci 3 týdnů 14 hodin zpět #45005

• Domino Svetík
  • Senior
  • Obdržená poděkování 51
Tvoj problém vyplýva z toho, že sa neposúvaš.
A ak sa neposúvaš, stagnuješ.
A ak stagnuješ, trpíš.
A ak trpíš, namiesto sebavedomia nastupuje frustrácia.
Sebavedomie robí v zápase body, preto je veľký rozdiel medzi sebavedomím a pohodou a naopak, pocitom, že dnes netrafím ani vráta od stodoly.

1. Začni tým, že si donesieš kameru a nahráš svoj výkon.
Ak ho analyzuješ, zistíš, čo robíš zle.
Alebo to nechaj analyzovať niekoho iného.
Potom si naplánuj, alebo nechaj naplánovať metodiku zlepšenia jednotlivých zručností svojej hry.
Napr. naplánuj si 10 hodín s trénerom, ktorý bude cieľavedome pracovať na odstránení zlozvykov a zlepšení technických detailov (alebo so spoluhráčom, ktorého budeš rešpektovať).
Môžeš si naplánovať aj počet úderov.
Napríklad aktuálne s Mišom (môj syn) sme pre zlepšenie BH topspinu vypracovali metodicky správnu technológiu, pozreli video hráčov s čistým štýlom, vlastné video a chyby a naplánovali 1 000 technicky správnych úderov za týždeň, (200 úderov na tréning), s pohybom v rôznych situáciách (do čopu, do topspinu, do smeču, s vysokým odskokom, ďalej od stola). Potom to znovu nahráme, atď...

2. Na trénovanie si vezmi pomalšiu výstroj (s dlhším dwell tajmom), aby si mal čas robiť veci technicky správne.
Tzn. drevo ALL, max OFF -, tvrdé poťahy s nízkym katapultom.
Stiff blade means short dwell time.
Soft rubber means weak rubber.
Nízky katapult je dôležitý, aby hrala Tvoja ruka, takisto kvôli presnosti a kontrole.
Potom (napr. po 10 h tréningu), sa vráť k svojej výstroji (alebo nie).
Začni zrýchľovať.
Naplánuj si aj nové kombinácie, ktoré nehrávaš a trénuj ich, trénuj presnosť pri vyššej rýchlosti.
Neudieraj príliš tvrdo, radšej hraj presne - daj šancu pokaziť aj súperovi.

3. Na konci tréningu si daj vždy napr. 50 dobrých topspinov (ten úder, čo trénuješ), tzn. počítaš iba dobré lopty (takéto lopty nezapočítavaj do množstva tréningového objemu).
4. Pre sebavedomie každý tréning zakonči iba dobrou loptou.
5. Jednotlivé trénerove pokyny opakuj nahlas, napr.: fixuj, prenes váhu, švih, vyprevaď, atď. a neskôr si ich v duchu opakuj pri sparingu a pri zápase.
6. Rob cvičenia pre správne postavenie, rotáciu bedier, prenášanie váhy, timing, švih, atď, po celý čas tréningového cyklu, nezapočítavaj ich do tréningu.
7. Vždy po tréningu sparing - séria minizápasov do 5 - vždy jeden podáva dovtedy, kým jeden nedosiahne 5 bodov - ten vyhráva a ide ďalší zápas.
8. Po takejto sérii sa zlepšenie dostaví.

S úctou

domino Svetík
VODAK MasterStrike ALL+ GEWO Nexxus EL Pro 48, 1,9mm
AVALOX BlueThunder550 ALL+ JOOLA GoldenTango PS 50, VICTAS V - 01, 1,9mm
Poslední úprava: 2 týdnů 6 dní zpět od Domino Svetík.

Znovuchuť k pinci 2 týdnů 6 dní zpět #45030

• Dvorka5
  • Junior
  • Obdržená poděkování 4
Domini Svetík, moc dekuji za naprosto urcite vycerpavajici komentar k memu problemu! cetl jsem si ho aspon 3x abych spravne pochopil teorii problemu!Premyslim nad tim a jiz mam v hlave nejaky plan, ktery urcite zinscenuji! Tva analyza problemu je naprosto skvela a doufam ze mi to urcite pomuze!
Jeste jesnou dekuji
S pozdravem Dvorka
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, romanzdk, Pavlik