ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Článek "Jak si zvyknout na prohru".

Článek "Jak si zvyknout na prohru". 4 týdnů 2 dní zpět #44743

• Ove
  • on-line
  • Junior
  • Stolní penzista
  • Obdržená poděkování 15
Občas s prohrou či možností prohry někdo z nás bojuje, proto mě zaujal tento článek..
www.national-geographic.cz/clanky/jak-si...ovci-to-trenuji.html
Waldner Senso Carbon
Coppa X1 Turbo Platin 2,0
Coppa X1 Turbo Platin 2,0

Soutěž: 3. Einkesselbundesliga
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Článek "Jak si zvyknout na prohru". 4 týdnů 2 dní zpět #44744

• Jarek
  • Senior
  • Obdržená poděkování 6
Já prohry dlouhodobě trénuji :woohoo: !!!
Dingo Swiss Yin Yan All
Bh: Dingo Swiss Zik Zak Ox
Fh: Xiom Vega Pro 1,8mm

Článek "Jak si zvyknout na prohru". 4 týdnů 1 den zpět #44746

• djx
  • Junior
  • Obdržená poděkování 9
Přesto, že stejně jako Jarek prohry dlouhodobě a pravidelně trénuju, tak mě to čas od času štve... :-)

Ono pokud tohle člověk nedělá špičkové úrovni, tak proboha, proč se někde v okresu, kraji, divizi, nebo i 3. lize stresovat? Vždyť o nic nejde, všichni to děláme už jen pro tu hru, pro zdraví a protože nás to baví, tak proč se tím nějak přehnaně trápit... :-)

Já jsem na sebe naštvanej, když v zápase nedokážu prodat to, co mám natrénováno. Pokud ze sebe vymáčknu tu nejlepší hru, která ale na vítězství nestačí, tak co, prostě byl soupeř lepší a hotovo. Samozřejmě nejsem nadšenej z toho, když (jako minulý týden) vedu 10:4 a pak jsem rád, že ten set umlátím 12:10, nedejbože prohraju... ;-) No ale kdo se tohle nikomu nestalo, ať první hodí kamenem... :trtr

Takže když to shrnu, tak se snažím jít do zápasu vždy s tím, že chci podat co nejlepší výkon co umím, a výsledek už z toho nějak vyplyne. Hlavně si hrát svou hru, nebláznit, a plně se soustředit...
Butterfly Primorac OFF-
FH: Donic Baracuda 2.0mm
BH: Donic Baracuda 2.0mm
Poslední úprava: 4 týdnů 1 den zpět od djx. Důvod: edit

Článek "Jak si zvyknout na prohru". 3 týdnů 5 dní zpět #44827

• janodca
  • Expert
  • Obdržená poděkování 18
Poznaj sám seba - je na to univerzálna odpoveď - čiže poznať, čo je pre mňa vhodné. Možno aj psychoterapeutické cvičenie, poznať svoju povahu - čiže prečo robím, za akým účelom. Pingpong odhaľuje veľa našich nedostatkov. Rodina - práca - príroda, čiže zázemie.
Potom vitamíny B6,9,12,
ografologii.blogspot.com/2012/03/david-r...ins-mapa-vedomi.html

Waldner senso Carbon
F - Proton neo
B- Globe 889

Článek "Jak si zvyknout na prohru". 3 týdnů 5 dní zpět #44828

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 262
B6 a B12 užívam pravidelne po každom tréningu :12drn . Najradšej Pilsner alebo Bernard.
Avalox Blue Thunder 550
F - Palio Aeolus - Max., Red
B - Palio Blitz - 2,0 mm Black

Článek "Jak si zvyknout na prohru". 2 týdnů 3 hodin zpět #45228

• Skala
  • Nováček
  • Obdržená poděkování 2
Cesta z deprese ok. A co tak ta cesta , co vede k depresi. Opet luxusni ukazka nasi mentality. My se snazime odtranit nasledek , ale neodstranujeme pricinu. Co vede k depresi , strachu , hrouceni se ? Odlouceni se od prapriciny. Z vyskumu ustavu Bechtereva vyplynulo , ze velke procento psychologu zabyvajicich se rodinnou problematikou jsou rozvedeni. Zajimave . Pinec je psychosport , me upozornovali hraci , kdyz jsem zacal pinkat. Je jedno , zda je jeden vrcholovy sportovec ci ne , emoce mame podobne. Tak jako jde trenovat psychika jde trenovat i podvedome instikty , pocity , ale rozhodne ne emoce. Strach vyhra prohra , selhani , nedostatecna bojovnost , ztrata motivace , podcenovani soupere , ztrata pozornosti , presunuti vedomi do budoucnosti ci zasek v minulych okamzicich , premrstene sebevedomi ci jeho nedostatek, to je vsechno projev bud pychy a nebo zarlivosti na emocionalni urovni ci jejich kombinace. Dalsi nerest nas vsech jsou sebeodsudky ,, jsem idiot" jsem srac atd. Neucta k sobe samemu , nenavist vuci vlastnimu ja , zlost na sebe sama , to je normalni zlocin na urovni ducha. Likvidace sve dustojnosti , sebejistoty sebeduvery a sebevedomi. Pak muze psycholog byt treba ten nej , ale uz vlastne nema komu pomoci , nebo ten clovek je vlastne chodici mrtvola.
Poděkovali: Karel

Článek "Jak si zvyknout na prohru". 1 týden 6 dní zpět #45264

• djx
  • Junior
  • Obdržená poděkování 9
Zjistil jsem ještě jeden vtipnej fakt - pokud dokážu zůstat při zápase v psychické pohodě, tak pokud vidím, že soupeř začíná stresovat, nadávat, rozhodí ho každý další prase apod., tak čím víc on stresuje, tím víc já jsem v pohodě :) Prostě to, že soupeř je nalomenej, mě naopak hodně psychicky zvedne a hodí do pohody, protože vím, že je ideální chvíle přidat plyn a urvat pár dalších bodů... :)
Butterfly Primorac OFF-
FH: Donic Baracuda 2.0mm
BH: Donic Baracuda 2.0mm
Poděkovali: Soky
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, romanzdk, Pavlik