ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: xvt balsa carbon hinoki off

xvt balsa carbon hinoki off 2 měsíců 3 týdnů zpět #36810

• amater
  • Junior
Zdravím, máte někdo zkušenost s tímto dřívkem, popřípadě i s potahy na něj, které by měly dostatečnou kontrolu, ale dalo se i útočit.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

xvt balsa carbon hinoki off 2 měsíců 3 týdnů zpět #36812

• philidor
  • Nováček
Cau, hram s nim cca 2 tyzdne, s potahmi Stiga Mantra M. Samozrejme skusal som kvoli nizkej vahe - 61 gramov je velmi prijemna vec. Co sa tyka hry tak som prijemne prekvapeny. Ma to taky soft feeling, cize pekne podrzi loptu pri topspine. Menej mi sedi pri blokoch. Tam mi to uletuje viac resp. pada dolu, ale uz sa to lepsi - otazka kalibracie hehehe...Myslim, ze rozhodne sa oplati vyskusat a ta z cena z ciny je takisto velmi prijemna...

xvt balsa carbon hinoki off 2 měsíců 3 týdnů zpět #36813

• amater
  • Junior
Díky za info, taky jsem ho vzal ze zvědavosti a jak říkáš za ty peníze. To co mi dorazilo má dokonce 57 gramů.
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, romanzdk, Pavlik